chcem sa stat polovnikom-co mam robit?

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41687 od kurt
Odpoveď od kurt na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Hm. Takže o poľovnícke právo ti ide... 8o Však dobrý jágerek nie je zlý.. :]:] Nehnevaj sa, že si robím srandu, ale nedalo mi. ;) To je tiež jedna z vecí ktoré by ti mali vysvetliť na kurze. Alebo ak sa naozaj tak zaujímaš o poľovníctvo, ako hovoríš, tak si to máš kde nájsť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41716 od riso11
Odpoveď od riso11 na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
[r]kurt [/r] asi mi neveriš ale mňa poľovníctvo tak chytilo za srdce, že sa to nedá ani opísať... vieš je to cit k nemu a k prírode .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41735 od kurt
Odpoveď od kurt na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Prečo by som ti neveril? Ale "iba" cit nestačí. A keď je to teda tak ako vravíš, tak predpokladám, že máš aj nejakú tú odbornú literatúru v ktorej sa snáď dočítaš aj čo je to poľovnícke právo. A ešte niečo: zvykni si, že si z teba robia ľudia srandu. Zväčša to nemyslia zle a ani ja som to nemyslel v zlom, tak nebuď labuť. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41747 od medard
Odpoveď od medard na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
aby si to zbytočne dlho nehľadal, zamysli sa či spýtaj na to, aký je rozdiel medzi výkonom práva poľovníctva a poľovníckym právom ;) ako povedal kurt, ľudia to poväčšinou nemyslia zle, len si ťa trošku doberajú, aj to k poľovníctvu patrí, my mnohí sme si tým prešli tiež.... ak sa raz staneš poľovníkom (to neznamená, že keď urobíš skúšky) potom to pochopíš... musíš teda hlavne chcieť, mať pevnú vôľu, vydržať a nenechať sa niekym či niečim odradiť ;) ak to teda robíš z lásky k prírode a poľovníctvu, nebude to pre teba problém...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41757 od riso11
Odpoveď od riso11 na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
neboj kurt ne som ja som spojeny aj zo srandou cize mam zmyslel pre humor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41758 od riso11
Odpoveď od riso11 na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
tak tak ako si napisal laska a pevna vôla a nic ta neodradi ... tak aj u mna je to keby to bolo len tak ta isto by ma to uz prestalo bavit... ale mna to bavi robim to z lasky a mam pevnu vôlu aby som skusky spravil

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 277 návštevníkov a žiadni členovia on-line