Strelivo GECO

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55221 od Mathius
Odpoveď od Mathius na tému Strelivo GECO
7x57R - skúšal som zatiaľ iba do terča, presnosť veľmi dobrá

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55314 od matoni001
Odpoveď od matoni001 na tému Strelivo GECO
zdravim
<br/>Moja prva skusenost z tymto strelivom je takato. Lanstiak na asi 150m kaliber 8x57JS strela na lopatku. Strela prenikla cez lopatku a tam sa tak roztriestila, ze k rebram sa ani ulomky nedostali. Takze hrudny kos zostal neposkodeny. Nasiel som roztrhnuty a strasne zdeformovany plast strely - samozrejme bez jadra. S takou rychou destrukciou strely som sa zatial este nestretol. Asi to nebude moc vhodne strelivo na lov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55316 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelivo GECO
No ako by aj mohlo.....ved je to obycajny poloplast, kde olovene jadro nie je ziadnym sposobom viazane na tombakovy plast......bud rad, ze si to nemusel pracne a dlho dohladavat, resp. ze si ten kus nasiel....
<br/>A nie aby ta napadlo na to strelivo frflat, je za super cenu, takze nemoze byt zle.:D:D:D
<br/>Nabuduce budes vediet a kupis si poriadne naboje, nie toto blato.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55317 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Strelivo GECO
matoni001 - Taká malá &quot;všetečná&quot; otázka : z akého materialu ból plášť strely tombakový alebo oceľový ?! (Ak ho už nemáš skús s magnetom na nepoužitom náboji.);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55318 od matoni001
Odpoveď od matoni001 na tému Strelivo GECO
nedohladaval som ho vobec - zostal na nastrele..a ked sok k nemu prisiel po piatich minutach , tak sa este stale tvaril, ze je mrtvy a az ked zaregistroval moju pritomnost, zacal sa preberat k zivotu :) takze som ho hned dostrelil .. na strelivo nenadavam - je to presne strelivo ale na papier a nie na zver ...... skusil som a poucil sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55319 od matoni001
Odpoveď od matoni001 na tému Strelivo GECO
neviem, z akeho materialu - niesom teraz doma takze to ti tak narychlo nezistim. Ale ked pridem domov tak to hned preverim, lebo to zaujima aj mna. A bol by v tom nejaky rozdiel?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55322 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Strelivo GECO
matoni001 - rozdieľ v tom rozhodne je , Ty máš však len dve možnosti kúpiť/nekúpiť . Od jedného prípadu sa však nedajú robiť závery ! (Podľa mojich informácií majú Gecá do pr. 7,62 mm plášte tombakové a 8 mm zas oceľové, tie môžu byť krehkejšie!) ;)
<br/> Napíš čo si zistil .:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55335 od matoni001
Odpoveď od matoni001 na tému Strelivo GECO
No zistil som asi tu horsiu vec - ten plast zostal na magnete prilepeny - takze to asi nebude moc dobre ...... este skusim s tym nieco ulovit lebo z jednej skusenosti sa zavery robit nedaju

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55367 od pozi
Odpoveď od pozi na tému Strelivo GECO
noo, myslim si ze za tu cenu je to super strelivo. teraz sa da kupiť za 1euro kus(((. Cize nie je co riesi(((: Ja mam v razi 7x64 len same dobre skusenosti((:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55369 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo GECO
Aj moji kamoši, ktorí poľujú niekoľko rokov Geco nemajú negatívne skúsenosti, tak som prekvapený najmä ak to zlyhalo v osmičke, kde je v podstate jedno akým nábojom strelíš do 100metrov. Vzal som si nejakú krabičku do osmičky, tak to musím vyskúšať. Ale práve som prestrelil na Hmantel, tak chvíľu počkám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55511 od kompot
Odpoveď od kompot na tému Strelivo GECO
co hovorite na raz 7,62x54 R som si to kupil

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55560 od fera
Odpoveď od fera na tému Strelivo GECO
Minulý týden jsem byl nastřelit Brno Effect 7x57R střelivem GECO. Výsledek: 11,2gr SPCE S&amp;B na
<br/>50m flek - GECO 7x57R 10,7gr o 7 cm na 50 m nahoru a výrazně větší &quot;prda&quot;. Co to dělá ze zvěřinou zatím nevím lovím většinou 8x57JS

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55566 od petob
Odpoveď od petob na tému Strelivo GECO
Fera už sa vyraba Brno Effect aj v 7x57R?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55571 od fera
Odpoveď od fera na tému Strelivo GECO
pro petob : Brno Efekt 7x57R mám od r.2006- ještě z původní produkce Zbojovky Brno z výprodeje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55790 od petob
Odpoveď od petob na tému Strelivo GECO
Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56507 od Gringo13
Odpoveď od Gringo13 na tému Strelivo GECO
Nazdar Fera!
<br/>
<br/>Prosím napíš tvoje skúsenosti s Geco-m! /samozrejme aj ostatní, čo s ním poľujete/
<br/>
<br/>Ďakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58149 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Strelivo GECO
Skusal z vas niekto strelivo Geco v 7x57 Target? Balene po 50ks, strela poloplast.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58157 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelivo GECO
S tym chces akoze strielat na zver? Tercove strelivo, primitivny poloplast bez prelisu, bez bondovania....trafis nejaku kost,olovo bude komplet v celom kuse. Priestrel bude tiez vecou stastia a nahody,takze pes si uzije. Na lisky by som pochopil, inak nevhodne. Horsie blato uz asi ani nie je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58160 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Strelivo GECO
lovec terčový to je jenom proto že to je po 50 kusech tak to je target po 20 to je lovecký je to obyčejný TM ale to ty určitě víš a v sedmičce to funguje na srnčí parádně ale v mojí 308 na lišky katastrofa jako když bouchne granát ;/ tak jsem to na nic jiného nevzal a beru to na střelnici na 100m do 3cm to je na mý ruce dobrý a za ty prachy paráda:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58175 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Strelivo GECO
Tiez sa mi zda ze je to normalna TM strela, ako v 7x57R, ktore predavaju balene po 20ks. Ale chcel som sa uistit. TM je predsa normalna lovecka strela...asi to bude lepsie ako SB...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 512 návštevníkov a žiadni členovia on-line