Strelivo Federal

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56269 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Strelivo Federal
Uz to ide, asi mali problem so serverom. Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56968 od demo
Odpoveď od demo na tému Strelivo Federal
Má niekto skúsenosť so strelou Powershock 14,3g v 30-06?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56987 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Strelivo Federal
Tak trošku aj hej, práve dostrieľavam krabičku.. z toho na zver - 2 kusy mladé jeleničky, mladší jeleň 1ks, 3 ks líšky + 1 postrieľaná na predné behy, 3 diviaky 60-80 kg, jedno prasiatko, na spoločnej dostrel 100kg diviaka na hlavu..
<br/>Líšky po komorovomäkkých ranách na mieste - výstrelové strany neboli nejako zvlášť rozfláknuté, tá postrieľaná tiež zo 20sekúnd ležala otrasená ako nebohá..
<br/>jeleník ostal na mieste, dostal na koreň krku, jeleničky mali komorové rany, vzdialenosť streľby nad 100m, priestrely, obe odbehli 30-40m, jedna mala protiľahlú lopatku aj bok za lopatkou extrémne podliate, druhá tak primerane.. Diviaky ostali na mieste, jeden to chytil tesne pred oči, ale tlak mu rozlákol aj mozgovňu, druhý to dostal na stavce krčnej chrbtice, krkovička z polovice na odpis, prasa na stehenné kosti, musel som dostreľovať.. Jeden lanštiak bol stredný komorový zásah, resp. mierne vzadu /chytený kraj pečienky/ na cca 50m, odbeh do 40m, podliatiny znesiteľné, resp. malé. Zatiaľ asi toľko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56988 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Strelivo Federal
Aké máte skúsenosti so strelou soft point v kalibri 8x57 JS? Kde sa dá kúpiť a v akej cene?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56991 od army9
Odpoveď od army9 na tému Strelivo Federal
Ja ich mam ale v 308W. Federaly dovaza Jedlicka v Zelenci . Ma ich za dobru cenu ale treba zobrat 100 kusov . Ked si nastrelis pusku tak ti zase dlhsie vydrzia kedze su z jednej serie a nemusis to kontrolovat ako ked kupujes 1-2 krabice . Skus mu zavolat ci ma aj v 8x57 IS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #56993 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Strelivo Federal
Jedlička ich inzeruje v Naše polovnictvo za 150 €/100ks, čo je porovnateľné s normou vulkan alebo oryx, ktoré sa dajú kúpiť v 20 ks balení. Zaujímajú ma Vaše skúsenosti s lovom. Na daný kaliber je to ľahšia strela, má 11,2 g.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57036 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Strelivo Federal
Ďalšia skúsenosť, diviača na cca 10m, zásah komora pľúca, výstrelová strana zadný okraj lopatky, ale ani vlastne podliata nebola, skôr sa mi zdalo že nejaká menšia podliatinka sa črtala smerom ku karmenádli, ale žiadna tragédia.. Ešte som zabudol - po zásahu krátky odbeh 5-6 metrov, farbenie /kúsky plúc/ ukážkové, v zásade sa takmer celé na tejto krátkej trase vyfarbilo/odkrvilo/.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58131 od fadre
Odpoveď od fadre na tému Strelivo Federal
Ja som mal FEDERAL POWER SHOCK v 7 mm REM MAG presnost vynikajuca o 1000 % lepsia ako SB SPC strela srnec na 60m za lopatku nulove podliatie ale praskla branica a tej tlak vytiahol zaludok za lopatkou vystrel podlhovasty asi 7x2 cm taraz ich mam v 270 diviak cca 140 kg na 30m ako z ucebnice liska do hlavy na 50m cisty priestrel pomer kvalita cena asi najlepsie riesenie mozem len odporucit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.050 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 215 návštevníkov a žiadni členovia on-line