270 WIN-skúsenosti so strelivom (okrem SP 9,7 g od Selliera)

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19444 od Akela
Kamoš poľoval roky 270W a Sako Hammerhead hodnotil ako najvyrovnanejšiu muníciu do 270W. Videl som pár zásahov a môžem len doporučiť. Predajňa Frano NR alebo Zvolen Brenneck Ing. Fedor,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19468 od Feco
Vyskúšal niekto Norma-ORYX

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #19950 od texedo
Ma niekto skusenost so strelivom Blaser CDP 8,4g ??? teraz som kupil 3krabice ale este som ho nemal na com vyskusat..... za info vopred Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24366 od jumbo
Akela prosím Ťa daj mi kontakt na firmu vo Zvolene, ktorá predáva náboje Sako.Potrebujem kúpiť do 270W sako hammerhead 10,1g a Fraňo už sako na slovensko nevozí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24394 od Akela
Je to Ing. Fedor poľ. Brennek - volaj informácie. Nemôžem nájsť na neho kontakt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24415 od janicok
0903 597390 ing Fedor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24458 od jumbo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24459 od jumbo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33949 od Ivan270
Ja som používal Winchester 8,4g,Pover Point,spokojnosť veľká.Presnosť aj na 200 metrov,strelených asi 15 lišiek a niekoľko mačiek.Ranivosť na diviakov dobrá,zostávali v ohni,alebo do 30 metrov.Samozrejme po komorovej rane.Srnčie výborné,len trochu večšie podliatiny,to preto že je to rýchla strela.Inak O.K. Potom som prešiel na 9,7g tú istú strelu,ele len z dovodu,že je pomenšia a lepšia do kultúr.Neuhýba toľko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33954 od lrentka
Máš už konkrétne skúsenosti so S&B XLC a PTS? Je XLC kompromis medzi poloplášťom a celoplášťom? Je dobrý aj na líšky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36018 od bubu
Videl som u známeho strelivo Remington Swift A Frame do 270W,vie niekto,kďe dostať na Slovensku túto značku streliva.Ďakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37112 od lrentka
Moje skromné skúsenosti s PTS a XLC. Balistické tabuľky majú skoro zhodné, na strelnici overené, takže netreba prestreľovať pri zmene. PTS - strelené dve líšky, prvá 150m komora v ohni vstrel takmer neznateľný, výstrel 5 cm, druhá 130m komora v ohni vstrel takmer neznateľný, výstrel 5 cm. XLC - strelený srnec na dvakrát, prvá rana na stehno na horný kåb, otvorilo mu brušnú dutinu bez poškodenia vnútorností, strela prešla do druhého stehna, taktiež horný kåb - minimálne poškodenie diviny, žiaden hematóm. Dostrelený na komoru vstrel dierka , výstrel 3 cm. Nemám odskúšané na líšku. PTS som odložil na vysokú, kvôli dopadovej energii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38944 od lrentka
Neviem nájsť na webe balistické tabuľky streliva norma vulkan 10,1g do W270. Môžete ich poskytnúť, prípadne dať odkaz, kde ich nájsť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38946 od miso
Pojdes na stranku normy www.norma.cc/default.asp?Lang=2#[/]TU
<br/>
<br/>Na hornej liste otvoris Ballistic v metrickych mierach. Otvori sa ti taky podprogram. V nom pri hunting cartridges kliknes na OK. Zobrazi sa ti tam vyber striel a kalibrov, najdes si vulkan 10,1g v 270win a nasledne ti program vyhodi dostupne udaje spolu s balistickou krivkou...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38952 od lrentka
Ďakujem, majú to super.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38953 od kurt
Prípadne tu na stránke vľavo v menu si klikni na stiahnite si, ďalej na programy a stiahni program BALLISTA. Nie sú to síce balistické tabuľky, ale môžeš tam zistiť všetko čo potrebuješ, dokonca viac ako z tabuliek.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40932 od svarowski
Zdravím, kolegové,
<br/>jsem také majitelem kulovnice ráže 270 win. Na novou sezonu bych si chtěl pořídit náboje Blaser CDP, ale nemám s nimi zatím žádne zkušenosti, tak bych Vás chtěl o nějaké poprosit. Díky!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41619 od chanel1092
nazdar...chcel by som sa Ta spýtat že ako sa správala líška strelená na večšiu dialku na mekko...konkrétne ak jej to rozpáralo črevá...kolko odbiehala z nástrelu..?? pýtam sa iba preto že nie vždy sa podarí na velku vzdialenost komorová rana a pri takom počte máš asi už svoje skusenosti...ak maju i iný poznatky budem im vdačný...LOVU ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41632 od maruk
niekto na tomto fore hladal remington 270W swift-a-frame-pointed soft point,viem poradit,140 grain,100 ks,dobra cena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42393 od lrentka
Tak poraď, buď na tomto fóre alebo mne na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.075 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 404 návštevníkov a žiadni členovia on-line