Hornady SST

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42806 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Hornady SST
No parametrov som dost velkych mam cca 203cm a 120kg. Dik za radu ale uz som poriesil tuto otazku objednal som ten mannlicher nakolko som zohnal strelivo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42814 od belson
Odpoveď od belson na tému Hornady SST
pepco, s tými kalibrami to asi máš trocha pomýlené. 450 Marlin je v podstate to isté, čo 45-70 Govt. Má skoro ten istý tvar a objem nábojnice, len má nákružok, ktorý mu amíci dali preto, že tam majú ešte veľa historických zbraní v 45-70 a moderný výkonný náboj by ich mohol odpraviť (a možno aj strelca). Keďže používajú rovnaké strely, z toho logicky vyplýva, že do 450 Marlin je k dispozícii oveľa viac striel ako do do 444 Marlin.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42833 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému Hornady SST
Hej ten 45-70 je v podstate to iste len s okrajom a ten 450 je viac nadupanejsi to je asi jediny rozdiel. Do toho 45-70 sa da zohnat podstatne viac druhov streliva a keby sa mi pacili tie pakovky alebo nejaky gulovy dvojacik tak by som zobral aj 45-70. Inac z toho 450 budem praskat z posedu 325gr flextip a do pohonu alebo na stand 350gr Interlocky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42863 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Hornady SST
belson dik za info, o tych americkych kalibroch nemam take info:liar:
<br/>ale odhiadnuc od toho, kaliber je to silny, a marlinka ich ma celkom vydarene...cenovo tiez prijatelne, mozno sa necham aj ja casom nahovorit :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.099 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 2135 návštevníkov a žiadni členovia on-line