Nemá niekto skúsenosť s oblečením JahtiJakt, našiel som to na ... neviem ako sa rozhodnúť

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23311 od Mikiks
Oblečenie Jahtijakt Ti vrelo doporučujem. Ak si ho kúpiš uvidíš že neoľutuješ. Sám vlastním toto oblečenie a som naozaj spokojný. Najviac si ho pochvaľujem v mesiacoch Sept. - Marec.
<br/>
<br/>Naozaj kvalita presahuje cenu. Zatiaľ som ešte nenašiel niečo lepšie, kvalitnejšie a zatúto cenu.
<br/>
<br/>Ak Ťa niečo zaujíma spýtaj sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23312 od dusab
Tiez toto oblecenie mozem iba odporucit. Podla mna velmi dobra kvalita za velmi rozumnu cenu, urcite nebudete lutovat ak nie ste nejak extremne narocny.
<br/>Neviem ci to tu uz nebolo preberane niekedy, trebna si pozriet aj starsie prispevky...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23313 od PoloVlad
Aj ja som našiel ponuku JahtiJakt v časopise Naše poľovníctvo č. 9/2007 a táto ponuka ma hneď zaujala. Zháňam si niečo pre seba na jesenné a zimné mesiace. Takže asi do seba zainvestujem a už viem čo budem mať pod vianočným stromčekom. :P Nech už nenosím tie maskáče, ale niečo viac poľovnícke.
<br/>Asi by som uvažoval nad balíkom za 6995,-
<br/>Len sa ešte niečo spýtam :
<br/>Každý balík obsahuje kabát a nohavice? Obliekate si len toto spodné prádlo a na to spomínané nohavice a kabát ?
<br/>Dik. PoloVlad

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23314 od Mikiks
Každý balík obsahuje kabát a nohavice, cena sa líši iba od balíka doplnkov. V každom balíku je iná kombinácia doplnkov. Škoda že ešte neponúkajú JahtiJakt spolu s topánkami a letným oblečením JahtiJakt za 9990 sk.
<br/>Bola to veľmi dobrá cena za celý komplet. Tuším že to ponúkali v časopise Naše poľovníctvo ale neviem k ktorom čísle.
<br/>
<br/>JahtiJakt môžem doporučiť naozaj každému kto hľadá kvalitu za prijateľnú cenu. U mňa spokojnosť nadovšetko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23316 od miso
Tuším.že v každom balíku je aj iný typ nohavíc a kabáta..V tom drahšom je iný ako v balíku za tých 7000Sk...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23327 od sibo
zacali ponukat aj puskohlady, neviete aka je to kvalita?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23330 od dusab
No to by som aj ja rad vedel...ci udrzia aspon 7-cku...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23333 od foxhunter
V jednom maďarskom poľovníckom časopise píšu, že JahtiJakt PRO sú vysokokvalitné puškohľady za prijateľnú cenu a vyrába ich jedna svetová renomovaná spoločnosť pre fínsku firmu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23338 od sibo
no to pisu aj v reklame, ale papier znesie vselico, preto ma zaujima ci ich uz niekto aj skusal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23351 od dusab
Tak tak...ake su to vysokokvalitne??? Kvalitu Meopty asi nedosahuju...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23352 od miso
Pochybujem, že za danú cenu sa vôbec &quot;vysokokvalitný&quot; puškohľad dá vyrobiť, nie to ešte predávať so ziskom. Takže pri nákupe by som bol viac ako opatrný...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23380 od jozef_capka
Ako dlho to nosíš a ako to vyzerá po vypraní alebo vyčistení? Je to dosť pevné ?Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23386 od Mikiks
Nosím to už niečo vyše roka. Po opraní je to také isté ako pred opraním, len čisté. Je to dosť pevné, kvalitné a spoľahlivé. Pár krát som JahtiJakt otestoval aj prechodom cez húštinu. Myslím tým či sa to nepotrhá alebo tak. Vôbec sa tomu nič nestalo. Takže aj po tejto stránke je to dosť pevné oblečenie. Ja osobne tento oblek využívam hlavne od jesene až do jari. Som naozaj spokojný a neľutujem že som si to kúpil. Teraz banujem že som si nedávno nekúpil akciový komplet aj s topánkami za 9990 sk.
<br/>Ak si JahtiJakt kúpiš uvidíš že neoľutuješ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23442 od meszarosoto
Kvalita určite prevyšuje cenovú úroveň. Za tie peniaze nič lepšie nedostaňeš a ešte k tomu tie doplnky. Puškohlady sú asi na úrovni Tactikal len o niečo lacnejšie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23456 od PoloVlad
Sú ceny týchto balíkov už definitívne ? Nemávajú ešte nejaké akcie na Vianoce atď. neviem, či si to mám objednať teraz a využívať, ale radšej počkať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23461 od MILKO
Vlastním tak isto to to oblečenie ešte s tých prvých ponúk čiže vyše roka a som spokojný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23463 od dusab
Je mozne ze nejaky balik este bude pred vianocami, nakolko svoju ponuku neustale rozsiruju. Pockat este mozno, ale ked niekto takto uvazuje tak moze cakat velmi dlho...:D:D :D
<br/>Odporucam si pre podrobnejsie informacie zavolat priamo na tel. ktory je tam uverejneny, ochotne vam ich poskytnu, vysvetlia aky tovar sa nachadza v baliku (nakolko nie v kazdom su rovnake modely bundy a nohavic).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23700 od karasek
aj ja mozem toto oblecenie doporucit.je velmi kvalitne a podla mna aj polovnicky vkusne a pekne. skus vymaknut nejaky siroky balik a budes spokojny :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23729 od volodo
&quot;Teraz banujem že som si nedávno nekúpil akciový komplet aj s topánkami za 9990 sk. &quot;
<br/>Kde si cital o takom komplete aj s topankami? Na webovej stranke to nemaju....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #23731 od sibo
ponukali to niekedy v lete, bolo to aj v casopisoch

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 701 návštevníkov a žiadni členovia on-line