Nemá niekto skúsenosť s oblečením JahtiJakt, našiel som to na ... neviem ako sa rozhodnúť

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28447 od meszarosoto
Prekontrolujte si spinky na poklopcoch vačkov. Mne pri prvom použití v teréne niektoré odpadli. Musia sa trochu lepšie roznitovať. Ináč spokojnosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28808 od PoloVlad
Tak dnes sa mi podarilo otestovať Jahti Jakt aj v teréne. Ale naozaj môžem aj ja všetkým odporučiť. Ráno bolo chladno, neskôr začal padať sneh, všetci navliekali rukavice a triasli sa, ale ja som ani rukavice nepotreboval, jahti ma ohrieval až až :] . I napriek 1/2 cm vrstve snehu na kabáte, sa voda nedostala do vnúra. Spočiatku som mal obavy z tŕnia, šípok a iného malinčia, ktoré má tie protivné ostne. Ale ostal som ja, aj kabát bez ujmy na zdraví. Takže naozaj len odporúčam do každého počasia a do každého prostredia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28811 od foksi25
U nas v sobotu na spolocnej mal toto oblecenie jeden pan na sebe. Vyzeralo to velmi dobre, celkom elegantne pracovne oblecenie. Nepytal som ho ako je s nim spokojny ale ne vadila jedna vec. Ze sa na to chytali pichliace z bodliakov, a trebalo stale davat dole. Mozno je to len taka drobnost, ale ja osobne to nemam velmi rad. Inak pohoda.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28813 od PoloVlad
Áno foksi, to môžem aj ja potvrdiť, bodliače a iná háveď tohto typu sa na to chytá naozaj "skvelo". Treba to dávať dole, ak nechceš chodiť ovešaný ako vianočný stromček.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28838 od Castor
Ja som mal tazkosti na polovackach s chrbticou..odkekdy som si kupil oblecenie Jachti Jakt a pod neho si davam Kozmodisk...bolesti su fuc. Co tam po par pichliacoch.... 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35568 od sako80
moze mi nejaky spokojny uzivatel napisat,ci nohavice nepremoknu na rannych posliedkach vo vysokych mokrych travach? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35731 od johny
V mokrej trave to premokne, na to si musis este navrch zohnat navleky, najlepsie az nad kolena. Samotne nohavice ti nepomozu, aj ked cosi znesu ... A treba to striekat impregnacnym sprejom, to tiez pomaha

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35736 od Jaro
tak ako ti pise Johny pridaj k tomu este www.artemis.sk/index.php?productID=344 [/]Toto a nemas problem . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35737 od kurt

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35748 od Castor
Ziadne oblecenie z dychatelnej membrany nemoze byt 100% nepremokave....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40048 od plantex
Toto oblecenie mam uz nieco viac ako rok a mozem s cistym svedomim len odporucat.
<br/>Chytaju sa nato bodliaky to je pravda,ale je len malo oblecinia naco sa tie potvory pichlave nenachytaju takze myslim ze to sa neda povazavot za minus..
<br/>Pri polovackach na kacice ked stojim dlho pri vode kde fuka a je vzdy vecia zima ako v lese som bol vela krat spokojny. Myslim ze ani cena nieje tak vysoka za komplet oblecenie ktore naozaj stoji zato,aj ked som videl terajsiu ponuku a uz ktomu davaju len jeden druch spodneho pradla,ja som doslat este 2.termo aj fleece... viac pouzivam to termo.
<br/>Takze ja ODPORUCAM!:)
<br/>PS: poriadna obuv a hodiny stravene v lese su hned onieco prijemnejsie aj ked riadne mrzne a snezi ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40082 od pepies
Musi´sa konštatovaním pridat k Plantexovi.nemam ho síce dlho ale som sním spokojný.kupil som si aj tie topanky čo maju v katalogu a tiež max,spokojnost.inač kupil som si to na odporučanie Johnyho ten ho ma dlhsie a je spokojný...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40336 od miso
Pripajam sa, deriem ho vyse roka a naozaj dostava zabrat a drzi...jedno vrecko v bunde sa mi vnutri rozparalo, ale inac bez problemov.
<br/>Akurat tie bodliaky a podobna haved sa na to naozaj extra lepi a tazsie to ide dole...je to kvoli typu materialu z akeho je oblecenie robene..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40441 od Miro123
Mám ho tretí rok. Objednal som si ten veľký balík - zimné (vrch/spodok) letné (vrch/spodok), topánky, košeľa, čiapka, thermo - na telo + thermo fleece + čelovka, +sieťka proti hmyzu. Som s tým veľmi spokojný - jo to tiché, neprefúka to, premokne až po dlhej dobe. A je to elegantné.. Keď budeš bjednávať - doporučujem telefonicky, zober si krajčírsky meter, budeš sa merať. Sedí mi to super. Neľutujem tie peniaze....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40450 od lacika85
mam to tretí rok,za tu cenu dobra volba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41412 od tscc
Nekupujte to v Sturove...Dovozca pre SR ma vzorkovu predajnu v Nagymarosi, Madarsko. Je to tam v prepocte lacnejsie, ma bohatsi vyber. Nehovoriac o tom, ze mozte si to vyskusat, ci vam dany rozmer vyhovuje alebo nie. Ten pan je ochotny, poradi a posklada vam naozaj to co potrebujete.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41493 od peter191
Mate niekto skusenosti s objednavanim s Polska. Na internete som nasiel ich ponuky a su vyhodnejsie s vacssou ponukov tovaru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41496 od tscc
Ahoj Peter191
<br/>Ceny su stanovene na rok, odvija sa to od akt.kurzu eura. Ja som preskumal vsetky mozne varianty nakupu, nakoniec som zistil, ze velmi slaby kurz forintu k euru sposobi tu vyhodnu cenu za kt.som to konecne kupil. Forinty menili 1 : 9. Ten pan hovori po anglicky, da sa dohodnut dasie zlavy. Usetril som skoro 20 percent.
<br/>S pozdravom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41504 od peter191
Smiem vediet kedy si to objednaval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41509 od tscc
Objednal som to telefonicky medzi sviatkami, minuly tyzden piatok som to vyzdvihol osobne. Mali vsetky velkosti na sklade, podla rozmerov som objednal XL ale XXL mi sedelo lepsie. Odkial si?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.137 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 146 návštevníkov a žiadni členovia on-line