Nemá niekto skúsenosť s oblečením JahtiJakt, našiel som to na ... neviem ako sa rozhodnúť

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23756 od johny
Ten komplet vlastním ja už skoro rok a som spokojný ... a aj s topánkami, je to za málo peňazí, veľa muziky ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23838 od volodo
Volal som dnes do HUBERTUSu a pani mi povedala, ze topanky uz v akciovom baliku niesu... ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24506 od lacika85
Dnes mi dosiel balik od Hubertusu za 7315 aj s postovnym co bol reklamovany v POL.a RYB.Je to super oblecenie len to este vyskusat v praxi.Myslim si za tu cenu je to dobra kupa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24568 od PoloVlad
Kedy si si ho objednal ? Zaujíma ma , ako dlho trvajú dodacie lehoty tejto firmy a jej oblečenia. Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24592 od lacika85
Teraz v pondelok som objednal a vo stvrtok mi to prislo zas.slizbou az domou.Pribalili mi aj katalog ich produktov.Spokojny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24598 od PoloVlad
Ďakujem. To je fakt rýchlosť, to by som nečakal, ale tak to má byť - náš zákazník je náš pán.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24601 od volodo
Boli sme tam aj s priatelom osobne. Mala obec SALKA je to severovychodne od Sturova.
<br/>Predavaju to v garazi, ale inak boli velmi ochotni a mohli sme si veci aj vyskusat.
<br/>Kupil som supravu za 10995 Sk. Dajte si pozor pri objednavani, lebo suprava za 6995 je z ineho materialu ako suprava za 10995 SK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24605 od johny
Lacnejšia súprava je prvá generácia týchto výrobkov, hneď si všimnete, že nemá plecia a chrbát vyhotovené z kože, čo je v daždi dosť podstatný detail. Pred dvoma týždámi ma na morave privítal riadny lejak a môžem povedať že aj kaď bunda vážila hádam 7 kg, do vnútra nepremokla. Tá koža má niečo do seba ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24625 od lacika85
Johny ja mam supravu za 7000 a ta koza na chrbte vsita je,takze neviem naco si myslel.Aj v katalogu ju pekne vidno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28330 od lubto
Dnes som si prvý krát vyskúšal toto oblečenie a absolútna spokojnosť. Dodacia lehota bola síce 30 dní, ale to čakanie stálo zato.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28331 od miso
Ja si svoje poctivo rozbalím až pod stromčekom..:) dodali mi ho do 7dní..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28337 od martin203
Ako tak teraz chodim po polovackach, tak vidim, ze JJ sa stava slovenskou pracovnou polovnickou uniformou :) Ale je to urcite lepsie ako maskace ci ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28338 od lacika85
Je to pekné oblečenie,len skôr by tam na naše podmienky pasovala vyšivka jeleňa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28345 od miso
Tomu ver,že je to lepšie ako maskáče. Keď sa slovenský poľovník naučí pekne obliekať, zas budem o niečo spokojnejší;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28360 od demo
Radsej nech polovnici nosia toto.. ked vidim niektorich co su obleceny ako partizani, ci teroristi tak neviem.. Zato by som daval pokuty..:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28361 od miso
Na spoločnej mi to dvíha adrenalín. Sám mám maskáče, ale používam ich na brigády alebo hranie airsoftu, na čo som si ich primárne zohnal. JachtiJakt je v pohode, mladým lepšie sedí ako niektoré tradične šité modely a je navyše aj kvalitné a účelové...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28371 od kopov70
Lenže keď sa dobre pozrieš,sú to večšinou staršie generácie ktoré nemali možnosť zohnať takéto oblečenie.Takže im sa to ešte dá ešte tolerovať.Starého koňa inak ťahať nenaučíš.Dávam Ti však za prvdu.Vidieť mladého chlapa na poľovačke v maskáčoch,alebo v monterkách je aj na mňa priveľa.Už by sa aj slovenský poľovníci mohli dostať aspoň na štandard.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28439 od miso
Práve som ho vybalil a poskúšal-na takú malú krabicu,tam toho bolo naozaj veľa. Sedí mi to ako uliate-až som prekvapený. Je to neskutočne pohodlné,jemné a na pohľad kvalitné. Veľmi účelne riešené sú vrecká,uťahovanie pásu na nohaviciach,či regulácia veľkosti na šiltovke. Termoprádlo vyzerá v pohode,zvyšok oblečenia tiež. Už sa neviem dočkať skúšky v teréne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28446 od PoloVlad
Podobný scénar bol včera večer aj u mňa. Ježiško doniesol aj mne pod stromček Jahti Jakt Pro a už teraz som nadmieru spokojný. Je to vkusné, pohodlné, moderné oblečenie, presne také, ako ho už miso opísal.
<br/>Takže priatelia dakujem všetkým, ktorí ste mi ho odporučili. Už sa teším, kedy ho zoberiem aj von.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.069 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 345 návštevníkov a žiadni členovia on-line