Nemá niekto skúsenosť s oblečením JahtiJakt, našiel som to na ... neviem ako sa rozhodnúť

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41513 od peter191

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41534 od tscc
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Ked potrebujes pomoc resp.preklad tak tu je moja adresa:
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42145 od jozef_capka
Nemôžeš dať presnú adresu?Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42275 od hubertus
Lacika.85 pred tým ako si bol v Maďarsku bol v Salke vo firme? Keď si nebol tak odkial vieš že je lepší výber v Maďarsku ako u nás? Po prvé výhradný dovozca na Slovensko je HUBERTUS SK s.r.o. nie firma v Nagymaroši.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42280 od hubertus
Prepáčte predchádzajúci príspevok bol adresovaný pre tscc a nie pre lacika.85
<br/>Ospravedlňujem sa!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42380 od tscc
Pan Hubertus,
<br/>
<br/>1. ceny mate uvedene na webovej stranke, porovnat a prepocitat na Ft nie je umenie
<br/>
<br/>2. telefonne cisla na vasej webovej stranke su k nicomu ked ich neberiete a nezavolate spat. Snazil som sa k vam dovolat pred sviatkami, medzi sviatkami a este aj v novom roku, bez vysledku az potom som kontaktoval pana v Madarsku, vasho byvaleho partnera pre dovoz tohto oblecenia kt.ma dnes exkluzivitu pre okolite staty t.j. profituje z kazdeho predaneho kusu. Tak asi preto ma lepsie ceny, nehovoriac o kurze Sk - Ft 1:10. {predtym}
<br/>
<br/>3.negativnu skusenost s k vam dovolat nemal som len ja. Takze konstatovanie , ze vyhradny dovozca je HUBERTUS SK neznamena nic.
<br/>
<br/>4.vyber je rovnaky, tovar prichadza v balikoch tak isto ako do vsetkych statov, kto vie anglicky lahko si to overi na nete. Vsak sam to viete najlepsie
<br/>
<br/>5.v Polsku je to tiez lacnejsie
<br/>
<br/>
<br/>To je 5 dovodov preco som to nekupil na Slovensku, napriek tomu, ze vzdy som podporoval a uprednostnil domacich podnikatelov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43224 od marek469
Môžte dať linku na tu madarskú stránku s tym oblecenim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43499 od tscc
da sa preklikat zo slovenskej...je to spolocna stranka pre celu europu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46201 od dusab
Neviem ci na nickom Hubertus sa skryva predavajuci. Staci si pozriet polsku stranku, kde sa daju kupit veci aj osobitne, resp. oddelene nezavisle na tom ze si treba objednat cely balik. Na Slovenskej stranke som si chcel uz 3x objednat iba flisovu mikinu, kedze predchadzajucu som uz znosil, ale bolo mi povedane, ze sa neda...
<br/>Inak s oblecenim max. spokojnost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46219 od Bubi
pozri si www.astri.sk ak chces vybornu mikinu okolo 60€. mrkni tam.Super mikina je oznacenie GAMS, nie je tam nafotene ale nosim ju.Alebo napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Nazdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46220 od Akela
Aj ja som kúpil astri veci a konečne vyzerám ako poľovník. Inak super kvalita, vidieť, že to šijú v Rakúsku. Aj manželka si hneď objednala a nepoľuje, má to šmrnc aj na voľný čas do prírody super.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 dňami #46252 od dusab
Dik za radu, pozriem sa na to. Este sa chcem opytat nemate niekto tuna skusenost s topankami JahtiJakt - obuv Premium?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46593 od timha
Vie mi niekto povedat, ktore z tych obleceni je s tou kozou na pleciach? z obrazkov to nie je celkom jasne...Ide o Pro? ci Premium? Alebo sa tieto dva druhy lisia iba balikom navyse? Pro ma fleesova bundu, tu by som aj chcel, Premium ma len koselu.Inak su rovnake. Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46594 od PoloVlad
Timha, ja mám balík JahtiJakt Pro, ktorý som si objednal a dostal na Vianoce v roku 2007. Na pleciach bundy je našitá koža. A ak ťa zaujíma tá fleesová bunda, vyzerá tak monumentálne, ale z vnútra nie je až taká teplá.
<br/>Keď som si pozrel www stránku firmy, z ktorej som to objednal, všimol som si, že veci, ktoré boli v balíku prv, už dnes nie sú v ponuke. Cena však ostala nezmenená. Ja som mal v mojom balíku ešte okrem toho všetkého aj nohavice a mikinu, ktorý sa dávajú na spodné prádlo micro dry.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46598 od timha

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47204 od demo
nazdar, objednával už niekto jahti z polska?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 348 návštevníkov a žiadni členovia on-line