Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti

pred 17 rokmi 6 dňami #16449 od tiger
čaute chlapi mam ročnu suku Bavorského farbiara pomaly ju začinam pripravovať na PF tak by som sa chcel s vamy podeliť o skusenosti pri výcviku zvlášt pri zakladaní umelej nepofarbenej stope.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 dňami #16456 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
tak sa podel sme zvedavi ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 dňami #16458 od mano
Odpoveď od mano na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
nechápem preco zakladaš novú tému keď už jedna o BF na fore je. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16484 od tiger
Odpoveď od tiger na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Moje skusenosti s výcvikom Bavorského farbiara su momentalne trochu zmiešane povedal by som že sa učime navzajom.Chovám polovné psy desať rokov ale hlavne som sa zameriaval na sliediče a jazvečíky.Pripreviť hrubosrtého jazvečika na brloharske alebo duričské skušky mi nepripadalo tak ťažké asi vela zaleží od temperamentu psa a hlavne od povahy.Suku BF ktorá má teraz rok aj dva mesiace pripravujem na PF čo týka výcviku zakladný výcvik zvláda vodenie na remeni odloženie privolanie ele čo sa týka umelej stopy tam zatial najavý dostatočný zaujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16486 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
ako sa prejavuje ten nezaujem alebo inak sa spytam ako si sa ju snazil motivovat aby ju to zacalo zaujimat a hlavne ju to bavilo ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16488 od tiger
Odpoveď od tiger na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
čo sa týka stopy čerstvej tak suka pracuje ele ked jej spravim umelu stopu na ktorej je na konci deka stopa je dame tomu šesť hodin stará tak ju to nezaujima hlevne ta deka.hlásy ju len ked s nou mykam.Zatial nebola pri zhasnutej zvery tak neviem ako sa bude správat pri nej.Jaro porad ako ju motivovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16489 od tiger
Odpoveď od tiger na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
čo sa týka stopy čerstvej tak suka pracuje ele ked jej spravim umelu stopu na ktorej je na konci deka stopa je dame tomu šesť hodin stará tak ju to nezaujima hlevne ta deka.hlásy ju len ked s nou mykam.Zatial nebola pri zhasnutej zvery tak neviem ako sa bude správat pri nej.Jaro porad ako ju motivovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16490 od tiger
Odpoveď od tiger na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Nazdar Jaro čo sa tyka stopy čerstvej teplej tak po tej sa ide roztrhať ale ked jej spravim umelu stopu tak nejavý velký záujem .na konci je deka kým snou nehýbem tak ju nebavý ked snou pohnem tak ju hlásy.Pri živej alebo zhasnutej zvery ešte nebola.rád si prečitam tvoj názor alebo radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16493 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
tiger hod mi tvoj mail daco ti poslem nechce sa mi to cele pisat mam to ulozene v PC a zaslem ti to .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16503 od tiger
Odpoveď od tiger na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Pošli mi to na tuto adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16513 od Felix
Odpoveď od Felix na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
no jaro, bol by som rad, keby si to zaslal aj mne.. prosim ta.. rad sa poucim, ak je to nieco zaujimave... :) Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16516 od tiger
Odpoveď od tiger na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Jaro tieto články z Hubertlovu mám nemáš niečo iné ale ajtak dík.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 dňami #16517 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
nemas zac . myslim ze tam mas celkom pekny navod ako na to . ;) tak drzim palce vela zdaru a pevne nervy .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23663 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
pripravujem si sučku na PF a od začiatku sa javí skvele,až na jeden problém:doteraz všetko hlásila dokonca aj na povel len tak na zdvihnutý prst,no ale ako som zacal narážať um.stopy od vysokej tak ich začala oznamovať a to dosť intenzívne a presvedčivo,a z toho som dosť rozčarovaný,lebo som sa tešil ,že z nej bude hlásič...bojím sa ,že sa uberá smerom svojich rodičov oznamovačov...,čo teraz? nechať na to čas?či čo?či ako?8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23670 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Mám ročnú suku HF, od štvrtého mesiaca jej robím umelé stopy, ktoré vypracovávala doteraz spoľahlivo. Pred skúškami som dohľadával jedného diviaka úspešne, na prvých skúškach som neobstál, absolútne nejavila záujem o umelú stopu. O týždeň som absolvoval ďalšie PF, na ktorých som obstál v ll.cene. Som z nej trochu sklamaný, asi som niekde urobil chybu. Poraďte, je to moja prvá hannoveráčka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23672 od janker
Odpoveď od janker na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Podkarikasom1!Ja tiež som začal v 4.mesiaci.ešte nemal ani rok,a už bol vyskúšaný na ostro.Presne týžden dozadu dohladával diviaka,asi dobrý km,na konci už nebola ani krv.Bál somsa,že stará,umelá stopa,nebudeho zaujímat.Opačne,dohladávanie urobyl na 4.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23675 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
pokazil si si ju sam . pred PF sa neodporuca dohladavat postrielane kusy ! uz sa to vela ludom nevyplatilo .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23676 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
este dodatok : pred PF maju byt srncie a diviacie stopy pre psa tabu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23689 od janker
Odpoveď od janker na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Jaro!Podlamna,nemáš pravdu!Pes musi sa naučit hladat!Poznám takého,kto 1krát zobral 5mesačného psa dohladávat srnca,úspešne našiel,a PF skušky urobyl na 1krát.Akosom písal,moj pes týžden pred skúškamy dohladával diviaka.Velmi vela treba cvičit psa.To je moj názor,a skúsenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23690 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
pravdu nemusim mat . to je jasne ako facka ale ja sa drzim toho co som napisal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 552 návštevníkov a žiadni členovia on-line