Poľovnícke strelectvo

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28358 od rambo4
Poľovnícke strelectvo bolo vytvorené rambo4
lovu a lesu zdar!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31588 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Poľovnícke strelectvo
Má už niekto k dispozícii plán streleckých podujatí na rok 2008, alebo sa ešte stále len tvorí a dopåňa..?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #31896 od polovniKa
Odpoveď od polovniKa na tému Poľovnícke strelectvo
Ten by som si aj ja rad pozrel. U nas v okrese vo VK sa zvykne konat kolo 1/2 maja a to doma cakame prvy prirastok, tak dufam ze vsetko stihneme :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32137 od lovec01
Odpoveď od lovec01 na tému Poľovnícke strelectvo
a aký plán máš presne na mysli? Skús napr.: www.shooting.sk/?id_menu=1606&firmy_slovenska_flag=0

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32775 od mano
Odpoveď od mano na tému Poľovnícke strelectvo
Pani v nedelu som si bol zastrielat aj s par kamaratmi na sterlnici v Rakovej ktoru spravuje RGO SPZ Cadca klobuk dole co sa dokaze vybudovat ked ma niekto chut. perfektne vybudovane strelnica brokova aj gulova a co je dost podstatne ze pan ktory ma na starosti strelnicu bol maximalne ochotny ked sme prisli vsetko uz mal pripravene no mozem povedat ze spokojnost maximalna. ja som clenom SPZ no bohuzial nie v RGO Cadca kde je naozaj vidiet kam smeruju peniaze lebo areal strelnice aj ked este nie je vraj uplne dobudovany uz terz je vysoko nad priemerom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35390 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Poľovnícke strelectvo
podla streleckeho poriadku je mozne pri M300 prip. M600 pouzivat puskohlad so zvacsenim max 6x. Ako je to v pripade variabilu? mam na malorazke 3-9x32 mozem ho pouzivat ak budem mat nastavene zvacsenie napr. 4x? Aka je prax?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35392 od miso
Odpoveď od miso na tému Poľovnícke strelectvo
Aj na Zakopci na Kysuciach udajne prerobili strelnicu a je pekna, len som sa tam este nebol pozriet...tiez som zvedavy...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35393 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Poľovnícke strelectvo
Samozrejme mozes mat variabil.Len nesmies pouzit zvacsenie vyssie ako 6x.Obvykle ti to skontroluje rozhodca.Teda ak si vsimne, ze mas taky kuker.Ja mam na tom 4-12x50,to si obvykle vsimnu...:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35395 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Poľovnícke strelectvo
dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35441 od mano
Odpoveď od mano na tému Poľovnícke strelectvo
strelnica v rakovej a na zakopci je jedna a ta ista. rakova a zakopcie su susediace dediny, strelnica zacina na konci rakovej a konci na zaciatku zakopcia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35503 od molnarf
Odpoveď od molnarf na tému Poľovnícke strelectvo
Prosím Vás,kde sa dá kúpiť najlacnejšie športové náboje? S pozdravom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35515 od axon
Odpoveď od axon na tému Poľovnícke strelectvo
Ja som kupoval naposledy trapky ARES 24 g po 5,60 Sk v Hlbokom okr. SE. SB boli po 6,80 Sk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35554 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovnícke strelectvo
Toto mi príde ako reklama na iné fórum, kto je tu moderátor fóra že nerobí poriadok, môj príspevok keď som hľadal knihu zmizol rýchlosťou blesku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36241 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke strelectvo
jano, neuraz sa, ale toto je nehoráznosť. To ma vždy dvíha zo stoličky. Ty napíšeš trojstranový reklamný článok dokonca na titulnú stranu, aby ho niekto náhodou neobišiel, včetne podrobnej fotodokumentácie z vyzdvihovaním zbrojárskeho umenia nemenovaného zbrojára a tu máš tú drzosť spýtať sa kto je tu moderátor, keď nekoná, lebo tu ide vyložene o reklamu. No na to len toľko, ty si tiež moderátor, ale po tom ako si napísal, že nemenovaný zbrojár je tvoj osobným zbrojár, som presvedčený, že len pre seba, svoj vlastný prospech a prospech tvojho zbrojára. Neubránim sa otázke. Akú asi zľavu mu na tom trojáku urobil? Reklama ala Mistr Proper.
<br/>Porozmýšľaj o objektivite tvojich postojov a potom zmením názor na teba, lebo zatiaľ je taký, že si nafúkaný egoista, ktorý všetko vie a všade bol aspoň dva krát a kde nebol akurát sa chystá a vy budete tancovať tak ako ja budem pískať.
<br/>Toto ťa asi zdvihne zo stoličky a zo zásobníku začneš vystreľovať útočné strelivo. Neprekvapí ma to. Ak však prejavíš pokoru a objektívne si priznáš pochybenie si na dobrej ceste stať sa Obyčajným poľovníkom. Veľa našich kolegov z tohto fóra my píše do mailu, lebo nechcú si to s tebou rozhádzať. bol by si veľmi prekvapený, čo všeličo sa v tých mailoch skrýva.
<br/>Prepáč jano, že som to napísal tak ako to cítim.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36260 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Poľovnícke strelectvo
Miro, som tu na tomto Fóre dáky piatok, mám dve otázky pán Miroslav! No.1- bol si sa ospravedlniť Tajfimu ako si sa tu dušoval v téme Fóra, Puškári na Slovensku dňa 6. 4. 2008 o 14:37 hod. ? No. 2 - / nezadástávam nikoho / očo Ti ide týmto príspevkom ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36281 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovnícke strelectvo
Takže mám prejaviť pokoru pred tebou? Ty arogantný vyvolávač sporov, ako si uzavrel to ohováranie čo si tu spustil a skoro si pritom rozhádal dvoch spolupracujúcich puškárov? Už si volal pánovi Šuttovi alebo Krutému a prejavil si pokoru nad nezmyslami čo si tu popísal? Prečo ťa stále trápia moje zbrane? Máš svoj vyčačkaný dvoják s odrezanými hlavňami ktorý si poriadne preplatil tak si ho uži, ja ti ho doprajem. Opíš ho a pošli mi fotodokumentáciu a ja ho uverejním na hlavnej stránke, čakám kedy mi pošleš článok. To, že som urobil Krutému reklamu a mám za to zľavu - tomu sa hovorí obchod. Čo ťa na tom trápi? Ja som spokojný aj s prácou aj s cenami. Predstav si že článok o trojáku vyšiel aj v maďarskom časopise Nimród. Napíš konkrétne v čom som bol neobjektívny. Kto ti bráni robiť reklamu svojmu puškárovi? Ty mne kamarát nebudeš určovať o čom môžem písať a o čom nie. A nebudeš vyčítať nejakú nehoráznosť. Ja viem prečo som to napísal o reklame iného fóra a vie to aj Drábik a teba do toho prd. Nedošlo ti že keď som redaktor tejto stránky tak asi veľmi dobre viem kto je moderátor fóra a tá veta má iný význam?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36282 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovnícke strelectvo
A viem, nezvládol som to a nie som správny chlap a nemám zips vpredu a ty ma ľutuješ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36283 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Poľovnícke strelectvo
neuraz sa ale to co si napisal Veľa našich kolegov z tohto fóra my píše do mailu, lebo nechcú si to s tebou rozhádzať. bol by si veľmi prekvapený, čo všeličo sa v tých mailoch skrýva.nieje seriozne ani od tych co ti to pisu pretoze Jana poznam a neverim ze keby to co pisu tebe by napisali jemu ze by ich zniesol pod ciernu zem.Nemiesam sa mezi vas ale co tu obcas napises ty ,by si napred mohol trochu premysliet uz len preto ze to citaju aj nezainteresovani vo veci. Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36288 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke strelectvo
Pozor chlapče, takýmto prekrúcaním tu vo fóre bežne vznikajú zbytočné ostré výmeny názorov. Upresním. Ja som sa nedušoval, že sa pôjdem ospravedlniť pánu Krutemu, ako si si to ty prekrútil a ako tu píšeš. Asi preto aby si mal dobrý príspevok. Ja som doslova napísal, že asi sa mu pôjdem ospravedlniť, ak ma medzi dverami nezabije. Asi,ASI,asi. Vidíš v tom nejaký rozdiel???????
<br/>Už som si zvykol.
<br/>Nechce sa mi tu chodiť, ale keď vidím ako sa tu omieľajú tie isté hlúposti kolom dokola, tak občas si vrtnem. Príležitostí je tu fúra.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36289 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke strelectvo
Jano, Ako obyčajne. Nie som ten človek, ktorý si dokáže vymýšľať aby mal o čom písať. Takú fantáziu nemám. Tu na fóre máš toľko tém a príležitostí, že až často krát žasnem. Iba ti pripomeniem, že to čo som tu napísal za tým si stojím, A keď by šlo o život tak to aj dokážem. Spomínaní páni puškári sú natoľko &quot;loajálny&quot; k sebe, že sa skoro rozhádali sami. Do dnes neviem prečo, že by, kôli konkurencií?? Neviem?
<br/>Jano , Maďarský časopis ma nezaujíma, tu šlo o princíp na tomto fóre. Pametám si, že môj článok, len o tom, že mám 21 rokov chovateľskú stanicu Hann. far., kde som napísal niečo o sučke, o jej prac. výsledkoch atď. vypadol a ani sa nestačil ohriať na stránke. Zdôvodnenie, že sa jedná o naháňanie kšeftu som Rešpektoval. A po dvoch rokoch? ľaľa, len sa to tu hemží reklamou, či už skritou,alebo verejne prezentovanou. A to je to čo mi vadí.
<br/>Toť vsio priatelia.
<br/>
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.145 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 328 návštevníkov a žiadni členovia on-line