Poľovnícke strelectvo

pred 16 rokmi 4 týždnami #36312 od miso
Odpoveď od miso na tému Poľovnícke strelectvo
Veľmi riešiš slovnú podstatu príspevkov nedotýkajúcich sa témy, ktoré su medzi inými prispievaľmi fóra, čim nepriamo resp.priamo chytáš "stranu" niekomu v debate, ktorá sa ťa nedotýka a to dvíha adrenalín dotyčných a potom aj tebe. Máš potencionál reagovať na odborné príspevky, najmä kynologické. Hľadal by som cestu tam. Pokiaľ máš niečo na srdci smerom k dotyčnému prispievateľovi rieš to formou mailu alebo telefonickým kontaktom, je to podľa mňa lepšia a priamejšia cesta, takto zbytočne vznikajú spory, ktorým rozumie len 5% čitateľov. Necháp môj príspevok ako útok, skôr ako názor bežného prispievateľa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #36313 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Poľovnícke strelectvo
.... Nechce sa mi tu chodiť, ale keď vidím ako sa tu omieľajú tie isté hlúposti kolom dokola, tak občas si vrtnem. Príležitostí je tu fúra.....
<br/>
<br/>
<br/>:liar:A vyznam je v tom aky? Rozculovat inych a hlavne sam seba? Niekedy je najlepsie ked nic nepovies, aj ked ta to zoziera. Tym ze sa clovek snazi pedlozit len svoje a kasle na nazory inych nic nedokaze, obycajne si len ublizi! ...No a ked sa ti naozaj nechce sem chodit na co to oznamujes inym? Nechce sa ti tak nechod, ti ktorym budes chybat sa urcite s tebou skontaktuju, tym co na tom nezalezalo vcera nebude na tom zalezat ani zajtra!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #36325 od Fero
Odpoveď od Fero na tému Poľovnícke strelectvo
Vídím že na tomto fóre to žije 8o8o8o
<br/>
<br/>Prepáčte že sa nezapojím do Vašej hádky ale neviem o čo ide.... Ja som chcel len takú konštruktívnu prípomienku.
<br/>Venujem sa streľbe z malokalibrovky (upozorňujem som začiatočník) a rád by som si pozrel výsledky z verejných streleckých pretekov prípadne oblastných majstrovstie SPZ a tak podobne. Takéto veci sú zverejnené len na konci roku prípadne sporadicky na rôznych súkromných stránkach.
<br/>Nebolo by možné že by na PID takéto priebežné výsledky boli uverejňované a hlavne v nejakej rozumnej dobe po preteku a nie na koci roku ??????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36437 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke strelectvo
miso, na tom čo si napísal je niečo pravdy. Hovorí sa , že nezáleží na tom aká situácia vznikne, ale na tom aký postoj k nej zaujmeš ty sám. Niekedy fakt idem pod kožu a niektorý to nezvládajú. Ľudí som sa naučil brať takých aký sú. Žiadneho nezmeníš, jediné na čo máš bezprostredný vplyv si ty sám a to môžeš aj zmeniť. To však iba vtedy ak sa zmeniť chceš a aj uveríš že je to možné. Aj ja by som sa mohol v mnohých ohľadoch zmeniť, viem to, ale mne sa už nechce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36454 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Poľovnícke strelectvo
:) teraz skusim ja: mam pocit, ze zverejnenie prispevku: &quot;Predstavíme Vám GUĽOVÝ DVOJÁK KRUTÝ, vyrobený doplnením baskule ZP 45&quot; je uz za hranicou, no neviem presne coho, ale je to uz trocha pruser a je to cista, priehladna reklama, ktora sa uz ani nesnazi za nic schovavat. U mna osobne uz tento clanok vyvolava averziu voci majstrovi K (aj ked len virtualnu, lebo z osobnych kontaktov s nim mam skor dobre pocity a dva krat mi vdaka slusnemu vybaveniu jeho dielne promtne pomohol). Co keby autor oslavnych od na dielo majstra K skusil kontaktovat aj ineho prerabaca ZP a priniesol dychtivym citatelom tohoto fora napr. popis prace majstra Y, alebo majstra X. A mozno by si aj u nich strihol nejaku tu zlavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36455 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Poľovnícke strelectvo
....ked s clovek pozrie blizsie na pouzitie slovenciny (alebo nepozornosti prispievatela) je to viditelne ze bud urobil chybu v jednom alebo druhom....teda netreba tu s tym prestat pokym ho nepostavite ku stene k pripadnemu odstrelu!:liar:
<br/>Urcite by sa mu s tym pomohlo k vacsim inspiraciam aby sa popripade mohol nadalej venovat inym prispevkom.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36456 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke strelectvo
Po tom ako som si prečítal ten reklamný článok, skoro som na riť padol. Ako naschvál. Jano zase si sa nechal vyprovokovať. Nedávno som ťa oslovil , aby si neškodil majstrovi a ľaľa. Ako hrach na stenu. Už začínam mať pocit, že majster K., nemá do čoho pichnúť, a preto roby guľové dvojáky a trojáky iba pre Jana a to úplne zadarmo. Jano, ak majster fakt robý lepšie ako urobil tvojho prvého dvojáka, ktorého si šťastný ako blcha predal Ľ. Jancíkovi za cenu brokovnice do Záriečia , tak ti radím pri štvrtom dvojáku si radšej zaplať plnú cenu bez ohľadu na reklamu. Lebo ešte jednému pocitu sa nemôžem ubrániť, že ty si budeš dávať dovtedy robiť akési dvojáky a trojáky, kým sa ti práca majstra nebude páčiť. Napíš sám prečo to dávaš robyť? A tiež napíš prečo to predávaš.
<br/>Alebo to máš doma? Veď si písal, že si to Obyčajný poľovník nemôže dovoliť. A ty hneď tri pušky. Alebo sa chváliš alebo sa nám vysmievaš? Napíš ako to s nami myslíš?
<br/>Alebo ak chceš nemusíš písať nič, alebo napíš aspoň tým čo sa tvária, že sú pri tebe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36457 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke strelectvo
stefan, neboj sa, píš otvorene. Ja som jednoduchší človek a tomu tvojmu chodeniu okolo horúcej kaše akosi neviem porozumieť. OK?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36458 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Poľovnícke strelectvo
Este raz.... &quot;Nechce sa mi tu chodiť, ale keď vidím ako sa tu omieľajú tie isté hlúposti kolom dokola, tak občas si vrtnem. Príležitostí je tu fúra&quot;.....
<br/>
<br/>Ja by som sa na to najradsej vykaslal. Mame vsetci dost inych starosti na to aby sme utlkali inych! Heclo uz clanok napisal, bol uverejneny a to co mal na mysli je uz za nami! Ak to bola reklemqa tak uz na to srat, a ak nie na co by sme ho mali bicivat?
<br/>Viem sa vzit do toho ako sa citi, ved vzdy to aj ja dost prezivam, popricom nikdy nemam ziadne zaujmy utocit na nikoho. Pripada mi to ze niekedy tu len cakame na to ze niekto urobi chybu aby sme ho mohli zdrbat. TU lezi ten princip o ... &quot;omielaju tie iste hluposti kolom dokola, tak obcas si vrtnem&quot;....
<br/>
<br/>Je to k nicomu, neviem comu nerozumies, ved sa to snazim uz pri najmensom treti krat napisat po slovensky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36459 od evicka
Odpoveď od evicka na tému Poľovnícke strelectvo
preboha Mirko....o čom točíš??? ...... Tiež som si prečítala tento článok. Zbrane nie sú moja srdcovka, ale prečítala. Vôbec ma nenapadlo, čo za to Johny dostal. (to až tak neekonomicky rozmýšľam???, alebo ty rozmýšľaš príliš ekonomicky???)....... Je redaktor, píše, o tom, čo ho zaujme a predpokladám, že jeho články ešte schvaľuje zriaďovateľ stránky......tak o čom je reč??? Ak s tým súhlasil majiteľ stránky, že to v takej podobe tu bude, tak to neriešme. Každý si svoje postavenie a kompetencie musí najprv zaslúžiť.......tak urob niečo preto, aby si sa inak zviditeľnil, ako vŕtaním ;):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36460 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Poľovnícke strelectvo
Vy ste to vobec nepochopili :x Je to serial na pokracovanie o tych puskach :D:D:D
<br/>
<br/>ps: to bol vtip ohladom toho serialu :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36474 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovnícke strelectvo
No až taký vtip to nebol .... Puškárstvo Krutý sa stalo oficiálnym partnerom PID, výrobky tejto dielne budú na stránkach PID predstavované seriálovým spôsobom. Ani jeden článok však nemá v úvode napísané že je povinnosťou ho čítať. S radosťou uverejníme každý odborný príspevok a nielen v sekcii zbrane. Ono je ale asi jednoduchšie len vŕtať ako niečo seriózne napísať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36476 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Poľovnícke strelectvo
ty brdo ani som nevedel a trafil som sa 8o;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36477 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Poľovnícke strelectvo
jano fandim ti robis to dobre a je to poucne a miro by sa mal venovat psom rozumie tomu tiez to robi dobre tak preco rypat do druhych:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36482 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Poľovnícke strelectvo
S poslednou vetou uplne suhlasim a zaroven sa ako vrtak i trocha hambim, ale NEZENTE PROSIM PID tym smerom ako si to naznacil v uvode svojho prispevku, mne sa tu celkom paci ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36486 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovnícke strelectvo
Martin ty si jeden z tých čo majú čo ponúknuť ... hm? ;) Nepodelíš sa?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36490 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Poľovnícke strelectvo
:-o uz som pisal ze sa trocha hambim ze len vrtam ..., pokial bol cas tak som sa snazil i trocha publikovat, ale momentalne ... Tvoju snahu uprimne ocenujem a preto by ma mrzelo ak by si svoju invenciu vyuzival ako reklamny ... (pozri sa na Dr. Hanaka, uz mu neverim ani slovo).
<br/>
<br/>A ak to len trocha bude mozne tak podelim, kludne i v kooperacii s niekym inym.
<br/>
<br/>A este by som rad pochvalil verejne posledny prispevok Dusana Sabadku ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36498 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke strelectvo
Článok o guľových dvojákoch je spracovaný dobre. Pre mladých ale aj starších nadšencov guľových zbraní je to iste cenná informácia, ktorú v prípade rozhodovania sa akú zbraň si zvoliť na výkon práva poľovníctva, môžu použiť na misku váh. Eva, vypadá to tak, že nečítaš všetko, alebo si sa zaregistrovala neskoršie a s toho dôvodu by bolo lepšie keby si chlapov nechala dohrať si svoju rozohranú partiu. Nemôžeš len tak myrnix - tyrnix, reagovať na jeden príspevok, z dôvodu, lebo si myslíš, že by bolo dobré z loajality k Janovi postaviť sa na jeho stranu . Možno keby si mala to šťastie a stretli by sme sa my dvaja na dva dni na chate som si istý, že potom by si zmenila názor.
<br/>Je úplne bežné, že ak poznáš jana osobne a my sa nepoznáme, že mu dáš verejne za pravdu. To je fajn a tak si to aj ja predstavujem. Je to prvok kolegijality.
<br/>A ešte jedna vec. Keď ty eva spolu z janom urobíte pre poľovníctvo aspoň 1/10 z toho čo som urobil ja, tak sa nebudeme musieť obávať darebákov čo urobia s poľovníctvom, všeobecne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36499 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Poľovnícke strelectvo
Miro , sice to bude mimo temu ale napis nieco o hanoverakoch , tvoje skusenosti a pod . Urcite by si to ludia radi precitali . Ja to rad uverejnim tu na PID s Tvojim dovolenim . Urcite sa my mladsi mame co od teba ucit ohladom vychovy a vycviku psov .
<br/>
<br/>Jaro Kučík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #36504 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Poľovnícke strelectvo
Zdravim,
<br/>
<br/>chcem Vas ako moderator poprosit, keby ste sa snazili, aby cielom Vasich prispevkov bolo polovnicke strelectvo. Ak zostanete pri teme polovnicke strelectvo bude to OK, ak sa chcete bavit o zbraniach, tomu je venovana ina skupina fora, ak sa chcete bavit o medziludskych vztahoch tak to je uz trosku dost off topic v tejto skupine fora, a potom budem musiet pristupit k stiahnutiu takychto prispevkov v tejto teme.
<br/>
<br/>Dakujem.
<br/>
<br/>Drabik Lubos ml.
<br/>moderator fora

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.143 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 322 návštevníkov a žiadni členovia on-line