Guľovnica Antonio Zoli

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37142 od Igor
Odpoveď od Igor na tému Guľovnica Antonio Zoli
Isto, že drahá zbraň, drahý terenák, drahý pes a in-oblečenie nerobia ešťe poľovníka so "zeleným" srdcom (rovnako môže byť všetko naopak). To nie je objav Ameriky, ani to, že ZKK boli na svoju dobu fajn flinty ...
<br/>
<br/>Ja len jedno, ak sa niekomu pri čítaní príspevkov chce ... tak nech to jednoducho nečíta. Pokiaľ nevie prijímať názory druhých, ktoré sú podľa neho aj tak na ho...no tak nech nechodí na takéto fóra a nemusí si dráždiť svoju nervovú sústavu... Dobrý poľovník by mal vedieť prijímať názory druhých s nadhľadom a ak niekto &quot;trepe&quot; tak to jednoducho prejde tichým úsmevom. Nikto nespadol z neba učený a šediny na hlave a roky v poľovnom lístku ešte nie sú 100% znakom múdrosti a skúseností ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37148 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Guľovnica Antonio Zoli
toto keby tu kazdy pochopil co si napisal tak sa tu inak dicha dik za prispevok Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37150 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Guľovnica Antonio Zoli
oprava :dycha:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37152 od podhajecky
Odpoveď od podhajecky na tému Guľovnica Antonio Zoli
Ahojte som majiteľom jedinej zbrane a tou je Antonio Zoli opakovacia gulovnica pre ľaváka, kalibru 6,5x55 SE, montáž era - puškohľad 1,5-6x44 Bushnell trophy. Používam strelivo RWS 9,1g DK. Som veľmi spokojný. Možem ľavákom aj pravákom len odporučiť. Čakal som na ňu 8 mesiacov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37169 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému Guľovnica Antonio Zoli
skus napisat do temy 6,5x55 co strielas, s cím strielas, a ako to dopadne.. dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37178 od pali
Odpoveď od pali na tému Guľovnica Antonio Zoli
Ja som mal tiež v predajni vo Zvolene v rukách ľavácku AZ ale mne sa tá puška zdá príliš dlhá, teda najmä hlaveň. Až tak veľmi som sa tým ďalej nezaoberal ale myslím, že konkurenčné sú kratšie. Ak má niekto v tomto prehľad, tak nech sem napíše. Ešte som nekúpil, zatiaľ si vystačím s guľobrokom ale výhľadovo si občas niečo v predajniach pozriem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37180 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnica Antonio Zoli
Ak chceš kratšiu hlaveň - žiadny problém. Zvoľ celopažbu alebo aj Mannlicher a Sauer Classic robia 56 cm hlavne a aj kratšie, závisí to od toho, koľko dukátov máš v kešeni. Inak neviem čo máš proti klasickej 60ke hlavni. 65 je už pomerne dlhá to áno, ale 60ka sa mi zdá tak akurát. Ale to je len môj dojem, ja by som pod 60ku hlaveň nešiel, mne sa dlhé pušky páčia ako vysoké baby.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37193 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému Guľovnica Antonio Zoli
keby ste niekto pocas potuliek po predajniach zbrani narazili na AZ 1900 Stutz, kam by som mohol isť spraviť kuk na tu flintu tak dajte echo.. dakujem..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37239 od drovnak
Odpoveď od drovnak na tému Guľovnica Antonio Zoli
Ahoj mirob.Mal som roky rokuce Skodu 120.A poviem Ti,ak by som mal v kufri kombinacky,1 km drotu,kladivo na opravu startera,izolacku a dazdnik, tak na nej v pohode obidem celu zemegulu....!Suchy...!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37240 od drovnak
Odpoveď od drovnak na tému Guľovnica Antonio Zoli
Cavo Iqor.Teda zotrel si ma riadne.Asi si nepochopil ze to bola otcovska rada pre vymyslavcov.Kazdy si ide svojou cestou,nikomu nic nevnucujem.Su to moje skusenosti.Bratia Koucki boli predsa len machri ked na vtedajsiu dobu navrhli tuto pusku.Spolahliva mechanika,dobra spust-aj klasicka,citatelne mieridla,splahlive zasobovanie.Kto si ju kupi z akehokolvek dovodu,pochybujem,ze sa jej zbavi.Radsej dokupi do arzenalu daco navyse.
<br/> Daco som o zbraniach pochytil,moj zivot je s nimi spojeny uz takych 40 rokov.Som dost skepticky k novinkam,aj ked su mozno dobre.Su vsak prekomplikovane a to ide na ukor spolahlivosti.Tie stare zeleza tento neduh nemaju.Preto im fandim.Bol by som rad,keby si to tak pochopil Ty a vsetci ,koho sa moj prispevok dotkol akymkolvek sposobom.Tymto sa vsetkym dotknutym ospravedlnujem.Rad sa podelim s kazdym o svoje skusenosti a rad sa poucim od skusenejsich.Vsetkych zdravi drovnak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37250 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Guľovnica Antonio Zoli
Ahoj to je jina rec keby si to pred tim trochu inak formuloval nemusis sa ospravedlnovat aj ked si myslim ze si to myslel v dobrom, ja mam tiez staru 8/57 a nedam na nu dopustit ale strielal som aj z novsich a tiez su dobre takze vsetko dobre a nech sa nam az do dochodku dobre poluje. LOVU ZDAR PS. potom si kupime nove flinty:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.052 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 720 návštevníkov a žiadni členovia on-line