TIKKA - ake mate skusenosti?

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22291 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Martin promin ,ale asi nevis o cem pises. E-gun je neco podobne jak E-bay,jenom s tim rozdilem ze se tam drazi zbrane,strelivo a vse ostatni co ma s lovem a vubec se zbranema neco spolecneho.S Horstem Blaserem jsem tento rok osobne mluvil na IWE. Ne kvuli R93 ale kvuli Strassera. Nejsem zaden odbornik na zbrane,ale nelibila se mi pojistka,kde musis pri odjistovani zbrane pouzit obe dve ruce.Co mi na to odpovedel si necham pro sebe.Myslim ze nekteri nevideli Horsta Blasera ani na obrazku a pouzivaji tu ,co jedna baba povidala.:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22292 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
martin promin ,spatne jsem ten tvuj prispevek pochopil. To ze tam je kein Blaser,to tam nepisou kvuli toho ze nechcou Blasra ,ale kvuli toho ze to neni proste Blaser.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22293 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
A Cesi se muzou Horsta Blasra uz jenom ptat,protoze sami uz neumi skoro nic poradneho vyrobit.:]:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22295 od Akela
Odpoveď od Akela na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Ak si vezmeš Sauer, otvoríš záver a pohýbeš ním dopredu a dozadu a potom vezmeš Blaser a urobíš to isté, rozhodneš sa veľmi rýchlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22300 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Jasne pro Blasera :D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22302 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Omyl,omyl....ty si jednoducho v pozicii,ze tie zbrane mas a teraz si to obhajujes sam pred sebou.Posmievat sa inej znacke je trosku detinske,ze?! Ja nemam problem priznat,ze moja zbran nie je dokonala a ani nie som v pozicii ze pri nej ostanem cely zivot,preto si uz hladam vhodny model od Mausera.
<br/>Co sa tyka strejdu Blasera,na uvedene sa mozes spytat pana s nickom &quot;shiva&quot; na fore lovectvi.wz.cz.Trosku ti ujasni ako prebieha Blaserovo jednanie s technicky fundovanymi zakaznikmi,co kladu neprijemne otazky.Mozno potom trosku vytriezvies z toho Blaser-idealizmu.A nech ti zaver drzi naveky! ;):D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22307 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Ja se zadne jine znacce neposmivam. Kazdy at si lovi s tim, co mu vyhovuje,jak financne tak kvalitativne a s cim je vlastne spokojen. Take je mi jasne ze ne kazdy si muze koupit Blasra nebo Saurera. Ja jsem zatim s tim co mam spokojen a az mi nekdy urve zaver kus obliceje,tak ti dam zapravdu a zazaluji firmu Blaser za patricne odskodneni. Zatim se tak ale nestalo a doufam ze ani nestane! Ja se zbranema neexperimentuji 8-L.Myslim ze nekteri myslivci nebo polovnici ,by byli radi kdyby vubec takovou zbran meli.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22309 od milosg
Odpoveď od milosg na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Kedze vyssie sa to vsetko strhlo na prudku diskusiu o inych znackach, odpovedam rovno tebe, lebo si tuto temu otvoril. Mam TIKKu M595 cal.308W uz 6 rokov a mozem sa k nej vyjadrit len a len kladne. Presnost strelby, ovladanie, vzhlad - vsetko podla mna bez chyby. V tej cenovej relacii za co sa da kupit, je to urcite jedna z tych lepsich volieb. Ale vybrat si musi kazdy sam, puska sa musi predovsetkym &quot;zapacit&quot; .... Lovu zdar, priatelia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22313 od volodo
Odpoveď od volodo na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
to: milosg
<br/>
<br/>Dakujem za tvoj postreh.
<br/>O TIKKE som nikde necital nic zle, som viac menej pre nu rozhodnuty, chcel som len vediet ake skusenosti s touto znackou maju aj iny jej majitelia.
<br/>Lovu zdar...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22333 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
ano, aj - &quot;kein Blaser&quot; je krvna skupina. Vsetko dobre!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22365 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Akurat pri prebijani ma Sauerka -ak sa ti nahodou zprieci naboj-dost maly priestor na manipulaciu-podla mna.Inak su obe znacky super.Blaser je prfekt na zlamovacie zbrane a Sauer na opakovacky.Tikka zas do nepohody.JA nevlastnim ani jednu z tychto znaciek,ale urcite su super.Taka celopazba S 202.parada, ale aj plastova Blaserka na pirs je fajn.Tak si s nimi uzite co najviac radosti.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22367 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
moja kombinacia steyer manlicher - tu uz mam a Sako z plastu - o tej teraz snivam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22379 od Akela
Odpoveď od Akela na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Frano teraz predáva Sauer Team. Je to sada - plastová pažba, 56 kanelovaná hlaven, viacdrážková, nátlačkové mieridlá Truglo a k tomu púzdro na zbran , nôž a teleskp. palica na streľbu všetko od Sauera. V piatok idem do NR, tak to omrknem. Veľmi by sa mi páčila v 8x57JS na spoločné. Pred časom som nebol veľkým kamarátom plast, pažieb ale postupne mením názor. Predáva sa asi za 54000 celý komplet. Za cenu neručím, už sa nepamätám ale tak nejako sa to hýbe. Momentálne bola na sklade v 7x64. Pozri tu: www.sauer-waffen.de/index.php?id=726&lang=de

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22380 od miso
Odpoveď od miso na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Vozí Fraňo ešte Tikku a Sako? Viem,že to plánoval stopnúť kvôli dlhým čakacím dobám,ale neviem či to už zrealizoval....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22381 od Akela
Odpoveď od Akela na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Už s tým prestal a ušetril kopu nervov ako aj poľovníci, ktorí si Sako a Tikku objednali. Tiež som chcel Tikku Laminated Stainless, ale ani pre mna nebola čakacia doba iná, tak som vzal 222 Rem. v CZ 527 a mám pokoj. Inak kolegovi čo sa rozhodol pre Tikku rozhodne odporúčam nejaký variabil a montáž Optilock - výborná za tie peniaze. Existuje nízka a vysoká podľa typu puškohľadu. Kamoš ju dával na 7mmremmag Sako a max. spokojný. Ja som tiež dal na 222 optiku &quot;po hlavni&quot;, museli sme odstrániť &quot;hledí&quot;, ale to mi nechýba. Podhľad nemám na žiadnej zbrani. Mal som ho v začiatkoch 5 rokov úplne zbytočne. Údajne sú čakacie doby na Sako a Tikku tak dlhé, lebo všetko ide smer USA, podobne ako Meopta.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22382 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Ceka se nejen na Sako a Tikku ,ale i na Blasra a Sauera.Vsechno jde na vyvoz,i tady v nemecku.Volal mi kamos ze at mu zjistim za kolik by jsem mu byl schopny sehnat Sauera a jak rychle. Takze, nejdrive by ho dostal az na vanoce a to primo v nemecku.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22383 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Taky jsem nebyl plastovy ,ale od te doby co ho mam, uz bych nic jineho nechtel,a to at si kazdy mluvi co chce. Samozrejme ze mam zbrane i ve dreve ,ale to jsou uz vicemene ulozenky.:];)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22395 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Rozumnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy clovek!;):D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22400 od Akela
Odpoveď od Akela na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
Fraňo v Nitre, aspoň naposledy to tak bolo Mannlicher max. mesiac a Sauer max. 3 mesiace, ale len ak to nemá na sklade a sklad má dosť plný, lebo akonáhle kus, dva predá už mu ich aj posielajú. Má tam toho v týchto dvoch značkách požehnane. Len ak by si chcel nejaký custom, tak sa lehota prelžuje, ale &quot;radový&quot; poľovník odtiaľ bez zbrane neodíde. Aj optiku má v širokom sortimente. Naposledy pridal do ponuky z puškohľadov Kahles.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22405 od mirob
Odpoveď od mirob na tému TIKKA - ake mate skusenosti?
a ja ešte stále nemám zbraň...mal som objednanú od Fraňa Tikku T3 lite(lavorukú)..po 3 mesiacoch sme zistli s Fraňom že fín je vlastne rus....tak sme to stornovali...teraz netrpezlivo čakám už asi 4 mesiac na sauera team...(malo to byť v 36-tom týždni..)...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 216 návštevníkov a žiadni členovia on-line