SVT-40

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28906 od veteran1
SVT-40 bolo vytvorené veteran1
Dovolil som si založiť tútom tému lebo by som chcel združiť majiteľov týchto zbraní, ktorí ju využívali na poľovné účely a bolo im toto právo odňaté alebo sa im ho chystajú odňať na základe pekne hlúpeho vyjadrenia p.Zemeníka z KEU PZ v Bratislave. Sám som vlastníkom tejto zbrane a môžem osobne povedať že sa jedná o veľmi jednoduchú, trvanlivú a dokonca presnú zbraň.Vybavil som ju i puškohľadom a dosahujem s ňou rozptyl na 100m o veľkosti 2 cm s vojenským strelivom.Statočne bojujem so správnym orgánom aby som prelomil to pekne hlúpe vyjadrenie ktoré nemá žiaden rozumný zakonný podklad a mohol túto zbraň používať na poľovné účely na ktorú som si ju kupoval.Dokonca mi správny orgán na jej nákup vydal povolenie, pričom som jednoznačne deklaroval na aký účel zbraň a aký typ kupujem a keď som si ju prišiel zaevidovať mi ju odmietol zaevidovať. Možno sa tu nájdu i odporcovia týchto samočinných zbraní ale ja osobne si myslím že na spoločné poľovačky nie je nič lepšie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28908 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému SVT-40
To spravil Janko dobre! Je to rozumny chlap na spravnom mieste!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28909 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému SVT-40
Dúfam že to myslím sarkasticky.Nič dobré som na jeho odborné kvality nepočul.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28910 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému SVT-40
Dúfam že to myslím sarkasticky.Nič dobré som na jeho odborné kvality nepočul.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28912 od michal
Odpoveď od michal na tému SVT-40
Podla mna može byt varianta SVT 40 s nasadeným bodákom jedinečná zbraň na spoločné polovačky. Nič lepšie na boj z blízka nemôže byť. Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28915 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému SVT-40
Nie myslel som to UPLNE VAZNE, s tym chlapom som riesil cca 3 zalezitosti a vzdy jeho zavery a riesenia mali hlavu a patu (aj ked je to pomerne vysoko postaveny statny uradnik). A i rozhodnutie, ktore tu spominas, ma utvrdilo v mojom nazore!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28919 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému SVT-40
Nehovoril som o žiadnom bodáku.Hovoril som o normálnej variante SVT čo je odstrelovacia puška. Vidím že nemáš vôbec predstavu o tom čo to je za zbraň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28920 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému SVT-40
Vidím že nemáš moc veľký prehľa.Je to úplne obačaný policajt ale vôbec nie vysoko postavený.Možno má vysokú stoličku. A čo sa týka jeho vyjadrení tak si asi jediný na Slovensku ktorý zastáva taký názor.Gratulujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28922 od michal
Odpoveď od michal na tému SVT-40
NO tak to sme uz asi 2 co mame nazor, že SVT 40 na spoločné polovačky nepatrí. V com je to lepsie ako gulabrok, gul. dvojak, trojak, dvojakový trojak alebo solo gulovnica?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28924 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému SVT-40
Myslím že je to rovnocenná zbraň guľovým sačinným puškám, normálne predávaným, síce za nekresťanské peniaze,v poľovníctve používaných. Neviem ako Vo vašom regine to vyzerá ale bežne sa samočinné zbrane na spoločné poľovačky používajú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28925 od michal
Odpoveď od michal na tému SVT-40
No tak u nas sa bežne samočinné zbrane na polovanie nepoužívajú, asi budeme musiet konecne zliezt zo stromov a zacat chodit po dvoch aby sme boli IN ako je teraz moderné vraviet. Taký sauer 303 aspon vyzera ako polovná zbraň, co sa ale o SVT 40 povedat moc nedá

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28926 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému SVT-40
Opravuje.Samonabíjacie zbrane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28927 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému SVT-40
A ako je možné, že také SVD,Vepr 1, Remington sa na poľovné účely zapisujú?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28929 od michal
Odpoveď od michal na tému SVT-40
Ziješ na Slovensku, krajine neobmedzených možností, takže tak je to asi možné. To ale nerieši, či je SVT, SVD, a podobné SV to pravé orechové na polovanie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28931 od veteran1
Odpoveď od veteran1 na tému SVT-40
Mám hodne zbraní / 14 kusov/.Mám i sologuľovnice rôznych ráži, mám i samonabíjaciu ale SVT sa mi zdá dobrá voľba za ľudovú cenu.Dokonca i spätný ráz tej zbrane je veľmi malý oproti normálnym guľovniciam.I keď ju prepažbím, doplnil som montáž a variabel, stále som hlboko pod cenou napr.Sauera 303.A ako som už uviedol presnosť tej zbrane je slušná.Strelivo si prebíjam a s tým dosaduje ešte lepšie výsledky.Trápi ma len postup slovenských orgánov že niekoľko rokov tie zbrane zapisujú na poľovné účely a potom naraz povedia nie bez jedného zákonného podkladu a zdôvodnenia.To ma na tom veľmi moc trápi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28932 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému SVT-40
mas pravdu, som len chlapec z malej dedinky, ale opakujem, toho chlapa zeriem! Bol som svedkom na urovni okresu i kraja, ked bezradnost prislisnikov ukoncil napad: Volajme Jana!
<br/>Pre ostatnych: Kockujeme sa tu o chlapovi, ktory ma velky podiel napr. na zbranovej abnestii ...
<br/>... a konecne dal niekto Tebe a podobnym nie po nose, ale po rypaku!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28933 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému SVT-40
a mna velmi trapilo, ze to na polovne ucely zapisovali a trapilo ma este viacej, ze si to niekto na polovne ucely zaobstaraval

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28935 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému SVT-40
Ked mas ine sologule a aj samonabijacku,naco ti je takato haraburda???A ak prebijas,tak zrovna v tomto kalibri je to velka bieda,co sa tyka sirky ponukaneho sortimentu.Nemam nic proti semiauto flintam,ale taketo kusy je lepsie povesit nad kozub.Zbrane tejto skupiny a kalibrov oblubuju ich majitelia v 99,8% pripadov len kvoli prisunu lacnej vojenskej municie a nizkej nadobudacej cene zbrane samotnej.Co sa za tym vsetko skryva som tu uz spomenul viackrat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28939 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému SVT-40
priatelia polovnych zbrani poteste sa cs.wikipedia.org/wiki/SVT-40[/]tu a je tam aj odstrelovacia verzia s peknou babou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28941 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému SVT-40
Ešte lepší na spoločné poľovačky by bol taký kalašnikov.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.075 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 405 návštevníkov a žiadni členovia on-line