Dovoz zbrane z USA

pred 16 rokmi 1 týždňom #34891 od belson
Odpoveď od belson na tému Dovoz zbrane z USA
Dôvodom "odregulovania" u amíkov môže byť asi skôr členstvo v NATO než v EÚ, ale to je asi jedno...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34897 od Igor
Odpoveď od Igor na tému Dovoz zbrane z USA
To, že sme členským štátom EU som napísal už v prvom maile dokonca som to ešte zdôraznil veľkými a hrubými písmenami /počítal som s tým, že tam nemajú ani šajn, že vôbec nejaké Slovensko existuje/, následne som tým argumentoval v druhom maile ako reakciu na ich odpoveď. Márne, tvrdili si stále to isté ... potom som to vzdal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34898 od belson
Odpoveď od belson na tému Dovoz zbrane z USA
S našim členstvom si oni tak mohli vieš čo.... Ja som im aj citoval príslušnú americkú legislatívu aj s prílohou, ktorá obsahuje tabuľku s jednotlivými štátmi a obmedzeniami. Ak chceš detaily a vieš anglicky, nájdeš vyhľadávačom, ak nie, pohľadaj si môj dialóg so Štefanom, tam je presný odkaz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34900 od Igor
Odpoveď od Igor na tému Dovoz zbrane z USA
Vďaka za info, tak do detailov som zasa vtedy nešiel toľko mi na tom nezáležalo. Skúsim to ale nájsť a pozrieť si to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 dňami #34919 od belson
Odpoveď od belson na tému Dovoz zbrane z USA
Nedalo mi a zahrabal som v starej korešpondencii. Nakopíroval som to tu a z nejakého dôvodu to neberie (asi to obsahuje nejaké neprípustné znaky). Ak máš záujem a k niečomu ti to bude, prihlás sa mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35732 od Forest02
Odpoveď od Forest02 na tému Dovoz zbrane z USA
ahoj forest01 nemáš záujem o ruger 7mm rem mag

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36120 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému Dovoz zbrane z USA
Asi nie, ale ak ta to neobtazuje, posli nejaku blizsiu specifikaciu a foto na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Vdaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 299 návštevníkov a žiadni členovia on-line