Vábenie zveri

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25409 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Vábenie zveri
Pekný večer!
<br/>Zaujímalo by ma, či má niekto osobné skúsenosti ohľadne vábničky na srnca zn. Buttolo.
<br/>Je to gumová stláčacia vábnička. Až po sezóne sa mi podarilo k nej dostať. Je ju dosť často vidieť pri poľovačkách v zahraničí - na dvd.
<br/>Vďaka za prípadné reakcie!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25586 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Vábenie zveri
chery: Ahoj. Kde si ju zohnal, mal by som záujem. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25611 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Vábenie zveri
Ďaleký Východ - Veľké Kapušany. Ale ozaj ak by niekto mal skúsenosti so zmieňovanou vábničkou podeľte sa o ne;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28873 od OlympusSP550UZ
Odpoveď od OlympusSP550UZ na tému Vábenie zveri
ja mam vabnickuna jariabka z kosti od firmy devana ak by mi niekto vedel poradit alebo poslat nahravku tak mu velmi dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31042 od bogi
Odpoveď od bogi na tému Vábenie zveri
Zdravím!
<br/> Nevie náhodou niekto poradiť kde sa dajú na Slovensku kúpiť vábničky-atrapy-balabány .Ide mi hlavne o napodobeninu vrany.Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31113 od rufino
Odpoveď od rufino na tému Vábenie zveri
kdo má zkušennost s vábničkou na černou a jak ti to funguje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31482 od milosg
Odpoveď od milosg na tému Vábenie zveri
Pekny den chlapi,
<br/>neviete nahodou ci niekde nebude niekto organizovat &quot;kurz vabenia&quot; - srncia, liska.
<br/>Viem, ze kedysi taketo nieco bolo v St.Tekove (Bazantnica - robil to tam p.Mihalko), ale bolo to nejako slabo spropagovane. Mal by som zaujem taketo podujatie v ramci zvysovania svojich dovednosti navstivit ... Vdaka za pripadne info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31548 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Vábenie zveri
Ja to mám, aj to používam. Účinok neviem posúdiť, lebo aj keď mi po vábení prišli diviaky, neviem či kôli vábničke. Ale raz predsa. Sedel som na kraji kukuričného poľa a myslel som si, že mi tam príde akurát tak lokomotíva. Začal som vábiť a po chvíli som začul lomoz v jarku. *Bol tam vysoký porat, tak som nevidel, ale boli to pravdepodobne dva lanštiaky. Pritiahol som ich na cca 3 metre. V poslednej chvíli sa zvrtol vietor a lanštiaky zdrhli.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31566 od rufino
Odpoveď od rufino na tému Vábenie zveri
:)alespoň nějaké zkušenosti to už jsem slyšel že v kukuřici známému také přišly ,ale nechal se unést a chtěl je dostat na dostřel až je zradil .Sedě u prostřed lánu ve sloupě el.vedení a přišly mu ze všech stran .Odhadoval to spíš na selata 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31579 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Vábenie zveri
Aj ja si myslím, že oklamať sa dajú skôr mladšie kusy. Jeden známy mi vravel, že počul v húštine diviaky, tak zakrochkal - len tak bez vábničky a prasatá sa akoby bezhlavo pohli, až rozbehli k nemu. Zastavil ich až varovný signál bachyne.(bolo to v lete). Ináč keď sa pokúšam vábiť diviaky tak pri tom aj mľaskám.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31594 od Fajka
Odpoveď od Fajka na tému Vábenie zveri
Pred 2 rokmi mladý člen nášho PZ mi hovoril ako v háji navábil mladého kanca na vábničku na čiernu.Slovo dalo slovo a sedeli sme na posede(on ešte nemal guľu),začal vábiť a ked som uvidel aj&quot; kane odlietať&quot; poxopil som že to bola náhoda alebo hluchý kanec a doporučujem aspoň kazetu keď je iba nadšenie a xýba pozorovací zmysel :liar:Už vlastní guľu no nenavábil;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31612 od rufino
Odpoveď od rufino na tému Vábenie zveri
to ja jsem seděl v červnu u houštiny kam vnoci zašlý divočáci bachině , selata a nějaký lončák bylo tak 16:30 vítr super uslyšel jsem jak se selata rvou tak jsem skusil zachrochchtat okamžitě nato lámání ,dusot a už jsem se připravoval k ráně ,když mně málem porazil srnec
<br/>Tomu to připomnělo soka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31616 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Vábenie zveri
Diviak sa vraj dá navábiť aj na zajačie vrešťadlo alebo nárek srnčaťa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31650 od rufino
Odpoveď od rufino na tému Vábenie zveri
tomu věřím , našel jsem v obilí sthlé malé srnče a podle stop to byly selata tak 15 kg které ho strhly .Podle barvy to bylo tvrdé .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31740 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Vábenie zveri
Pedro, máš pravdu..a mne sa to n
<br/>viackrát podarilo aj na ôlasičku&quot;. ale to asi preto, že sa to podobá trochu na nárek srnčaťa..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #36304 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Vábenie zveri
Vidím, že kolegovi zatiaľ nik neodpovedal, tak sa pokúsim zopakovať otázku, lebo aj mňa to značne zaujíma.Má niekto skúsenosti so srnčími vábničkami značky Buttolo, je to typ gumenej stláčacej vábničky...
<br/>Poprosím Vás, ak má niekto nejaké skúsenosti s týmto typom vábničky, či už pozitívne alebo negatívne, tak sa o nich podeľte.
<br/>VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM CTENÍ KOLEGOVIA ZA VAŠE NÁMETY A SKÚSENOSTI...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37011 od stanopariza
Odpoveď od stanopariza na tému Vábenie zveri
www.vabnicky.cz/zbozi/vabnicky/zver-spar...-www.polovnictvo.com [/]Tu je aj ukazka vabenia s touto vecickou...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45315 od kriko
Odpoveď od kriko na tému Vábenie zveri
ahojte chcel by som sa spytat aka je priemerna cena na vabnicku na holuby/kukucky/sovy....prosim za odpovede dakujem prosim piste na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. dakujem moc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45319 od kriko
Odpoveď od kriko na tému Vábenie zveri
ma niekto skusenosti a informacie z vabenim a lovom holubov???prosim podelte sa s nimi mozte pisat aj sem ale lepsie bi bolo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. dakujeem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51221 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Vábenie zveri
Nazdar. Chcem sa opítať aký je rozdiel vo vábničkách na husy od Devany a od Hubertusu. Hubertus posiela aj inštruktážne DVD. Aké máte skúsenosti, resp. ktorá sa vám viac osvečila? Neviem sa rozhodnúť a už by som to potreboval. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.066 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 935 návštevníkov a žiadni členovia on-line