Značenie zveri po zásahu vaše skúsenosti:Komora, na mäkko, svalový zásah a iné farba po postrielaní

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51439 od mirek
Waldo - čo znamená termín ,, zver bez odkazovania zhasla ,, . Mne sa ešte na slovensku nestalo, že zver mi niečo odkazovala...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51442 od Bubi
Waldo vymeň to EVO a daj to tej 7 čky,,9g Accubond. Potom najdes aj pečeň.8-LNazdar.
<br/>Mne sa podaril diviacik cca 50kg.Rana na cca 80m vstrel pred lopatkou vystrel križom za lopatkou.Vstrel v priemere strely vystrel takmer totožný. KJG 7rem.mag.Pluca vybuchli ale inak vsetko zostalo v celku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51444 od lanus
mirek - Waldo nenapísal,že by mu zver niečo odkazovala ! :-p A Tebe keďže zrejme nevieš čo tento termín v poľovníckej &quot;hantýrke&quot; znamená ostáva len :učiť sa,učiť sa,učiť sa!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51445 od Waldo
Mirek...tak ja Ti napoviem trošku, to je ked po zásahu zver padne a ešte hrabe vo vzduchu nohami alebo robí iné agonické pohyby... :x:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51446 od Waldo
Servus Bubi,
<br/>
<br/>ked dostrielam EVO tak idem na accubond neboj... Chcem aj ten vyskusat co to urobi.
<br/>Gratulujem k diviacikovi 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51447 od Waldo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51448 od mirek
LANUS - poľovnícku terminológiu po Tvojom ,, hantýrku ,, poznám od r. 1988. Ak je to potrebné, tak sa doučím. Leninove príslovie tiež poznám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51449 od mirek
WALDO - kedže je čas vianočný, daj adresu a pod stromček Ti kúpim knižku Poľovnícke názvoslovie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51450 od mirek
Ospravedlňujem sa za odbočenie od témy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51452 od Waldo
Keďže je čas vianočný tak sa tu nebudeme hádať, ja som tento výraz počul a keď Ty nie tak sa nič nedeje. Knižke sa poteším 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51454 od mirek
môj kontakt Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51511 od Basky
Ahoj waldo.
<br/>
<br/>Nie som nejaký provokatér, ale to srnča si vážil nevyvrhnuté.? Vieš, 16 kg je na srnča super váha, také by som nestrelil ani keby mi mali zaplatiť../ak by nebol iný, napr. akútny zdravotný, sanačný dôvod../ Poľujeme v susedných revíroch, ak sa dobre pamatám, no u nás slabšie srnky jednoročky majú tak 11- 13kg, nieto ešte srnčatá.. /po vyvrhnutí bez hlavy a ratíc../ Neurobil si dáky preklep?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51557 od Waldo
Nazdar Marek,
<br/>
<br/>soraaaac to som doondial 3-ka a 6-ka su nad sebou na numerickej klavesnici. Chcel som napisat 13. Myslel som zivu vahu. Dik za upozornenie. Inac mohli by sme dat niekedy stretko a pokecat trosku...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 295 návštevníkov a žiadni členovia on-line