Vykonávacia vyhláška k novému zákonu

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47099 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
Myslis, ze aj clenovia inych organizacii budu volit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47100 od papo
Odpoveď od papo na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
neorganizoval si ty náhodou združstevňovanie?
<br/>[r] nejdú voliť zástupcov do orgánov SPZ ale do ogránov komory [/r] veru tak, ale zástupcov SPZ do komory
<br/>A čo sú to tie peniaze SZP? nuž to sú i moje peniaze.
<br/>divím sa ti, že si vôbec členom SPZ. Načo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47101 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
Bolo by veľkou chybou, ak by sa pozície vSPZ automaticky preniesli aj do komory.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47103 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
Bolo. A mam velke obavy, ze sa aj tak stane...Som velmi zvedava ci vobec, a aky priestor dostanu clenovia ostatnych pol. organizacii v KOMORE! Myslim ze ziadny, alebo minimalny. Aparatcici z SPZ pojdu po funkciach! A udelaju to...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47104 od DKo
Papo, a ty si kto, keď ti tak vadí človek, ktorý si dovolí mať iný názor ako ty a nehýka nad výplodmi tvojej mysle. O čo si ty lepší od boľševika ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47105 od DKo
Zuzanka, isto pôjdu ako cigéň po údenom a pôjdu dovtedy, kým si obyčajní poľovníci neuvedomia svoju hodnotu. Kým si neuvedomia, že funcionári sú tu na to, aby im slúžili a nie na to, aby sa bolo komu klaňať a ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47109 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
Viem o zmanipulovanom sneme OkO. V to iste sa bojim aj v pripade KOMORY...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47110 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
Trafil si to presne. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47112 od papo
Odpoveď od papo na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
neviem, čo je hýkať... ale snáď som ťa pochopil. čo ťa vedie k takémuto porovnávaniu? tak ty chceš dať náš majetok SPZ niekomu len tak, združstevniť ho, a ja som boľševik? :] to si tomu dal...
<br/> radšej sa zamysli nad podstatou problému.... doteraz platný zákon mimo iného rozlišuje SPZ a iné poľovné organizácie..... a povedz mi, prečo by iní mali užívať s úsmevom na perách cudzí majetok, prípadne ho podľa tvojho návrhu dostať do majetku? navyše, keď im SPZ doteraz nebolo dosť dobré? alebo len na to, že majú lacnejšiu poistku a ináč sa od neho dištancujú?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47115 od DKo
Papo, prosím ťa, čo mi to tu podsúvaš? Ja nikomu nič cudzie nedávam a ani po ničom cudzom nebažím. Iba som si dovolil napísať ako môže byť naložené z majetkom SPZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47120 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
Papo, ver tomu ze Ti ini( clenovia inych pol. organizacii) by najradsej s SPZ- etkom nemali nic spolocne! Preto su v nom neni! A ze maju lacnejsiu poistku? Prd! Individualna je drahsia, hromadna lacnejsia! A preco to maju lacnejsie napr. clenovia Lov. a ochr. spolku Pribina Nitra? Platia si hromadnu poistku a hlavne...hlavne nezivia byrokraticky aparat SPZ, kt. aj tak vobec nepotrebuju a nepotrebovali!!! Taka je pravda! O com bola politika SPZ? Plat, drz hubu a krok a ak sa Ti nepaci- sankcie a vyhrazky, budeme Ta riesit! Naco su nam karne organy STRANY? Mozme veci predsa riesit vo vlastnych kuchyniach( stanovy zdruzeni, interne predpisy) , v obcianskospravnych konaniach, ci na sudoch! Aby jedina STRANA rozhodovala o tom co je spravne, co nie, kto dobry je a kto nie? Priroda draha pracuj, pretoze toto je o ideologii, kt. neodisla so 17. Novembrom, zial!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47122 od papo
Odpoveď od papo na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
zuzanka, trochu sme sa nepochopili;), ja nie som proti tomu, aby existovali iné poľovnícke organizácie, ani som takýto názor nikdy neprezentoval. ono je to trochu naopak. členovia iných spolkov si ponechávajú členstvo v SPZ práve kvôli tej nízkej poistke. zároveň sú však evidovaní ako nezaradení v PZ, teda riadni členovia so všetkými právami. a ešte aj takí, čo sú v jednom i v druhom , PS aj PZ. a zároveň funkcionármi SPZ... nuž toto je ten problém, že o spz nerozhodujú vlastne členovia spz.
<br/>akými záujmami sa potom riadia takíto ,,členovia,,?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47125 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
V tomto, co si teraz napisal Ti musim dat za pravdu, viem o takychto situaciach! Dokazala by som menovat konkretnych ludi na konkretnych miestach...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47127 od johny
Odpoveď od johny na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
Ako napríklad predseda ekonomickej komisie SPZ a zároveň štatutár PS Diana - Welten??? A ktovie akú funkciu bude mať v komore ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47131 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
Pockaj chvilku, onedlho sa dozvies!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47132 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
Jaaaj, preto je stale ticho. Uz sa prideluju funkcie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47135 od DKo
Funkcie hádam ešte nie, ale nominácia vhodných delegátov-voličov asi áno 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47145 od ivan103
Odpoveď od ivan103 na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
s tym že komora bude fungovať za peniaze nás poľovníkov nemôžem úplne súhlasiť. tie &quot; malé &quot; sumy čo platíme nejdu len do SPZ teraz už čoskoro komory, ale dosť z nich ide do štátu a ten si stým robí čo chce on. keby všetky peniaze čo platíme alebo budeme platiť komore ostali iba jeje. mali by sme polovníctvo na veľmi vysokej úrovni. o tom však môžeme len snívať.
<br/>tak isto to funguje npr aj s poplatkami za cesty, poikuty atď. len časť z nich ide na iích opravu a zvyxšok do štátnej pokladnice. a čo sa stane stými otom už nerozhodujeme mi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47147 od ivan103
Odpoveď od ivan103 na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
polia neiesu všade, a ak máš pole a ideš vyháNať pred¡kosením zver, tak ak nemáte v združení polovne upotrebitelneho psa, tak zavolas toho skym mas zmluvu. vobec to nieje zle. proste nemame povinostdrzat psi v zdruzeni, ale mame ich povinost pouzivat a je jedno ci je uz zo združenia alebo od niekoho skym mas zmluvu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #47149 od ivan103
Odpoveď od ivan103 na tému Vykonávacia vyhláška k novému zákonu
a veľmki dobre viem co je pes v revíry, ved aj ja mám psíka, a nikto nám ich nezakazuje chovat nadalej a pouzivat v revíri, ale je to kazdeho vec. nieje teda povinosť chovať ale používať. vo vela združeniach čo viem vela združení chovalo PUP ale na polovačke neboli ani raz, išlo len o papiere. a používali sa len psíky. bez papierov. npr. jagteriére nenosili na polovačky lebo as báli že im vôjdu do jazvečích dier. tento zákon (táto zmena to dúfam zmení.)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.105 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 4577 návštevníkov a žiadni členovia on-line