Vlastnik polovnych pozemkov

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9026 od peterbaca
Vlastnik polovnych pozemkov bolo vytvorené peterbaca
Vazena polovnicka verejnost
<br/> velmi rad by som pocul nazor polovnikov na nasledujuci problem:
<br/>Vpolovnickom zdruzeni ktore ma asi 30 clenov si poda ziadost za staleho clena najvacsi
<br/>spoluvlastnik polovneho reviru,dokonca ten vlastnik je taky,ze vsetci clenovia dokopy nevlastnia taku vymeru polovnych pozemkov ako novy ziadatel.Asi polovica je takych co tam vobec nic nevlastnia ani tam nemaju trvaly pobyt ani sa tam nenerodili.
<br/> Po absolvovani dvojrocnej kandidatskej doby bola na vyrocnej clenskej schodzi precitana hodnotiaca sprava,samozrejme kladna,potom nasledovalo takzvane tajne hlasovanie,kandidat neziskal potrebny pocet hlasov,takze nebol prijaty za clena PZ.
<br/>Takze tento najvacsi spoluvlastnik dodnes nemoze polovat na svojich pozemkoch
<br/>hoci tam nevlastnici polovat mozu,
<br/> Rad si precitam nazory polovnickej verejnosti a na pokracovanie budem pravidelne
<br/>o tejto problematike posielat prispevky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9027 od ilan1
Odpoveď od ilan1 na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Ten vlastník zabudol že podpisuje zmluvu o polovnom práve ,pre to združenie v ktorom nemôže byť prijatí ako čen :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9034 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Hajzlici! Ja mat rozhodujuci podiel na vlastnictve polovnych pozemkov, tak pri najblizsom podpisovani najomnej zmluvy mozu zabudnut na moj podpis a pokusim sa zalozit vlastny revir. Vsetko zalezi od velkosti vymery.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9036 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Je možné si členstvo v PZ vynútiť aj súdom, ale ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9059 od hajny
Odpoveď od hajny na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Obávam sa, že nemáš žiadnu šancu! PZ sa stávajú uzavretými spoločnosťami. Ani tento návrh nového zákona, ktorý je na tejto stránke to jednoznačne nerieši! Prenajmem 51% a beriem všetko, je veľmi úbohé,ale demokratické. A čo tak každý na svojom? Prenajmem si 100,200,300, ha atď. a v rámci poľovného revíru sa podielam v % na chove a love. Úplne jednoduché. Ale to nebude. Aspoň u nás nie! Ale jednu radu pre Teba mám. Rozmýšlaj ako oni. Rozmýšlaj nad tým, ako poľovať sám!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9061 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Otázke znie možno aj tak, prečo v tom tajnom hlasovaní neprešiel...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9062 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Akela-Tiež ma presne táto vec napadla ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9063 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Aj keď povedzme si to na rovinu, tajné hlasovanie je pekná &quot;kurváreň&quot;, lebo dotyčného môžeš potľapkávať po pleci a napokon zahlasuješ proti nemu. U nás, keď istá skupinka chcela prijať kamaráta, ihneď odhlasovali verejné hlasovanie a to je už iná káva. Nuž metódy sú rôzne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9066 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Vystihol si to! Keby vtedy členovia hlasovali verejne, ani ja by som sa s najväčšou pravdepodobnosťou nestal členom PZ. Verím tomu, že by to tak bolo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9067 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Ešte som chcel dodať - najväčšou iróniou bolo, že prví kolegovia čo mi prišli zagratulovať boli tí, čo hlasovali proti. Naivne si asi mysleli, že sa to nedozviem(hlasovanie bolo síce verjné, ale za neprítomnosti kandidátov).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9070 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Hubertlov 3/2000 str.8
<br/> 4/2000 str.8-9

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9074 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Vlastnik polovnych pozemkov
...DOSLOVNE, ROZMYSLAJ AKO POLOVAT SAM A KDE! Co sa tyka volenia oproti prijania clena do PZ a zamietnut mu mnozstvo clenstva moze byt skutocme smrtelny naraz do buducnosti. PZ si musia uvedomit ze v buducnosti budu musiet dostat podpis na pokracovanie, a zarucim vam ze ten vlastnik (a urcite aj jeho potomkovia ) nezabudnu ako dopadli v minulosti s PZ!!! V takomto pripade by sa clenovia PZ mohli lahko ocitnut bez polovnych pozemkov, a nedaj boh aby sa dvaja ci traja vlastnici pozemkov spriatelili!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9078 od eros
Odpoveď od eros na tému Vlastnik polovnych pozemkov
nechápem, prečo PZ Tri .....? ťa neprijalo, keď prijali čo viem pár nových členov v posledných rokoch.Skús sa zamyslieť prečo. Ja si dôvod netrúfam povedať, netušim...Uhádol som PZ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9079 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Hi eros-jasne ze si uhadol,pred samozrejme tajnym hlasovanim vystupil jeden clen
<br/>zdruzenia,ktoreho prichylilo zdruzenie,lebo bol za pytliactvo vyluceny z ineho zdruzenia.
<br/>Tohoto psychopata som predtim vobec nepoznal,zacal rozpravat kadejake vymysly a asi
<br/>najviac som si to pokazil tym,ze som mu povedal,zae vysoka by sa nemala strielat na
<br/>poslednej spolocnej polovacke v january.Takze v tajnom hlasovani som nepresiel.
<br/> Po case som ho stretol a povedal som mu nasledovne:Si obycajny prasivy pes
<br/>preklinam ta,tak ta preklinam aby si zdochol ako prasivy pes,pretoze som ta neposkodi a ty si proti mne zorganizoval taku kampan a postval si proti mne ostatnych chlapov...
<br/> Nastastie Boch asi existuje a vyslisal moje kliadby,asi vies o koho ide,pretoze vdaka bohu zdochol ako prasivy pes.
<br/> S tymto prasivym psom som sa nerozpraval asi pat rokov,v jeseni 05 sa zrazu zastavil pri mne ked som bol pred svojim domom a vravi,ze ci by sa nemohol pozriet do
<br/>mojho polovnickeho domu. V ravim,ze preco nie,ked sme vedla seba kracali pytam sa ho:preco si proti mne vystupil na vyrocnej clenskej schodzi pred hlasovanim, on nato povedal len tolko,ze uz by sa na to teraz nedal nahovorit a ze na buducej vyrocnej clenskej schodzi vsetko vysvetli.
<br/> Ja som mu nato povedal nasledovne:znova ta preklinam ako prasiveho psa,pretoze
<br/>ja som tu doma,ja som sa tu narodil,vlastnim najviac pozemkov,nikoho som neposkodil
<br/>kazdemu som pomohol ako som mohol,takze Boh je spravodlivy,prasiveho psa stihol spravodlivy trest, VDAKA TI BOZE. Cakaj bude pokracovanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9084 od Jano43
Odpoveď od Jano43 na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Z Tvojho príspeku srší strašná nenávisť. Aj keď sa Ti stali krivda, dá sa to popísať aj vhodnejším spôsobom. Teraz sa ani nečudujem prečo boli v minulosti potrebné pri obnovovaní zbrojného preukuzu psychotesty

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9089 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Hallo Jano 43
<br/>
<br/> nezamienaj si spravodlivost s nenavistov,,, bol to taky clen aky bol a nepochybuj o tom co hovorim,keby si toho cloveka poznal nikdy by si tokuto odpovad nenapisal.
<br/>Napisal by som ti viac,alebo citaj moje prispevky a skus si zistit viac o tom prasivom psovi,alebo mas iny nazor ako nazvat takeho cloveka,ktory bol schopny urobit to co spravil.co bol hladny, islo mu o srnacinu, nepochybuj o tom ze ja pytlacit nepotrebujem,
<br/>keby som potreboval tak asi by som mohol polovat na svojich pozemkoch,mozno je tam
<br/>aj taky dovod,ze som nieco kupil na co on so svojimkomplicom nemal dost penazi
<br/>a nepochopil,ze jemu by to stejne neboli predali.na zaver ja som vobec nie nahnevany na tvoj prispevok,nech sa coraz viac diskututuje,vies prezil som dost dlho v zahranici,
<br/>kde nieco podobne nie je myslitelne,vies ja sa neskryvam za nejaky kod,Slovak uz je
<br/>raz taky vidis v PZ sa hlasuje tajne,pritom polovnici si hovoria ,ze su ctihodna spolocnost preco nehlasuju verejne,nech kazdy povie co ma proti kandidatovy,jednoznacne chcu hlasovat tajne ,aby potom hovorili ja som za teba hlasoval,pretoze kandidatov maju za zarobkovu cinnost,pocas kandidatury vsetci stale nieco potrebuju,vsek nebojsa budem za teba hlasovat,ale tajne. Ako som povedal,
<br/>moj kod je moje meno,ja sa neskryvam,hovorim vsetko tak ako je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9092 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Vlastnik polovnych pozemkov
&quot;Prasiveho psa stihol spravodlivy trest, VDAKA TI BOZE.&quot; Zvláštna to viera a ešte zvláštnejší veriaci. Z teba asi boh nebude mať radosť ak je naozaj spravodlivý a schopný odpúšťať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9097 od Jano43
Odpoveď od Jano43 na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Ja Ti neberiem Tvoje presvedčenie,len som reagoval na spôsob ako si ho poda.Koniec-koncov aj to je Tvoja vec.
<br/>Ako všade aj medzi poľovníkmi sú ľudia charakterni aj kriváci na to nezabúdaj.Sám som presvedčiný,že vlastník poľov. pozemku by mal byť prijatý do spoločnosti /pokial tomu nebránia napríkladtresto-právne skutočnosti/.Nech sa Ti to podarí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9105 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Vlastnik polovnych pozemkov
...bohuzial---AMEN!!!!!:{:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9116 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Vlastnik polovnych pozemkov
Hallo Stefan
<br/> asi mas pravdu AMEN

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.066 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 200 návštevníkov a žiadni členovia on-line