Dovoz zbrane zo zahranicia

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61849 od koniarik
Odpoveď od koniarik na tému Dovoz zbrane zo zahranicia
Dobrý deň.
<br/>Dočítal som sa o Vašej komunikácii z 02/2010 ohladne získania informácii o dovoze zbrane zo zahraničia.
<br/>Som športový strelec a mám záujem kúpiť šporovú pištol cez E-gun z Nemecka.
<br/>Bol by som rád keby ste mi poslali Vaše odpovede , na ktoré ste sa dotazovali na portáli 22.2.2010, nakolko mna zaujímajú presne tie isté informácie. Poprípade ak ste nákup uskutočnili, mohli by ste mi poslať informácie ako ste postupoivali? Ja by som kúpil zbraň cez E-gun a dal by som si poslať poštou na Slovensko a potom by som ju zaregistroval. Cez E-gun som už nakupoval 2 x, a úspešne, ale to neboli zbrane podliehajúce povolavaciemu konaniu. Nakupoval som i stariši zbraň z ČR, ale z Nemecka mám trochu obavy. Sú mi nejasné veci ohladne prekladov, termínov platnosti dokumentov ak ich treba preložiť...
<br/>Ďakujem za odpoveď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61893 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Dovoz zbrane zo zahranicia
Zalezi od akeho predajcu, kolko ma referencii, ci to chce predat do zahranicia, ci zasle original doklady naspet, lebo v Nemecku a Cechach je to vo volnejsom rezime a kopec dalsich veci. Len taky maly priklad. Ak sa vydrazi za 700 + doprava 100-200, podla podmienok a ci ides cez Handlera, ak to nechce predat do zahranicia, +20 papiere + 30-50 tlakovka. to si sa este nepohol. Plati sa dopredu, niekedy treba cakat dva mesiace /cakal som uz aj styri/. Takze pozor na unahlene nakupy. Ale da sa. S prekladom je to tak. 95% nemeckych uradov to nepotrebuje. Ale narazis aj na taky, ktory vyzaduje preklad, takze +20€ preklad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 2 mesiacmi #63987 od marekmisaga
Odpoveď od marekmisaga na tému Dovoz zbrane zo zahranicia
martin203 mohol by si ma kontaktovať na tomto emaily Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.048 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 360 návštevníkov a žiadni členovia on-line