Vážení návštevníci Poľovníckej informačnej databázy!


Z dôvodu veľkého množstva nových príspevkov vo fóre PID a tiež zdvojovania tém sme sa rozhodli fórum sprehľadniť a zjednodušiť. Pritom sme zachovali všetky doteraz existujúce témy. Zároveň sme sa snažili vylepšiť aj jeho vizuálnu a estetickú stránku.  Či sa nám to podarilo, posúďte sami. Okrem webmastra PID sa o novú tvár fóra najviac pričinil Ľuboš DRÁBIK ml. (nick Baikal). S možnosťami nového fóra sa môžete zoznámiť v téme „Skúška pre začiatočníkov”. Táto téma zároveň slúži na to, aby ste si vyskúšali prácu s fórom a vyvarovali sa tak omylov. Hlavným moderátorom fóra je už spomenutý Ľuboš Drábik. Môžete ho kontaktovať na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo príspevkom do témy „Návrhy na zlepšenie stránky – správa pre administrátora”.
Za odbornú tému „Poľovnícka kynológia”, ktorú nájdete na hlavnej stránke pod názvom „Psy” prevzal zodpovednosť Jaro KUČÍK (nick Jaro). Svoje pripomienky alebo príspevky do uvedenej témy môžete posielať na jeho e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Želáme Vám veľa príjemných a hlavne užitočných chvíľ strávených s Poľovníckou informačnou databázou. 


Ľuboš DRÁBIK ml. – moderátor fóra


Volám sa Ľuboš Drábik ml., mám 33 rokov a bývam v obci Dolné Trhovište. K poľovníctvu ma priviedol môj otec. Skúšky z poľovníctva som úspešne zložil v roku 1996 a odvtedy som riadnym členom SPZ. Svoju poľovnícku prax som vykonával od roku 1996 v PZ Hrabina Dolné Trhovište, neskôr PS Hrabina Dolné Trhovište do roku 2005. Okrem poľovníctva svoj voľný čas venujem aj rybárčeniu. V ostatnom čase sa mojim koníčkom stáva fotografovanie prírody a zveri. Aktívne sa venujem tiež poľovníckemu strelectvu, kde sa pravidelne zúčastňujem majstrovstiev RgO Trnava v disciplíne MR 300. Zúčastňujem sa aj poľovníckych verejných streleckých pretekov v streľbe na asfaltové terče.
Jaro KUČÍK – redaktor sekcie „Psy”


Moje meno je Jaro Kučík, mám 34 rokov. Narodil som sa v Bratislave, kde dodnes bývam. Pochádzam z rodiny, kde je poľovníctvo dedené po generácie a preto som už od ranného veku nemal ďaleko k tejto peknej záľube. Poľovníkom som od roku 1999. Praktickému poľovníctvu sa venujem u mojich veľmi dobrých kamarátov. Mojim zamestnaním a zároveň aj koníčkom je poľovnícka kynológia. Bol som oslovený pánom Fridrichom Takácsom -redaktorom a majiteľom Poľovníckej informačnej databázy, či by som sa neujal témy poľovnícka kynológia. Súhlasil som a dúfam, že aj mojim pričinením sa ešte zvýši kvalita tejto najnavštevovanejšej webovej stránky venovanej poľovníctvu a prírode. 


Partneri

Kto je online?

Práve tu je 233 návštevníkov a žiadni členovia on-line