Vandalizmus nepoľovníkov

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42375 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Vandalizmus nepoľovníkov
Co vy chcete zachanovat? TY SI ASI FAKT BLBA.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42427 od dide11

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42670 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Vandalizmus nepoľovníkov
INFATILNE otazky.. tu vidno zaslepenost cloveka a jeho nizke iq..
<br/>
<br/>-Hovoria ti nieco skody sposobene zverou ?
<br/>ale skody sposobene zverou? komu skodia? jediny tvor na zemi, ktory robi nejake skody JE CLOVEK a je to fakt.. ake zviera robi skodu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42674 od papo
Odpoveď od papo na tému Vandalizmus nepoľovníkov
mozgožrút zelený, nepočul si ešte o ňom? a napádajú väčšinou chromých:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42677 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Vandalizmus nepoľovníkov
radsej nizke IQ ako mat HOMIMO. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42688 od army9
Odpoveď od army9 na tému Vandalizmus nepoľovníkov
Mas uplnu pravdu . Ludia ako ty vedia narobit velke skody a este sa s tym aj verejne prezentuju na webe .:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42864 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Vandalizmus nepoľovníkov
Po prijati zakona o zbraniach a strelive s paragrafom o povinnych psychotestoch [zakon c. 62 z roku 1994], 40% polovnikov neurobilo psychologicke testy na psychiatrii.
<br/>*40 percent poľovníkov neprešlo pri vyšetrovaní v testoch na sebakontrolu, efektívne reakcie a frustračnú toleranciu. Ďalej v testoch na inteligenciu - intelektovú, rozumovú a sociálnu. Najhoršie dopadli pri identifikácii rizikových faktorov, kde sa špeciálnymi psycho-diagnostickými technikami skúmala regulácia správania, stupeň agresivity, výskyt protispoločenských postojov a pohnútok, a veľmi dôležité zložky osobnosti -impulzivita, explozivita, emotívna labilita, sociálne črty, egocentrizmus, komplexy a sklony k agresívnym prejavom až po nezrelosť a ľahkú ovplyvniteľnosť.&quot;
<br/>Nasledok: 70 000 polovnikov a ich rodinnych prislusnikov spisalo peticiu a tento paragraf bol okamzite zo zakona o zbraniach a strelive odstraneny. Ako zaujimavsot: tieto psychotesty neprekazali napr. sportovym strelcom
<br/>
<br/>jurajlukac.blog.sme.sk/c/129184/Kusok-stastia.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42894 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Vandalizmus nepoľovníkov
Pozerám, že si týmito svojimi ,,múdrosťami,, zasvinil viacej tém :) čože ťa včera postihlo sokolík? Žeby nejaká nepríjemnosť a máš potrbu si tu kompenzovať svoje komplexy ? :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42900 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Vandalizmus nepoľovníkov
Tusim sa tu mazu prispevky , fiiiiiiiiiiiiiha :x:x:x som sa nejako hanlivo vyjadril ???
<br/>
<br/>slovo PRD je nieco urazlive ??? 8o8o8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42901 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Vandalizmus nepoľovníkov
UPS som sa sekol. Ospravedlnujem sa !!!!! To bolo v inej teme, moja chyba. :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42999 od army9
Odpoveď od army9 na tému Vandalizmus nepoľovníkov
Chlapce ty to naozaj nemas v hlave v poriadku . Ja som narazal na tie zburane posedy co propagujes na svojej stanke a ty mi napises o 15 r. starom zakone ktory sa odvtedy min. trikrat zmenil . Naozaj by si mal vyhladat pomoc odbornika . A este ako to ty zvyknes , si mimo temu .8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43046 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Vandalizmus nepoľovníkov
viktor, to je dobre, su ti polovnici ale tuponi, len prosim ma to jurko lukac niecim podlozene, nie ze by som Ti neveril, ale vies, chcem to dalej pouzit v nasej veci a nerad by som, aby ma niekto napadol ... daj sem pre istotu prosim i nejaky iny zdroj ako juraja

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43058 od johny
Odpoveď od johny na tému Vandalizmus nepoľovníkov
Užívateľ s nickom viktormt bol dočasne zablokovaný pre nerešpektovanie pravidiel fóra a slušného správania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43061 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Vandalizmus nepoľovníkov
:{ aka skoda, vcera som s nim stravil hodinku na pokeci - uzasny zazitok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43081 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Vandalizmus nepoľovníkov
možeš si s nim kludne pisat dalej dame ti mejlovu adresu ,ale tu ho určite už nemusim :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43220 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Vandalizmus nepoľovníkov
Myslim si že by si mal spachať samovraždu si škodny :D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55420 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Vandalizmus nepoľovníkov
viktor zhrniem ti to polopatistickým spôsobom.
<br/>čo sa týka psychotestov, vždy sa nájde percento ludí, ktorí nimi neprejdú.je to to isté ako keby si dal v klube dôchodcov fyzické testy pre vstup do ozbrojených zložiek.
<br/>športovým strelcom nemajú prečo takéto testy prekážať, pretože ich pole pôsobnosti je limitované na strelnice a strelecké areály, kde jde bezpečnosť starosť usporiadatela a oni sa nemusia neustále obzerať, či sa tam nejaký aktivista nepriväzuje o strom, prípadne im nepíli posed priamo pod nohami.
<br/>polovníci to v tomto majú ovela horšie.z toho vyplýva aj stres, nervozita a samozrejme aj agresivita.naviac po opakovaných útokoch aktivistov sa nečuduj, že sú do istej mieri postavený mimo spoločnosť.
<br/>a teraz k takým témam ako je vraždenie zveri.
<br/>ja osobne lovím v zahraničí, domov na slovensko chodím na dovolenky.opíšem ti situáciu v jednom krajskom meste kde bývam, jedná sa o západné slovensko.
<br/>hneď pri meste leží lesopark.jeho výbežok sa nachádza medzi 2mi mestskými časťami.nie je nič nezvyčajné zazrieť zver na sídlisku.úprimne povedané je to občas aj milé sledovať ako ti po parkovisku pred domom beží kuna.druhá vec je napríklad to, ako zver ničí záhradkársku osádku.teraz si zober, že máš záhradu, oplotíš ju, čo je samozrejme otázka peňazí, organizácie a samotnej práce ( brigády členov ). potom si pár diviakov povie že ich to v lesoparku nebaví, pretože na ich ležovisku stavajú vilu.tak zničia plot a okupujú záhradu.po pravde, keď mi mama volala, že na záhrade stretla diviaka, moc mi do smiechu nebolo.čuduj sa svete, krátko na to, dokaličil diviak psa priamo v tom lesoparku.majitel mal psa na vodítku a len sa pozeral s pusou dokorán.
<br/>ideš si večer nakúpiť do neďalekého nákupného centra a po parkovisku ti behajú diviaky, dokonca ich nik ani neprikrmuje, proste okolo nákupného centra je niekolko polí s obilím, slnečnicou a takto.
<br/>hovoríš že treba nechať reguláciu stavov zvere len na prírodu?
<br/>prosím, už sa teším na to, ako každé ráno vyjdeš na balkón skontrolovať, či nemáš doničené auto od medveďa, aby si sa dostal do práce.poobede keď pôjdu deti von, skontroluješ či sa na ihrisku nepromenáduje besná líška, prípadne svorka vlkov.
<br/>a cestou z obchodu budeš utekať pred jeleňom, ktorému sa zapáči tvoj šalát, ktorý si chcel na večeru.
<br/>tak a teraz vážne, zdá sa ti to prehnaná vízia?omyl, už teraz to nie je od toho tak ďaleko ako si myslíš.len treba otvoriť oči.zmenšuje sa priestor pre zver a preto treba jej stavy znížiť a regulovať, pretože ak sa budú len udržiavať na stavoch ako boli kedysi, onedlho to čo som tu napísal a vyznelo to ako rozprávka bude realita.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55469 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Vandalizmus nepoľovníkov
si to nepochopil..
<br/>
<br/>premnozene nie su zvierata, ale clovek :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55496 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Vandalizmus nepoľovníkov
viktortm, tak začni u seba a svojho spolku.
<br/>možno sa pridá zopár ďalších ochranárov a postupne to tu preriedne a bude aj viac miesta pre zver.čo ty na to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55608 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Vandalizmus nepoľovníkov
bushidotn si divny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.148 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 294 návštevníkov a žiadni členovia on-line