VETERNÉ ELEKTRÁRNE, už sa to valí i do našich revírov ...

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41714 od Zrno
prečítaj si celu tému, pozry si videa a reportáž a potom skús poukazovať na fakty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41736 od astronom
Tak ty si rob-y-l v zahraničí? Že som taký smelý - že to nebolo v energetike, a ani v ekonomickej sfére či oblasti životného prostredia :) . O tej ekonomike prevádzky a možných nebezpečenstvá prevádzky elektrární sa vyjadrovať nebudem, ale mám iný postreh - Rakúsko je krajinou, ktorá má v súčasnosti problémy so starými elektrárňami. Prevádzkovatelia niektorých elektrární krachujú a staré technológie sa snažia predať veľkodušne aj na Slovensko. Zostáva im však ekologická záťaž a to sú základové pätky pre elektrárne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41737 od pytliak
Ja som to cital tak, ze cena na zakupenie a sprevadzkovanie takejto vrtule je vyssia ako je cena energie, ktoru dokaze vyprodukovat pocas celej svojej zivotnosti. Ale v Rakusku sa to majitelom vraj oplati, lebo stat prispieva obrovskou sumou na ich budovanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41746 od chanel1092
a pre kieho boha si sa vrátil spet do džungle...medzi nás opice..??? ja osobne Ti žiaden banán nedám ani ked ma budeš na kolenách prosit...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41802 od lacika85
Ani ja mu nedám,veď sú tak drahé.Ja robím na Slovensku za min.mzdu a ešte banány rozdávať,to určite....:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41807 od koleno
ja mu dám banány aj za vás, mimochodom, čo keď nám rusi nedajú už ani palivo do jadra? ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41812 od chanel1092
nooo...ked si tak čítam vedlajší príspevok od skfightera v článku: VANDALIZMUS NEPOLOVNÍKOV...tak ten banán asi dostane....ale do neakého iného otvoru ako je ustny...;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41832 od skfighter
Naladuj si ho tam sam asi mas rad analny sex vzrusuje ta to co?
<br/>banan ryt huba.banan ryt huba.banan ryt huba8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41834 od hor3c
pozor dalši Vlkar z dielne Lukača

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41853 od skfighter
A ked sme uz pri tej ekologii tak co je na tom ekologicke ked si trapujete alebo skeetujete kolko asfaltovych holubov skonci v prirode kolko kil olova z tych vasich brokovnic a kolko tych vasich plastovych nabojnic skonci v prirode.
<br/>Vy ste len zberba co nema ani pachu o ekologii tak nechapem co tu rozoberate problem veternych elektrarni mali by ste zacat medzi sebou!8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41856 od Jaro
Ty si tusim schytal tou vrtulou ked si taky prchky nie ? :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41857 od koleno
v jednom máš určite pravdu, ochranári, sú mi o niečo milejší, ako poľovníci, aj keď nie som ani jedno, :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41862 od chanel1092
sudiac podla jeho vyjadrovania a pravopisu vyšiel z decáku kde spával na spodnom bydle mooooc predčasne...alebo že by prchnul....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41871 od astronom
keby si vedel sokolík, koľko plných ruksakov odpadu po milovníkoch prírody donesiem z lesa, asi by si nehádzal všetkých do jedného vreca.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41885 od koleno
Všetci robia v prírode neporiadok, aj poľovníci, hlavne keď polujú na cudzom..:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41903 od lukas
Máš pravdu, ale najhorší sú Tý čo len kritizujú a nič nespravia.(Neber to osobne):(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41905 od Robitusin
Nerozumiem,prečo mi bol vymazaný príspevok,možno rovnaký meter tu značí nie je rovný od rovnejšieho....:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41910 od koleno
nerád by som ťa urazil, ale zhovädil si slovenčinu na celej čiare,;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42590 od martin203
k teme: minuly tyzden sa zrutil portugalskemu investorovi v oblasti VE na Vesnom vrchu, kataster Vrbovce, okres Myjava, 60m vysoky, NACIERNO POSTAVENY meraci stoziar
<br/>
<br/>a pre skfighter: prosim Ta, aka je priemerna rychlost vetra na najveternejisich lokalitach SK a pri akej rychlosti vetra zacne produkovat energiu napr. taka Vestas V90 ???
<br/>
<br/>a videl si v tom holandsku alebo nemecku aby 150m vysoke VE stali v CHKO alebo 200m od ludskych obydli ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42618 od lovec_1
martin: A dosledok? Nejaka sankcia im nehrozi? Alebo ani nahodou? Ak by to niekoho pri kolapse nedajboze zranilo/zabilo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.129 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 309 návštevníkov a žiadni členovia on-line