STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID

pred 14 rokmi 6 dňami #55370 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
som rad ,že vam akcia dopadla dobre ,ale volako sa nam rozpadol PID a stretnutie PIDU vždy partiu stmelilo ,no čo už.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 dňami #55371 od plantex
Odpoveď od plantex na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Pred tým ako sa malo stretko uskutočniť a keď sa ešte len plánovalo, sa na PIDe udiali veci ktoré sa nie každému pozdávali. Niekomu viac niekomu menej, výmeny názorov boli na dennom poriadku či už boli ostrejšie, alebo len priateľské. Toto všetko malo za následok že stretko a aj jeho príprava sa neniesla vtom tradičnom duchu aj keď sa každý snažil to nedávať najavo. Ľudia ktorí sa zúčastnili boli tí, ktorí sa nad toto všetko vedeli povzniesť a samozrejme si aj našli čas, ktorého dnes nikto nemá nazvyš. Kto sa zúčastnil určite neľutoval a ani denné problémy PIDu ho neodrádzali sa stretnúť s priateľmi či už novými alebo starými, práve preto sme v sa Oraviciach streli ako skvelá partia ktorá sa zabavila na vážnych ale aj nezmyselných témach, ktorá sa spolu proste bavila bez predsudkov a skrytej antipatie.
<br/>Preto ešte raz ďakujem každému kto sa zúčastnil a tým prispel k skvelej atmosfére počas celého víkendu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 dňami #55374 od texedo
Odpoveď od texedo na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Petko mas u mna pivo a nasiel som volne pohodenu lesenarsku trubku, ak by Ti bolo nahodou traba na ten posed tak Ti ju odnesiem aj na chrbte;);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 dňami #55377 od orchidejka
Odpoveď od orchidejka na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
ja, ako som uz pisala, som sice novacit, ale tiez si vsimam, diskusie na PIDku a davam ti petko za pravdu. vsetci, co sme sa zucastnili stretka, sme sa vyborne zavabili, kazdy prispel dobrou naladou a myslim, ze nik sa na nic nehral a nepretvaroval. rasto s martinkou su uzasni hostitelia a prijemni a mili ludia.
<br/>a predsa este neico...dakujem vsetkym, ze ma prijali medzi seba :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 dňami #55378 od orchidejka
Odpoveď od orchidejka na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
:]:]:] sorry, mam tam nejake chyba, prosim, nevsimajte si ich :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 dňami #55379 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
no ku tomuto len dodatok,stretko bolo dohodnute na poslednom stretku a dohodlo sa tam,tušim 15 ludi,tak si myslim,že aj to bol jeden z dôvodou,prečo to dopadlo tak ako to dopadlo,neviem kdo to potreboval zmenit a k vôli čomu,ale už je to minulost a dufam že na dalšom stretku sa zide viacej ako 6 Pidkarou,ale každa dobra akcia nieje na škodu:D:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 dňami #55380 od orchidejka
Odpoveď od orchidejka na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
lubo, prosim ta, preco stale vrtas, o co ti vlastne ide? kto chcel, prisiel, kto nechcel, neprisiel. vsak ty sam si mi pred casom hovoril, ze by bolo dobre urobit stretko na orave, pripadne na liptove a razu hovoris nieco ine. uz si na to asi zabudol, vsakze? nechaj to uz tak, nevrtaj, nehicuj. ......taak a teraz budem za tu zlu. prepac, ak som sa ta dotkla, ale uz sa nedaju citat tie napadania......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 dňami #55382 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
zas tu chce niekodo prikazovat čo ma kdo pisat ,dal som svoj nazor a na to hadam nepotrebujem tvoje povolenie a stretnutie na Orave lebo Liptove kedy kolvek ,len toto tohto roku už bolo dohodnute,len sa čakalo na termin a za to že niekdo nemože na dolniaky ja nemožem;):D:):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 dňami #55384 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Lubko, vies kde si vitany , tak 15-18.7. Podbanske ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 dňami #55385 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
ide Vám:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 dňami #55386 od papo
Odpoveď od papo na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
asi tak, janko, ide... :-o nemienil som reagovať, ale čo je veľa, to je veľa. lubo, neklam, nezavádzaj! na racibori nik nepovedal nič proti tomu, že nasledujúce stretko bude u rasťa a nakoniec bolo na morave. akosi si sa zabudol proti tomu ohradiť. a rasťo teraz vyšiel s iniciatívou a bol podporený. o čo ti ide? k čomu sa to vyjadruješ, do čoho zapáraš? k rozhodnutiu dospelých ľudí?
<br/> bežne bývajú 2-3 stretká v roku a nie je problém! s čím nie si spokojný? vlastne to je tvoja vec, tak ale do toho nezaťahuj všetkých! a šesť pidkárov? to si si vycucal odkiaľ? tí, čo tam boli narátali dvanásť a kopu hostí, celkom cez 20 ludí. ba dokonca sme mali po celé tri dni aj najmladšieho účastníka, ale je pravda, že nie je prispievateľ. ty si vedel v jeho veku čítať a písať? ubezpečujem ťa, že napriek tomu mal dobrú náladu po celý čas. taktiež nás prišli pozrieť aj hostia, ktorým aj touto cestou ešte raz ďakujem, že si našli na nás čas.
<br/> vraj nejaká partia tu rozhodla? ktorých 15 to rozhodlo? neviem o tom, že by som o čomsi takom rozhodoval! a vyprosím si, aby som bol do takýchto chorých úvah ako účastník vťahovaný! a pidko sa ti rozpadlo? neplaš sa, PID tu našťastie bude aj bez teba, aj bezo mňa.
<br/> čo všetko stihneš okydať v pár vetách a koľkých rozladiť a znevážiť, je až neuveriteľné. prajem ti pekný deň!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 dňami #55388 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
aby nás tu bolo východňarov viacej, nech aj my máme nejaké to stretko:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 dňami #55398 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
no som strašne rad ,že si sa ozval ty papo ktory tu chcel davat daktorych ludi na sud ,no a to že vlani malo byt stretko u Rasta ,ved sa toho nakoniec vzdal a chytil sa toho Moron za čo mu vdaka a už vobec neviem čo tu trepeš že som napisal že nejaka partia rozhodla ,nauč sa čitat a vobec čo vas to tak chytilo za srdcia ,poriadne si prečitajte čo som 26.juna o 21:52 hod napisal a tu tvoju poslednu vetu si voči mne vyprošuje ,pretože ty si okydal prvy mna a a ja som tu na nikoho nepovedal kriveho slova čo sa o tebe neda povedat a všetkych si tu važim ako dobrych kamaratou a ešte nakoniec je vidiet že maš kratku pamet ked si určite veci z Moravskeho stretka nepametaš,tiež by sa dalo rozpravat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 dňami #55399 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Jaro samozrejme už sa tešim:):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 dňami #55401 od papo
Odpoveď od papo na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
tu máš tvoje príspevky, aby si nemusel hľadať, čo si popísal:
<br/>
<br/>som rad ,že vam akcia dopadla dobre ,ale volako sa nam rozpadol PID a stretnutie PIDU vždy partiu stmelilo ,no čo už.
<br/>
<br/>no ku tomuto len dodatok,stretko bolo dohodnute na poslednom stretku a dohodlo sa tam,tušim 15 ludi,tak si myslim,že aj to bol jeden z dôvodou,prečo to dopadlo tak ako to dopadlo,neviem kdo to potreboval zmenit a k vôli čomu,ale už je to minulost a dufam že na dalšom stretku sa zide viacej ako 6 Pidkarou,ale každa dobra akcia nieje na škodu
<br/>
<br/>zas tu chce niekodo prikazovat čo ma kdo pisat ,dal som svoj nazor a na to hadam nepotrebujem tvoje povolenie a stretnutie na Orave lebo Liptove kedy kolvek ,len toto tohto roku už bolo dohodnute,len sa čakalo na termin a za to že niekdo nemože na dolniaky ja nemožem
<br/>
<br/>no som strašne rad ,že si sa ozval ty papo ktory tu chcel davat daktorych ludi na sud ,no a to že vlani malo byt stretko u Rasta ,ved sa toho nakoniec vzdal a chytil sa toho Moron za čo mu vdaka a už vobec neviem čo tu trepeš že som napisal že nejaka partia rozhodla ,nauč sa čitat a vobec čo vas to tak chytilo za srdcia ,poriadne si prečitajte čo som 26.juna o 21:52 hod napisal a tu tvoju poslednu vetu si voči mne vyprošuje ,pretože ty si okydal prvy mna a a ja som tu na nikoho nepovedal kriveho slova čo sa o tebe neda povedat a všetkych si tu važim ako dobrych kamaratou a ešte nakoniec je vidiet že maš kratku pamet ked si určite veci z Moravskeho stretka nepametaš,tiež by sa dalo rozpravat
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>lubo, presne o tom to je, krákaš, a nič nepovieš... len znevažuješ prácu a iniciatívu iných. trápia ťa osudy podvodníkov? aj na nich dochádza. a prečo to tu spomínaš, v akých súvislostiach? 26. juna si napísal: pid sa rozpadá! tvoje drísty sa rozpadajú! dohodlo sa tam 15 ľudí/ na morave/? teda aj ja som sa dohodol? tak prečo 15-ti nešli na dolniaky? niečo ti dopadlo, tak ako dopadlo? a čo dopadlo? máš dojem, že niečo zle dopadlo? 6 pidkárov? klameš! ale krivého slova nepovieš.... čítaš sa vôbec? nedochádza ti, že stretko je vecou tých, ktorí tam chcú ísť? a po druhý raz ti pripomínam, že stretiek býva cez rok aj viac! čo komu bráni, aby niečo zorganizoval? čo ti na tom vadí? bráni ti niekto spraviť stretko?
<br/> chytil sa toho moron.... len si spomeň na pokec, kde sme boli traja... ty, ja, rosťa a neviem o tom, že by sme sa bavili o tom, že rasťo niečo vzdal, keď si rosťovi navrhol organizovanie stretka! nevymýšľaj si, je to nedôstojné. ja som ti s niečím začal? nuž ak áno, povedz tu všetkým, s čím! a ak mám krátku pamäť, tak mi kľudne pripomeň, na aké určité veci by som mal pamätať, porozprávaj.
<br/>a ja som ťa okydal? ale ak je to to, čo si myslím, teda že ťa rozzúril tvoj vlastný citát, tak vrav! zas sa schuti zasmejem. veď tebe vadí aj to, čo sám napíšeš...
<br/> čo ti bránilo, aby si šiel na stretko? vyprošuj si, čo chceš, na veci nič nezmeníš.
<br/>a predsa o niečo ťa poprosím, v tejto téme nerozvíjaj ďalšie úvahy, presuň to do inej, príhodnejšej témy. tam ti trebárs aj odpoviem. táto téma si to nezaslúži, tu je to o pekných spomienkach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 dňami #55403 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
blá,blá,blá tak ako vždy ,len tvoja pravda len si ulav možno ti to pomože;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 dňami #55405 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
a ešte ktoremu Rostovi som navrhoval usporiadanie stretka8o8o8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 dňami #55406 od texedo
Odpoveď od texedo na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Lubenko, je smutne ze si tak zatrpknuty a nevies obhajit svoje argumenty. Vcera som chcel s tebou porozpravat na pokeci ale nejak si nenabral odvahu alebo neviem co sa ti stalo.. Nemusime spolu komunikovat a ani reagovat na svoje prispevky, nechaj to uz tak aj tak s tym nic nezmenis. Maj sa krasne a prajem ti vela uspechov v polovnictve a aj v osobnom zivote.
<br/>
<br/>:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 dňami #55408 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Rasto z čoho si vydedukoval že som zatrpknuty s tych papovych dristou ,je videt že ma nepoznaš a ja nepoznam teba a naša prva komunikacia nebola zrovna na urovni ,ale možno sa dakedy stretneme Lovu a lesu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #55467 od spajky
Odpoveď od spajky na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Len tak dalej. Aspon je čo čítat na PID lebo pomali ale isto tuto stranku už nebude nikto navštevovat. Skoda . Ale aspon na fore po stretku je postarane o zabavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.094 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1748 návštevníkov a žiadni členovia on-line