AKY DALEKOHLAD VYBRAT? 8x56 al. 10x50 a od ZEISS, SWAROVSKI, MEOPTA al. STEINER?

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53347 od Akela
A ešte ma napadlo, že ja mám pozorovák Meoptu a podľa mňa je to /8x56/ výborná optika na posed, ale ak by som mal na Zeiss 10x56 okamžite ho kúpim. Nemôžeme mať všetci všetko, takže asi tak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53353 od hogy
Ako som povedal, nechcel som sa nikoho doktnut. Je to o prioritach. Ja ma aj na SWARA, ale jednoducho tych 1000 EUR navyse radsej miniem z rodinou ci iny rozumny ucel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53361 od miros
V pohode o nic nejde mal som slusnu ponuku tak som to zobral a nelutujem postupne som obmienal aj na puskach opt. a je to parada jasne ze to leze do prasul ale neviem o zalube ktora nic nekostuje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53362 od pindo
Dobry den. Pred kupou drahsieho dalekohladu by som doporucil precitat si clanok v Myslivosti 9/2008. Ja osobne budem kupovat Steiner Nighthunter 8x56 pripadne Zeiss Conguest 10x56 stary sovietsky 7x50 mi dosluhuje. Z pozdravom Pindo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53570 od bearhunter
odporucam OLYMPUS BINOCULAR 8x42 EXWP I alebo 10x42 fantasticke dalekohlady cena okolo 320 euro ale kvalita rovnaka ako KAHLES ZEISS a SWARO a hlavne LAHSIE parametre si pozrite na webe a porovnajte

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53587 od lovec_1
A dalsi,vitaj na palube.....:] rovnaka kvalita,ale len blbci co nevedia,co zo sebou od dobroty zaplatia 5x viacej za Zeiss,Swaro a spol.,vsak.....zobudme sa do reality.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53589 od miros
ale nechajho chalana sak on casom dorastie ach jaj ked uz dnes sa cokolvek porovnava najnovsie Olympus kontra Kahles Zeiss a dokonca Swaro hm ale ak je bearhunter v pohode tak je to ok vela stastia a jasne nebo prajem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53608 od Bubi
Veru odporucaj.Naozaj fantasticke dalekohlady.Ja ti odporucam prave tie co si spomenul dalej.Kahles,Zeiss a aj ten Swarovski. Nazdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 289 návštevníkov a žiadni členovia on-line