Klub mladých priateľov poľovníctva

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1771 od lesak
Odpoveď od lesak na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Pravda bude niekde uprostred.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1772 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
a zase se nikdo nedokázal podepsat je to už trapné

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1773 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Vazena DR RgO Stredne Povazie so sidlom v Pov. Bystrici . Vasa snaha zamiest tuto kauzu pod koberec sa vam mozno podarila ,ale uvedomte si ze tuto kauzu sledovalo-uje aj mnozstvo ludi nepolovnickej verejnosti .Snaha ocistit sa sposobom ,On je klamar a viac o tom sa nebudem vyjadrovat je uboha . Neviem co si mam mysliet o tom ked verejne napisete ze pan Ucen :Pan Ucen pocas celeho setrnia zavadzal DR,predkladal sfalsovane dokumenty,sfalsoval podpis clena ustrednej osvetovej komisie...: a stale je clenom SPZ? alebo sa este hlada co sfalsoval? koho urazil? komu klepol po prstoch ? atd.?.Ako clen SPZ som znechuteny rychlostou vasho konania.V dobe kedy sa rozhoduje o buducnosti SPZ ci bude potrebne aby SPZ existoval a dalej zdruzoval tisicky nadsencov a milovnikov organizovaneho polovnictva na Slovensku sa stale vytvaraju zahmlene kauzy organmy SPZ .Vecte ze pokial pan UCEN klamal a falsoval dokumenty ako to verejne prehlasujete, mal byt davno vyluceny snasich radov.Budte si isty ze vzdy ked budem prechadzat cez vase mesto, spomeniem si na sposob riesenia problemov v Pov. Bystrici 21 storoci ako pred rokom1989. Spozdravom Kovac Lukas Lesu a Lovu Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1776 od spz
Odpoveď od spz na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Vážený priateľia!
<br/>Upozorňujem Vás na rozdiel medzi osobným názorom súkromnej osoby a vyjadrením právnickej osoby. Váše právne vzdelanie si zaslúži zopár nových informáciíí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1777 od spz
Odpoveď od spz na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
RgO SPZ reagovalo tak ako malo. Vážený preštudujte si stanovy SPZ a postupy ktoré sa majú dodržiavať a aj dodržujú.Jager bol vylúčený a jeho odvolanie má odkladný účinok.jager má právo na odvolanie sa , kt. i využil.Tým statu quo je momentálne členom SPZ. Zaujimavé sú Vaše radikálne vyjadrenia. Možno by sa oplatilo troška pred konaním a vyjadrením svojho názoru i porozmýšlať prípadne si naštudovať predpisy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1779 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Vážené spz omlouvám se že nemám právnické vzdělání.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1780 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Presne tak spz premyslam kto ta dosadil do RgO. Ale vam ten Jager zdvihol mandle ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1782 od jager
Odpoveď od jager na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Ak členovia RgO trávili mesiace prípravou, tak ja sa pýtam ako je možné že hlavný rozhodca nepozná odpovede na otázky z testu. Kto ho nominoval a kto je zato zodpovedný. Ctím a vážim si ľudí, ktorí ku svojím povinnostiam pristupujú zodpopvedne a svedomito. O pánoch ktorých som obvinil z manipulácie sa toto povedať nedá a preto ma toto mrzí oto viac že i vy si necháte poškvrniť svoje dobré meno tým že ich budete bezhlavo hájiť, namiesto toho aby ste ich v záujme veci zobrali na zodpovednosť. Ty, spz zastupuješ právnicku osobu a to ti dodáva odvahu klamať a zavádzať, lebo koho obviním z ohovárania a poškodzovania cudzej veci, spz? Aké by bolo vaše obvinenie potom? Učeň obviňuje spz. Podpíš sa a podám na teba trestné oznámenie za ohováranie a nie na spz. A to nie preto že rád píšem, ale preto aby som mohol chrániť dobré meno SPZ a svoje. To čo predvádzate vo vašom stanovisku je hnus. Zase chcete iba škodiť. Z PZ Lysá sú medzi vami členovia predstavenstva, ktorí sa postarali o negatívne referencie na moju osobu a vás pouzili na vybavovanie si svojích osobných účtov. Ano v PZ Hrebienok sa informujte u funkcionárov výboru, a zaručene Ma nebudú šetriť. Tu je dôvod. Podané trestné oznámenie na Okresnej prokuratúre v PB na neznámeho pachateľa v súvislosti s podozrením trestného cinu pytliactva v PZ Hrebienok.
<br/>Tu je dôvod Prečo nie som členom PZ Lysá. Dokonca vo vyjadrení, ktoré mám odložené nie je uvedený ani dôvod vylúčenia.
<br/>Vážení kolegovia poľovníci ! V Lysej pod Makytou 15.6.1995
<br/>Vážená členská schôdza !
<br/>
<br/>
<br/>Súčasný stav nášho PZ, či už po stránke organizačnej a následne po stránke finančnej, je na úrovni kedy treba okamžite jednať. Začínajú sa ozývať hlasy členov PZ, ktorí si kladú otázku. Dokedy sa takto ľahostajne budeme pozerať na fakt, že problémy sa hromadia, no žiaľ neriešia sa tak a v takej miere, akoby to bolo potrebné. My poľovníci si musíme dať ruku na srdce a s poľutovaním skonštatovať, že terajšie problémy v našom PZ, sú naozaj veľmi pestré. Dotýkajú sa nie len našej ekonomickej situácie, ktorá je alarmujúca, ale vyskytli sa prípady kedy boli porušené stanovy SPZ, a to viackrát, ba dokonca prípady, kedy bol porušený zákon 23/62 § 31 o povolenkách § 28 o poľovne upotrebiteľných psoch a tiež nie menej dôležitý zákon o výkone práva poľovníctva cudzím štátnym príslušníkom na území SR. Jedná sa hospodárovho spoločníka v súkromnom podnikania p. HANÁČKA, ktorý ako sa zdá má v revíroch nášho PZ, Väčšie práva ako my členovia. Nehovoriac o nejakých zvykov a tradíciách, ktoré odjakživa zdobili naše poľovníctvo a pre ktoré nám mnohé štáty naše poľovníctvo závideli. Preto ďalší rozvoj PZ Kyčera a uchovanie si jeho revíru nie je možné bez finančných prostriedkov.
<br/>Našťastie máme vo funkciách výborných a okamžite reagujúcich funkcionárov, ktorí nič nenechajú na náhodu a okamžite dajú injekciu našej zruinovanej pokladni a to zvýšením členského. Ja sa pýtam dokedy? A prosím členov, aby si túto istú otázku položili aj oni. A ešte si treba položiť aj ďalšiu otázku, ktorá sa ponúka. Toto je jediná možnosť ako si vytvoriť finančné rezervy? Využili sme všetky zdroje, ktoré sa nám núkajú. Ja si hneď aj odpoviem, NIE !!!
<br/>Peniaze tie nám z neba nespadnú, ale sa musia vytvoriť. Kde inde, ak nie v samotnom združení ? je možné ich vytvoriť využitím výsledkov práce našich členov, ktorí za svoju prácu nežiadajú mzdu, pravda, musí sa im dovoliť, aby ju mohli vôbec vykonávať. A ešte taká maličkosť, musí to niekto zorganizovať. - Vážim si pána hospodára ako úspešného podnikateľa, obchodníka z kobercami a výborného pekára, ale povedzme si to na rovinu, koľko takémuto podnikateľovi zostáva voľného času, keď sa mnoho krát vracia domov neskoro večer unavený a iste aj vyčerpaný. Keď jeho starosťami sú: či sa dymí z komína jeho pekárne, čo ráno bude chleba načas, a či sa rožky nepripečú, či sú koberce správne nastrihané a či sa načas dostanú k zákazníkovi. Často počúvame podnikateľov ako si sťažujú, že by potrebovali deň z 25 hodinovou pracovnou dobou. Takto využitý človek to nerobí preto, že má potešenie z toho, že vy máte doma pekný koberec, alebo mäkučké pečivo, ale pretože sú v tom peniaze a veľa peňazí. Ale prečo som vlastne odbočil? Dovolím si povedať, že takýmto štýlom môžeme poľovať max. 5 rokov. Čo sa stane potom? No vtedy už naplno budú v popredí komerčné záujmy, nevynímajúc ani odvetvie poľovníctva. Keďže niekto rafinovane, či už z nedostatku času, alebo zámerne - systematicky položí združenie na kolená, nestojí mu nič v ceste, aby siahol do svojej naplnenej peňaženky a nájom, na ktorý už teraz nemáme, gavaliersky zaplatil a revír si prenajal nie ako PZ, ale ako fyzická osoba. Nie páni poľovníci, ne je to žiadna fantas - magoria, ale realita, ktorej mi svojím prizeraním sa vytvárame podmienky. Hrdo poviem, že my ktorí chodíme do lesa za odpočinkom, pod koruny stromov, kde nám vtáčikovia zaspievajú tú lahodná pieseň, pri ktorej sa pristihneme zasnení a zároveň smutní z toho akí sme bezradní, že my sa na takejto činnosti podieľame neradi a z nechuťou.
<br/>- Preto vyzývam členov PZ, diskutujte, poukazujte na nedostatky, podieľajte sa na riadení združenia. Veď mi sme najvyšším orgánom, ktorý rozhoduje. Nezbavujte sa tohto práva, lebo len vtedy vás bude činnosť v PZ baviť a len vtedy budete môcť hrdo povedať, som členom PZ Kyčera.
<br/>NIE nechcem robiť Mesiáša spasiteľa. Tí, ktorí si to myslia majú odpustené. Iba si neodpustím známe príslovie: Aká matka, taká Katka, alebo v našom prípade: Aké vedenie, také združenie. Dajme oči na stopky a umožnime sa im nazrieť ďalej, za hranice nášho PZ. Čo zistíme? Že sme terčom ironických poznámok a odpadovým košom pohŕdavých a povýšeneckých pohľadov. To všetko preto, lebo v iných združeniach sa už dávno vysporiadali zo starými koľajami totalitného systému riadenia a do čela svojich združení postavili mladých, progresívne uvažujúcich ľudí s predsavzatiami a predpokladmi prispôsobivosti terajším podmienkam demokracie. Čo sa o niektorých funkcionároch nášho PZ nedá povedať. Tu ešte treba podotknúť, že tí, ktorí nesú zodpovednosť za terajší stav v našom PZ, by nemali dostať šancu zasahovať do ďalšieho procesu riadenia, lebo nie je v nich záruka, že sa opätovne nedopustia podobných chýb. Je napríklad alarmujúce, keď už 2 roky poľ. hos. Na každej schôdzi, na otázku. Prečo nie je soľ? Odpovedá tým svojim neochvejným. Už mám zabezpečenú, bude na druhý týždeň. Toto trvá 2 roky. Ja som z tej soli nevyniesol ani hrudku a je len chvályhodné, že ani iným členom v soliskách nechýbala. Za toto však treba ďakovať iba svojej obozretnosti, spoliehať sa sám na seba.
<br/>Nemôže byť dobrým hospod. ani taký člen, ktorý z úsmevom vyhlási: CITUJEM: V členitom teréne sa strelci zo štandu neodvolávajú, lebo na seba nevidia, odvoláva sa iba na kruhovkách. Koniec citátu. Tak tomuto hovorím zaručené opatrenia na zvýšenie bezpečnosti účastníkov spoločnej poľovačky. Nemôže byť dobrým hospodárom ani taký človek, ktorý na farbiara a aj iné plemeno, rozhodne dať výživné iba smiešnych 200 Sk. Vraj preto, lebo nebol používaný. On totiž to nevie, že ja mu môžem dokázať, že sa moc mýli, lebo výživné na farbiara, či používaný je alebo nie je , je minimálne 800 Sk ak je vedený v stave poľ. upotreb. psou a ktorý zložil skúšku z výkonu predpísanú tomuto plemenu (PF). Nikdy som nepoužil zákon na vymáhanie toho, čo mi patrí. Lebo viem, že moje PZ krváca a momentálne na to nemá, aj keď by ma to vôbec nemuselo zaujímať. Ale na druhej strane pán hospodár, ktorému to ozaj nie je za potreby, mi do 50 litrov gulášu prinesie litrovú flašu Wolčestrovej omáčky, ktorá je 2 roky po záručnej lehote a ešte si ju aj nechá zaplatiť. Dovolím si pochybovať, či takémuto hospodárovi ide o PZ.
<br/>- Celkom na záver, tak ako v iných PZ na hodnotiteľských schôdzach, ktoré prebiehali v januári a februári, tak i ja navrhujem našej členskej schôdzi, prehodnotiť prácu členov výboru formou demokratických volieb, čiže tajne.
<br/>Prosím, aby ste s absolútnou rozvážnosťou a zodpovedne pristúpili k tomuto rozhodnutiu. Nič vám nechcem vnucovať, iba som nahlas vyjadril, to čo si iní šuškajú, svoj názor, preto že takto ho cítim a takto sa na problémy pozerám. Rozhodujte a posudzujte bez predsudkov, emócií a bez osobného zaujatia, tak ako vám to káže vaše JA.
<br/>- Viem, že sa nájdu aj taký z pomedzi funkcionárov, ktorým sa moje hodnotenie páčiť nebude a obhajovať sa budú tým, že 30 rokov vedú poľovníctvo, ale toto si ešte nikto nedovolil. Pri všetkej úcte k starším a starým poľovníkom už toto je dôvod volajúci po zmene, lebo 30 rokov sa pokúšali viesť združenie a doviedli ho tam kde je dnes. Bez akého koľvek majetku. Zatiaľ iné združenia si za tie roky majetok vytvorili. Majú, chaty, svoje dopravné prostriedky, rybníky, krmelec a posedy, chodníky a veľké mraziarenské boxy. Čo neskoršie môže byť barierou, pri prenájme PZ fyzickou osobou. A ešte dôležitejšia vec. Stav poľovne upotrebiteľných psov je žalostný. 1 kopov.
<br/>Kde máme ďalšie plemená ako sú: Brlohár
<br/> Stavač
<br/> Farbiar
<br/> Durič, alebo Sliedič
<br/>Ktoré nám predpisuje zákon a bez ktorých sa nebudú predlžovať nájomné zmluvy? Potom je tu dedičstvo mínusového rozpočtu na rok 95. Toto som uviedol faktá, ktoré vypovedajú o našom skutočnom hospodárení.
<br/>A ešte jeden nedlh, na ktorom ste sa veľkou mierou podieľali. To je nevraživosť, nedôvera, bez vzájomného porozumenia, kde sa vytratila úcta jedného k druhému, kde je naša hrdo nazývaná „ Poľovnícka česť “? Nie je v mojom záujme bagatelizovať zásluhy, viem, že i tie boli pri novom vytváraní výmery PZ, ale iba z minulosti sa žiť nedá. Ak chceš, aby bolo inak, musíš začať konať inak, lebo ak nič nezmeníme bude tak ako je teraz. A to nechceme.
<br/>
<br/>-Ďakujem Vám za pozornosť
<br/>-Svoj diskúzny príspevok končím s prevolaním
<br/> „ Poľovníctvu zdar&quot;
<br/>Asi som zase pohladil hada bosou nohou.
<br/>Pozdravujem všetkých čestných poľovníkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1783 od michal
Odpoveď od michal na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Vážené SPZ, ani Vaše právne vzdelanie nie je asi také dokonalé. Každá právnická osoba má tzv. štatutárny orgán, ktorý je oprávnený za ňu konať. To znamená, že pri konaní právnikej osoby prejavuje jej vôľu v právnych úkonoch konkrétny štatutár, t.j. osoba oprávnená za právnickú osobu konať, prípadne iných úkonoch osoby poverené za právnickú osobu konať. Z toho vyplýva, že ak sa niekto podpíše (napr. na list) RgO bez pripojenia prečiatky (to sa v net diskusii zjavne nedá) a konkrétneho mena osoby oprávnenej za RgO ako právnickú osobu konať, môžem si napr. myslieť, že mi píše zo srandy sused.
<br/>
<br/>Inak chápem, že aj RgO cítilo reagovať, čo je nakoniec správne, ale moholi uviesť aspoň osobu poverenú prezentovať toto kolektívne stanovisko.
<br/>
<br/>Takže sa tu nehrajme na právne povedomie, radšej sa bavme k veci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1784 od johny
Odpoveď od johny na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Koľko ešte bude trvať kým sa táto charakterová črta slovače stratí ??? Je naozaj také ťažké priznať si chlapsky chybu (RgO) a v dialógu nájsť riešenie pre budúcnosť ??? Dokedy ešte budú pretrvávať praktiky dôb (ne)dávno minulých ??? Nemajú nás náhodou RgO zastupovať a hlavne hájiť v dobe, keď je ohrozené poľovníctvo, ako ho poznáme, keď ochranárske spolky vymývaním mozgov verejnosti neznalej situáciu snažia sa znevážiť prácu poľovníkov a stavajú ich na úroveň vrahov?? Prepáčte, vážené SPZ, ale ani to že nemám právnické vzdelanie mi nezabráni &quot;sedliackym&quot; rozumom zhodnotiť prácu a prístup p. Učňa a následky, ktoré znáša za svoje konanie a hlavne reakcie RgO. Ale aj keď si myslím že vysoká škola nie je patent na rozum, predsa len som si ju urobil. Nemôžme si zobrať príklad z bezpečnostných zložiek niektorých krajín, ktoré ľudí, ktorí sa dokázali prebiť do ich databáz a systémov nieleže nepošľú za mreže, ale ich zamestnajú a dobre zaplatia a využijú ich schopnosti. Prečo teda človek, ktorý má nielen vedomosti, ale hlavne svoj vzťah k prírode a k poľovníctvu vyjadruje cez svoju prácu v prospech nás všatkých, má trpieť za to, že si dovolil (po predchádzajúcich neúspešných protestoch) verejne vysloviť svoju nespokojnosť a obhajovať výsledky svojej práce??? Je pre vás (RgO) také ťažké priznať si chybu a využiť jeho potenciál, aby sa v budúcnosti neopakovala ?? (a to že je chyba u vás je mi jasné z vašich reakcií, kde vôbec neragujete na veľmi konkrétne fakty uvedené jagrom, ale snažíte sa ho len očierniť) Ja ďakujem Takimu, že vytvoril túto stránku a tým nám radovým členom SPZ umožnil spojiť sa a spoznať svoje názory a problémy. Veď to snáď nie je možné aby naši zástupcovia pristupovali takto k &quot;svojim&quot; ľuďom. Zároveň si veľmi vážim, že v RgO Liptovský Mikuláš sú dvere pre nás &quot;radových&quot; vždy otvorené a len teraz si uvedomujem, že to tak nie je všade. Nič by asi tak nepotešilo čitateľov fóra (a nielen tých z radov poľovníkov), ako to, že ústredie SPZ bude tomuto prípadu venovať pozornosť a zodpovedne a hlavne nestranne posúdi argumenty oboch strán a bude nás informovať nie alibistickým štýlom RgO, ale serióznou formou, ktorej sme snáď hodní. Nič z tohto prípadu netvorí predmet utajovanej skutočnosti a teda nič nebráni jeho zverejneniu. A záverom, držme už konečne spolu a nepovyšujme sa jeden nad druhého. Želám všetko dobré. Lesu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1788 od spz
Odpoveď od spz na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Vážený &quot; Michal&quot; ! S potešením sa s Vami každý štatutár rád stretne prípadne odpovie na Vaše podnety a prípadné stažnosti, či už v úradnom styku( môže byť aj mailom- odtialto je to len pár kliknutí myšou) alebo na niektorom z podujatí, neformálne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1789 od michal
Odpoveď od michal na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Samozrejme, že Vašu ochotu vítam a Váš záujem o moju maličkosť ma teší, ak dáte konkrétny kontakt mal by som pre Vás zopár podnetov napr. aj na zmenu Stanov SPZ, prípadne iných interných predpisov SPZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1790 od michal
Odpoveď od michal na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Váž. pán ..................... = nick spz. Mám pravdu alebo sa mýlim?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1798 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Dobrý deň Páni!
<br/>
<br/>Asi bude dobré, keď túto tému teraz ukončíme.
<br/>
<br/>Okrem dvoch prispievateľov, Jagrov prípad nikto z nás dokonale nepozná. Jager je členom SPZ a malo by poznať priestor možnosti, ako sa môže domáhať ku svojej pravde. SPZ má vlastné stanovy a členská disciplína je v ňom riešená.
<br/>
<br/>Toto je otvorené fórum tak pre poľovnícku ako i pre nepoľovnícku verejnosť. To, že niekto na fórach svoju osobu schováva pod užívateľským menom (Nick), na fórach je to bežne zaužívané. Väčšina aj z Vás sa skrýva za dobre zvolený Nick (užívateľské meno). Zase iných chcete donucovať k tomu, aby si priznali svoju autentitu. Potom priznajme všetci! Keby tu niektorá poľovnícka či štátna organizácia zaujala oficiálne stanovisko ku niektorej veci, tak viacerý z Vás by právom hľadali k tomu chýbajúce razítko a chýbajúci elektronický podpis.Ak žiadate oficiálne stanovislo stačí vám pár kliknutí a môžete napísať mail alebo list.
<br/>
<br/>Michal,
<br/>
<br/>Tvoj posledný príspevok som vymoderoval ja.
<br/>
<br/>Páni,
<br/>
<br/>Veľa sa surfujem po internetových poľovníckych fórach okolitých národov. Veľkou hrdosťou môžem povedať, že taký poriadok a taká disciplína ako na našom fóre nikde nie je. Napr. u Maďarov, deň čo deň je vymoderovených veľa príspevkov - do konca niekedy celé témy. Už osem mesiacov beží toto fórum a pričinením moderátora ste sa stretli iba raz. A ešte niečo, čo funguje iba u nás. Denne nás čítajú pracovníci ministerstiev a funkcionári poľovníckych organizácií. Ja ako administrátor denne to zisťujem a mám to podchytené. Prosím Vás! Buďme si veľkorysí a považujme ich za rovnoprávnych partnerov.
<br/>
<br/>
<br/>Takács Fridrich
<br/>Orechová Potoň 326
<br/>Majiteľ webovej stránky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1799 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
konečne rozumná reč

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1800 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Taki velmi dobre si to napísal. Ak chcú nech to píšu na stránku Spz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1801 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
konečne rozumná reč

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1816 od ivbe
Odpoveď od ivbe na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Hmmm...... takze kde, ked uz nie tu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1838 od jager
Odpoveď od jager na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Zdravím taki, naštartoval si stránku ktorá je vo všetkých ohľadoch veľkým prínosom pre celú poľ. verejnosť a preto je namieste vysloviť Ti neskrývané uznanie a ocenenie. Stojí Ťa to veľa času a námahy a preto nemôžeme dopustiť aby tvoje úsilie vyšlo nazmar. Stránka je prístupná pre každého kto si na ňu klikne. Tak je to aj z témamy na tejto stránke, ak si na ňu neklikneš nezobrazí sa ti ako vtieravý bener, ktorý ti otravuje život. Otvorí sa ti iba vtedy keď chceš aby sa ti téma otvorila. Tak,že môžeš byť bez obáv na fórum KMPP vstupujú tí ktorích to zaujíma a robia to dobrovoľne. Taki, preto si myslím, že by si nám nemal diktovať, čo nás má zaujímať a čo nie. Pre mňa a mnohých ďalších návštevnikov je táto stránka preto zaujímavá, že pokiaľ sa vyjadrujem slušne bez vulgarizmov a s uctou ku každému kto má vôľu vyjadriť svoj postoj, či už pozitívny alebo negatívny, že nebude nikto cenzúrovať to čo nás zaujíma ak to súvisí s poľovníctvom. Nemyslíš taki, že by vzrástol kredit organizácie, ktorej sme členmi a ku ktorej sa hrdo hlásime, ak by táto mala záujem objektívne prešetriť, a zistiť kto tu vlastne je ten kto škodí spz? Taki nevidím dôvod ukončenia tejto témy. Ak to urobíš ja osobne to budem pokladať za totalitný prvok cenzúri, kde končia prvky demokracie a nastupuje diktatúra. Potom nie len že prídeš o jedného prispievateľa, ale somnou o ďalsích 10... prispievateľov. Píšeš, že máme právnu úpravu, ktorá rieši tieto pochybenia, ale ak niekto jedná nad rámec tejto úpravi a úmyselne poškodzuje meno jedného z nás, malo by byť na takúto osobu poukázané, a mala by byť zjednaná spravodlivá náprava. Lebo dnes som to ja kto sa musí brániť a zajtra to bude niekto iný, kto mu pripomenie, že svojím jednaním škodí SPZ. Neurobí to ak mu ukážeme že nie sme tu pre srandu a že s takýmto nespratníkom si vieme aj poradiť. Prečo? No lebo sme silná organizácia, ktorá sa vždy postaví za svojho člena ak mu je ukrivdené. Alebo si myslíš niečo iné? Už vôbec si nemyslím, že by si mal obavi s následkov, ak prostredníctvom tvojej stránky pomôžeme odhaliť ignoranstvo a aroganciu niektorích členov RgO.
<br/>Taki, čo keby si radšej navrhol aby ma RgO využila na prácu s deťmi, čo by sa stalo ak by mi vytvorili podmienky na prácu s deťmi a presvedčili sa že je lepšie urobiť si o človeku svoj vlastný názor ako prijať klebety a ohováranie od nehodného člena, ktorý si vybavuje svoje účty za dis. príspevok. Myslím si, že potom by si nemusel cenzúrovať naše príspevky a nemusel by si ukončiť túto tému, ukončili by ju prispievateľia a ba čo ešte viac dospeli by k záveru, že aj oni prispeli k spravodlivému ukončeniu tejto nechutnej kauzi, prostredníctvom tvojej užasnej stránke.
<br/>Urobil som niekoľko chýb vo svojom živote. Jedna z nich bola tá , že som v r. 1995 prečítal na schôdzi diskusný príspevok v ktorom som vyjadril to čo som cítil a tak sa pripravil o členstvo v PZ. A nie len to. Človek ktorého sa všetko týkalo sa dodnes nevie zmieriť a škodí všade kde sa pohnem.
<br/>S pozdravom &quot; Lesu a poľovníctvu zdar&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1840 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Jager aj tak si myslim , ze mi to tu nevyriesime , ze to stale bude medzi Tebou a RgO SPZ . Takze mi sme len prizerajuci sa . Nikto z nas kto tu diskutuje sme tam neboli . Takze musime brat z rezervou aj Tvoj nazor ako aj nazor SPZ . No vyriesit si to musite Vy navzajom . To ze Taki nieco &quot; cenzuruje &quot; to je ale jeho vec a jeho stranka ked sa to tak vezme . Takze si asi na nej moze robit co chce . A to ze mu odide 10 skalnych , moze prist 20 novych navstevnikov stranky . Ty si mozes &quot; nieco &quot; mysliet o Takim a je to vybavene . Aj mne ked sa nieco nepaci bud sa vyjadrim , alebo tam nejdem . Co bude asi v Tvojom pripade ze nas asi opustis . ;/ Myslim ze ti ide ale skor o vyriesenie Tvojho problemu a ako hovorim my ani Taki ti to tu nepomozeme vyriesit . To si musis Ty a SPZ na miestach ktore su na to urcene .
<br/>Luto mi je tych deciek !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 396 návštevníkov a žiadni členovia on-line