Klub mladých priateľov poľovníctva

pred 18 rokmi 7 mesiacmi #1843 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Ja len:hod¡kameň kto si bez viny!!
<br/>Trošku zmením:viete ako boli detičky v škole,po prednáške natešené ked¡sa dozvedeli,
<br/>,že srnec nieje mladý jeleň?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 7 mesiacmi #1846 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Sevas Jager!
<br/>
<br/>Nepamätám sa na to, že by som na tomto fóre niekomu niečo diktoval. Súhlasím s Tebou , že pokiaľ sa všetci budete vyjadrovať slušne a S ÚCTOU KU KAŽDÉMU , tak na tomto fóre nikomu nič nebudem vytýkať. Aj ty si musel všimnúť, že u niektorých prispievateľov fóra hlavne čo sa týka rovnoprávnosti jednotlivých prispievateľov, došlo k určitým prešľapom . Preto „ukončenie tejto témy“ - odo mňa to nebolo rozhodnutie, ale iba prosba. Prosím Ťa, ušetri ma slov ako sú „totalitný prvok v cenzúre, kde sa končia prvky demokracie a nastupuje diktatúra“ atď-atď. Ja dosť dobre viem, aký je rozdiel medzi oboma pojmami.
<br/>PS : Aj to viem , že Adolf HITLER bol zvolený absolútne demokratickým spôsobom za „vodcu národa“, a kam až to viedlo! (Toľko o demokracii)
<br/>
<br/>Jager,
<br/>
<br/>ja Ťa obdivujem vo tvojej vytrvalosti. Ale nakoľko sa jedná o zväzovú záležitosť, podľa môjho názoru toto fórum nie je najvhodnejší priestor na to, aby si domáhal ku svojej pravde.
<br/>Tým, že svoje diskutabilné otázky medzi Tebou a RgO SPZ naďalej budeš rozoberať verejne nešetriac pri tom ani menami osôb - podľa mňa viac uškodíš sám sebe ako by si pomohol.
<br/>
<br/>Ja Ti držím palce!
<br/>
<br/>S pozdravom,
<br/>
<br/>Takács Fridrich

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #1941 od jager
Odpoveď od jager na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Prepáč taki nechcel som sa Ťa dotknúť. Určite vieš, že všetci máme pravdu, len záleží na tom z akého uhla sa na ňu pozrieme.. Je to len môj názor a samozrejme nemusí byť správny. Máš pravdu a preto už nebudem obťažovať prispievateľov svojími problémami, iba som chcel aby sa verejnosť dozvedela,že aj toto sa môže stať. Samozrejme sa nevzdám a o výsledku ak dovolíš Vás budem informovať. Mám rád tvoju stránku, taki, ako samotné poľovníctvo a preto ešte raz prepáč.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #1949 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Si SUPER chlap maš charakter.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4358 od jager
Odpoveď od jager na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Tento sľub, a iné podobné prehlásenia uviazli niekde v šuplíkoch RgOa SPZ, lebo prípad je uzavretý a osoby ktoré pochybili a mali býť brané na zodpovednosť, ešte stále sú na svojích teplých miestočkách odkiaľ môžu naďalej pohodlne atakovať méty svojej kariery. Prešetrovacia komisia KS DR SPZ zrušila rozhodnutie RgO PB o vylúčení Jágra z radou SPZ. Ja osobne celú kauzu Rgo PB verzus Jáger, pokladám za uzatvorenú, iba si myslím, že voči vám sa nezachovali lojálne, lebo dali sľub, že o všetkom vás budú informovať. Pre mňa nesplnenie takéhoto sľubu sa dá prepáčiť iba tomu, kto nemá právo zasahovať do riadenia Poľovníctva, taký nech si tlácha čo chce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4591 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Pozdravujem SPZ a spomínam si na nejaký ich/jeho sľub o informovaní. Stále ticho.
<br/>Čo myslíte kolegovia, memalo by sa na takéto veci zabúdať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4627 od spz
Odpoveď od spz na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Milí čitatelia a prispievatelia!
<br/>Káždému kto sa riadne predstaví a prípadne uvedie svoj kontakt, radi ho oboznámime s obsahom rozhodnutia kárneho senátu SPZ. Dôležité informácie zo strany SPZ nájdete na titulnej strane tejto stránky. Žial z časových dôvodov nie je možné, aby sme sa zapájali denne do Vašej diskusie, i ked ju občas sledujeme z podnetných príspevkov i čerpáme. Na základe našej predošlej výzvy sa s nami neskontaktoval ani jeden z Vás.
<br/>kontakt :
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Štefánikova 10
<br/>81105 Bratislava

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5235 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Zdravím SPZ.... Snažil som sa Vám napísať mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ale akosi to nešlo nemáte nejakú inú mailovú adresu kde by som sa mohol s vami skontaktovať ? Vopred ďakujem;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5236 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
skús vymeniť &quot;com&quot; za &quot;sk&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5237 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
dik skusim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5278 od spz
Odpoveď od spz na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tiez cez www.spz-ustredie.sk časť kontakty - pozri kancelária SPZ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5300 od PZpodzamok
Odpoveď od PZpodzamok na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
OK dakujem uz som pisal ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 týždnami #6819 od jager
Odpoveď od jager na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Vážení priatelia poľovníctva!
<br/>Už v poslednom príspevku som sa vyjadril, že rozhodnutie ktoré zrušil KS DR SPZ , ktoré vyniesla DR RgO Pov. Bystrici po vykonštruovaných obvineniach, pokladám za uzatvorenú.
<br/>Teraz viem, že nebolo dôležité, čo si myslím ja, ale dôležitejšie je to, že rozhodnutím KS DR SPZ bola urazená bezmedzná arogancia niektorých paranoikov z RgO, ovládaná až priam posadnutosťou vybaviť si svoje osobné účty jednotlivca s p. Učňom, ktorý si už v minulosti dovolil poukazovať na nedostatky v riadení PZ pánom XY., a nemať žiadne zábrany pri tom zneužiť svoje postavenie člena predstavenstva RgO a pán druhý, člena DR RgO a následne, dobré meno RgO SPZ PB.
<br/>Dokonca sa týto tzv. funkcionári DR RgO v PB, neobávali zájsť až tak ďaleko, že do svojej špinavej hry zatiahli, KS DR SPZ a neváhali obviniť starých funkcionárov SPZ z rôznych miest Slovenska (Bratislava, Levice, Detva, atď., z intrigánstva a podvodu a manipulácie s faktami, čím vážne poškodili autoritatívnosť a vážnosť tohto inštitútu a tak sa odvážili znevážiť prácu zaslúžilých členov SPZ.
<br/>Prečo o tom píšem?
<br/>Za posledný týždeň mi do pošty prichádzajú listy z rôznych kútov Slovenska z RgO v ktorých okrem údivu nad praktikami RgO PB je aj prefotený otvorený list, ktorý rozposlala RgO PB po všetkých RgO na Slovensku, z úmyslom ďalej poškodzovať moje dobré meno a tiež dobré meno SPZ. Od obvinení, ktoré pokladám za protiútok tých, ktorý svojím arogantným postojom dokážu oklamať aj tých najmenších, ma KS DR SPZ oslobodil a i napriek tomu si DR SPZ PB dovolila šíriť tieto nepravdy po celom Slovensku. To, že rozposlanie tohto elaborátu iniciovali v DR RgO, mi potvrdil predseda RgO PB. Ba dokonca budem konkrétnejší. Niektorý členovia DR RgO mi potvrdili, že jeden člen výboru DR, trval za každú cenu na mojom vylúčení z SPZ, bez ohľadu na fakty. (pán, ktorého príkazy tento člen slepo plní, ho ľahko hodí cez palubu ak by mala byť ohrozená aj jeho, už aj tak pošramotená povesť). Takto zaslepený pomstychtivosťou nedokázal objektívne posudzovať predkladané fakty a tak sa dopúšťať hrubých poškodzovaní, teraz už nie len mojej osoby ale už aj najvyššieho orgán SPZ. Bolo by veľmi zaujímavé, dať tomuto človeku test, čo vie o poľovníctve a o posolstve starých jágrov. Či vôbec tento človek má nejakú skúšku z výkonu práva poľovníctva. ja myslím, že podľa jeho správania, nevie čo to je poľovnícka česť, a tak o oprávnení byť v našich radoch silne pochybujem.
<br/>Podotýkam, že list nie je nikým podpísaný. Ako inak! Totalitné praktiky hlboko v dušiach týchto ľudí pretrvávajú dodnes. Ja sa pýtam dokedy sme ochotný im dovoľovať aby škodili a parazitovali na výsledkoch poctivej práce iných počestných členov SPZ?
<br/>Ja som sa rozhodol, že za každú cenu budem bojovať za dobré meno SPZ a za svoje. Preto som sa rozhodol riešiť tento problém právnou cestou.
<br/>To, že sa autor tohto listu nepodpísal a skrýva sa za autoritu kolektívu, svedčí o jeho zbabelosti, lebo nemá dostatok odvahy, riešiť si svoj osobný problém so mnou osobne. Práve z tohto dôvodu sa nepodpísal aby nebol identifikovateľný a radšej poškodí meno organizácie, lebo vie, že trestné oznámenie by som podal na toho kto to podpísal. ( Žeby preto, že je JUDr?)
<br/> List zverejňovať nebudem, ale ak máte záujem, každý si ho môžete vyžiadať u Vás na RgO.
<br/>Aj takúto podobu môže mať najušľachtilejší spôsob aktívneho odpočinku akým poľovníctvo vždy bolo a ja verím, že aj bude. Nesmieme však dovoliť aby takýto a im podobný, šliapali po hodnotách, čo naši dedovia a otcovia dlhé roky prácne budovali.
<br/>Ospravedlňujem sa všetkým, ktorých unavujem touto nekonečnou kauzou. Ak sa vyjadríte, že vás toto netrápi, v tej chvíli budem aj tak bojovať aj za vás, ako aj za dobré meno SPZ, a skončím s príspevkami na tejto mimoriadne užitočnej stránke. Iba Vás oboznámim z výsledkom.
<br/>S pozdravom poľovníctvu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7865 od hajnik
Odpoveď od hajnik na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Zdravím páni. Bohužiaľ príspevok písaný 7. augusta 2005 o 21:45h. nie je odo mňa. Pozeral som si témy aj dozadu a toto som objavil. Ako sa to tam dostalo by bolo na dlhšie vysvetľovanie, ale nerád by som sa k tomu vracal. Jednoducho sa od tohto článku dištancujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14476 od sucker
Odpoveď od sucker na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Cest praci a lovu zdar chcem sa vas opitat ci niesu nejake kruzky polovnikou aj v kosiciach a okoli?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14514 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Skús sa na to spýtať na RgO, OkO SPZ, /nájdeš ich v telef. zozname/, mohli by o nejakých vedieť..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14519 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Tel.čísla na OV SPZ KE-mesto : 622 22 12
<br/> OV SPZ KE-okolie : 633 29 61 predvoľba KE je 055. Radi poskytnú info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 týždnami #58727 od MalovaneUmenie
Odpoveď od MalovaneUmenie na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Ahojte.. Nechcem robit predcasne uzavery,no myslite si ze je cudne ak niekto nosi domov vo vreci nieco,z coho po chodbe kvapka krv??? Myslim ci sa Vam to nezda ako keby niekto ptliacil :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 týždnami #58728 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Nemusí to byť pytliak, možno je to len svokra...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 týždnami #58807 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému Klub mladých priateľov poľovníctva
Myslíš, niekto z mladých priateľov poľovníctva? Nie si trochu mimo témy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.103 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 195 návštevníkov a žiadni členovia on-line