Aký fotoaparát používate na fotenie zveri?

pred 17 rokmi 1 mesiacom #14920 od brano
mozes mi prostim ta napisat, jak sa ti foti s tym canonom, mam nan zalusk s presne takym objektivom,takze, ako funguje fotak,ako je to s prachom?, je treba mat tam ten system na odstranenie,alebo sa ten cip tak nesvini? a co objektiv,ake su vysledky na najdlhsie ohnisko?, da sa to udrzat v poho aj bez stativu? - v pripade dobreho svetla, pretoze vaham medzi 350 a 400, no ten canon 400d je o dost drahsi a precital som o tom hodne,oproti 350 zas tak vela vylepseni nie je, takze neviem, inak ten 350 sa mi zda slusny stroj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #14921 od Cilan
a ktore su tie kvalitnejsie objektivy lebo videl som tam aj take ze pre bezneho cloveka nedostupna vec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #14922 od brano
ja som nasiel link na jednu stranku,kde su recenzie objektivov,takze podla toho som si vybral, da sa najst aj medzi slabsimi dobry objektiv, napr tamron 55-200 F4,5 - 6 AF DI II LD Macro, alebo Sigma 70-300 F4,5 - 6 APO DG Macro, tieto boli hodnotene ako vynikajuce a ten tamron dokonca ako excelentny, vzhladom na to,ze sa nachadzaju v kategorii lacnych objektivov, napriklad canon 55-200 USM II bol hodnoteny ako brutal crep, takze treba hladat vela informacii, hold, ked nie je nazvys penazi, musia sa robit kompromisy, drahe sklo si nie kazdy moze dovolit,ale aj medzi lacnymi sa da najst slusne sklo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #14959 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Aký fotoaparát používate na fotenie zveri?
Ja mam objektiv Sigma 70-300 F4,5 - 6 APO DG Macro a na zaciatok kym sa clovek nauci s nim fotit to kludne staci.Ale ak si chces kupit dobry objektiv tak si kum Canon 400mm f5,6 je to super objektiv ja si ho idem kupit tak za tyzden tak som zvedavi co dokaze:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #14984 od pavel_bohac
Odpoveď od pavel_bohac na tému Aký fotoaparát používate na fotenie zveri?
Aká je cenová úroveň objetívu CANON, cca?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15046 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Aký fotoaparát používate na fotenie zveri?
zalezi podla toho kde ho kupis ale cena je okolo 47 000 sk:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15049 od theCat
Pani, som prekvapeny, ze akosi uz nie som v obraze, co sa tyka techniky. Mohli by ste mi odporucit nejake dobre stranky, kde by som mohol nabrtat nejake tie vedomosti o fotografovani? Vopred Vam dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15055 od Jovic

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15068 od theCat
Dakujem Jovic, pripijem si na tvoje zdravie;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28944 od OlympusSP550UZ
Odpoveď od OlympusSP550UZ na tému Aký fotoaparát používate na fotenie zveri?
ake nazory mate na fotak OlympusSP550UZ ma 18x zoom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28965 od johny
Mne Ježiško doniesol CANON EOS 350D .... takže tiež je pre mňa aktuálny objektív ... na a ešte aktuálnejšia je tá cena ... a začínam študovať vedu manuálneho fotografovania ... tak to teda nie je vec mesiaca naučiť sa to .... dávam si do tohoto roku záväazok, že v decembri už budem vedieť urobiť pomerne kvalitnú snímku bez požitia automatiky ... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28984 od schill
Olimpus, máš dobrý digitálny kompakt, s naväčším zoomom momentálne na trhu. Jeho vastnosti sa blížia použiteľnosťou ku zrkadlovkám aj pre najnáročnejších amtéerov, ale s veľmi prijateľnou cenou. Ak nemáš dlhšie skúsenosti s fotením všeobecne, doporučujem ti začať fotiť bežným spôsobom na ktorý si najdeš návod vo fotoaparáte v ponuke GUIDE. Menu máš slovenské, čo je veľká výhoda.
<br/>Ak chceš fotiť v prírode a zver, tak najprv cvič doma a v okolí napr. na mačkách, psoch, kurencoch, sliepkach, vrabcoch, holuboch a pod. Pri fotení vo voľnej prírode oceníš tieto skúsenosti a postupne získaš prax a zábery, ktoré ťa uspokoja a ocenia aj iní. Chce to prax a cvik. Tento digitál dáva už neobmedzené možnosti na kvalitné fotografie na hranici profesionálu. Výhodou je, že môžeš urobiť stovky záberov, ktoré ak sa ti nepodaria, tak ich hneď vymažeš.
<br/>Obstaraj si knihu o digitálnom fotografovaní /väčšinou sú len v češtine, ale to by ti nemalo vadiť/a tam sa dozvieš mnohé FINTY, ktoré môžeš použiť pri fotení a potom pri spracovaní na osobnom počítači.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31555 od RAWEN
canon A460 ma vyborne fotky ,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31556 od RAWEN
nevyhoda je len to ze su don drahe pamätovky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31587 od godi
RAWEN: Škoda len,že fotky v Tvojej galérii nie sú z toho foťáku o ktorom píšeš!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31591 od OlympusSP550UZ
Odpoveď od OlympusSP550UZ na tému Aký fotoaparát používate na fotenie zveri?
stryko ma dobry fotak sice trocha starsi ale ma 300mm objektiv a asi mi ho preda idem sa ho opytat lebo on chce novy a uz aj tak dlho nefotil lebo nema cas

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33774 od Gerry
Zdravím Vás,chcel by soms a začať venovať foteniu zvery a prírody..Mám 15 rokov a mal požičany foťák a nejaké fotky som uz sprawil..Poradili by ste aký foťák by bol vhodný na začiatok??..Sklbenie niečoho kvalitného za priteľnú cenu..Za reakcie vopred ďakujem.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33872 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Aký fotoaparát používate na fotenie zveri?
No na zaciatok by ti mohla stacit digitalna zrkadlovka Napr. od canon a to Canon eos 350D ta stoji okolo 15000, potom potrebujes niaky objektiv , mynimalne 300mm ten sa da kupit aj do 10000, ale pokial mozno tak ti odporucim tamrona 200-500 ten stoji okolo 25.782 Sk. Ten pouzivam ja a je to velmi dobry objektiv za tu cenu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33879 od johny
Rád by som počul váš názor na www.megafoto.cz/canon-ef-70-300-4-0-5-6-is-usm.html[/] tento objektív. Ešte stále nosím aj zbraň a fotoaparát je doplnok, možno raz to bude opačne. Teda nechcem nosiť statív. Dá sa stabilizátor objektívu porovnať so stabilizátorom na digi foťáku? Čítal som recenzie a aj keď to nie je špička tak predsa len za tú cenu mal viac kladov ako záporov. Už som ho objednal tak he len chválte :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33880 od johny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.071 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 449 návštevníkov a žiadni členovia on-line