Slovensky hrubosrsty stavac

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #8902 od nugy
Slovensky hrubosrsty stavac bolo vytvorené nugy
Mlade,pomerne nove plemeno.Co o nom napisat?Ja mam doma dvoch a nestazujem si.Jeden je hnedy,tatka ma pudelpointra.Je to vodar ako vysity a jeho dcera tiez.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #8959 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Slovensky hrubosrsty stavac
...tiez rozmyslam do buducna o SHS, a ako pracuje na pofarbenej stope ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #8970 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Je to vsestranne plemeno,je vhodny na vsetko.Ak potrenujes,tak je aj na pofarbenej stope taky dobry ako aj ine uz viac zabehnute plemena.Ale treba pozerat aj na rodokmen,akych predkov maju stence.Ja som spokojny,a polovnici co poznam tiez.A to ich poznam dost.Tiez sa stretavam s klubovym vycvikarom a vidiet ze toto plemeno je cim dalej tym lepsie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #8972 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Pozri moj album a uvidis ako za zuslachtuje plemeno.Ten hnedy pes je SHS.Tatka ma pudelpointra,Mamku slovenku.V rodokmeni je pisany ako SHS

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #8973 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Slovensky hrubosrsty stavac
poznam dve vhodne suky co by boli k mani. ak chces ozvi sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #8998 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Slovensky hrubosrsty stavac
matulkoh,
<br/>dik za info ale to este xvilku musi pockat ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9000 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Ak to bude aktualne a budes chciet,tak sa mozes ozvat.Co sa SHS tyka,takmer vzdy sa da daco zohnat.Ci uz stena,alebo uz pes zo skuskami.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9001 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Snad asi lepsie je stena, aspod sa mi zda. Nech si zvyka na pana od malicka ;) Ked uz je po skuskach, nema problem adaptovat sa na noveho pana ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9016 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Ja zastavam nazor ze stena je stena.Ked mas psa od stenata,vychovas si ho tak,ako chces ty.SHS je plemeno vhodne aj pre zaciatocnikov,pretoze je lahko cvicitelne a ovladatelne.Ked si ho vycvicis sam,aj ked s pomocou dakeho cvicitela,mozes byt hrdy sam ma seba ze si daco dokazal.Je to fajn pocit.;) Ked sa jedna o psa uz zo skuskami,ten nema problem sa adaptovat.Chce to len trocha casu.Do mesiaca je to uz v pohode.Vsetko je uz na tebe a tvojej rodine.Ako sa rozhodnete vy.Ja si myslim ze zo stenatom je viac starosti,ale zato aj viac radosti!:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9037 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Suhlasim, stena je stena. Ja by som nikdy nekupil hotoveho psa. Ale chapem, ze niekto nema cas, moznosti, pripadne skusenosti aby si sam urobil psa od stenata, tam vsak upozornujem na skutocnost, ze hotovy pes moze byt aj pokazeny. Ved kto preda dobreho psa? Na to treba davat pozor. Su aj vynimky, zdravotne problemy, rodinne problemy..., ale takeho psa si vzdy vezme nejaky kamarat. Proste k dobremu hotovemu psovi sa dostanes len vynimocne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9044 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Sorry, ale tu musím trochu oponovať. Poznám pomerne veľa ľudí, ktorí psov len vycvičia a predávajú ich. Pre nich pes, ktorého už v podste nemajú čo učiť, prestáva byť jednoducho zaujímavým. A drvivá väčšina sú to veľmi slušní psíci, čo sa práce týka. Pre bežného poľovníka až pridobrí by som povedal. To neznamená, že keď pes nie je práve tzv. &quot;memoriálový&quot; že nie je dosť dobrý pre poľovníka. Týka sa to hlavne stavačiarov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9045 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Z urciteho pohladu mas pravdu,ale aj poacher ju ma.Tiez poznam takych co to robia pre zabavu,alebo pre peniaze.Zaujimava je v tomto pripade aj cena psa.Su ale aj psi,ktory napr. nie su vhodne do chovu,Napr. zle zuby.Ak nechces psa na chov,ale staci ti ze snim polujes,su dobri aj ty.Na cene sa da takmer vzdy dohodnut.Len sa treba presvedcit ci je napr. poslusny,alebo ako pracuje.Pri predaji sa robia na poziadanie aj ukazky prace.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9052 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Slovensky hrubosrsty stavac
To je na polemiku, aj ja poznam ludi co cvicia pre prachy a pre zabavu, ale som si isty, ze kes sa im do ruk dostane super pes, tak ho nepredaju, ale robia s nim memorialy, sutaze a potom ho astronomicky draho predaju do zahranicia. Ine je pokial si stena kupis a das im ho na vycvik. Oni pracuju vo vacsine takymto stylom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9714 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Chcem vam oznamit ze 16.9.2006 sa v Ivanke pri Dunaji uskutocnia jesenne skusky stavacou,ktore usporaduva OkO SPZ Senec.Ak ma dakto zaujem,zahajenie je o 8-00 na polovnickej chate v Ivanke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15070 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Dnes mi prišlo troška smuttno, keď som dostal ostatné číslo Myslivost. Ako predplatiteľ som navyše dosta prílohu Lovecký pes a brožúrku Český Fousek. Je veľmi kvalitne spravená a hlavne je celá zameraná na České národné plemeno. Sú tam spomenuté aj hlavné Línie chovu a kopec informácii.:-o
<br/>Nezaslúžil by si to aj Náš SHS????:{
<br/>Mali sme do minulého roka psa SHS a môj názor je, že je to plemeno, ktoré si zasluhuje našu pozornosť a úctu.
<br/>Myslím, že sa donedávna propagácia nášho stavača zanedbávala. Pevne verím, že po zmenách vo vedení klubu to chalani chytia poriadne do rúk a roztočia to.
<br/>Prajem veľa zdaru!!!
<br/>:liar::x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15087 od Clumber
Odpoveď od Clumber na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Presne tak!Aj ked mam sice clumbra si myslim nase narodne plemena by sa nemali zanedbavat.WWW.WORLDDOGSHOW2009.SK dava moznost prezentovat svoju ch.s.,a inak SHS klubove stranky kde su?Dneska bez netu uz clovek tazko nieco zpropaguje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15102 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Ešte raz sa ospravedlňujem za odbočenie od témy, no možno to nie je ani odbočenie.
<br/>Problémy sa vyskytujú u oboch našich nár. plemien a určite aj ČF či už to je lysivosť, alebo exteriérové vady a hlavne neustálenosť .Môj názor je , že aj u kopova išla dole ostrosť a durenie diviaka.
<br/>Asi to je o záujme niekoho vplyvného dostať svojho psa do chovu aj na úkor kvality. A to ,že niekto je funkcionár v klube alebo rozhodca mu to len uľahčuje. No a potom ,že je na výstave alebo poľovačke vidieť kopova alebo SHS, čo sa viac podobá na dedinského orieška je len dôsledok ich snahy
<br/>V záujme záchrany plemena by mali ísť vlastné záujmy bokom, ale to je asi len moje zbožné prianie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31375 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Kto vie o nejakzch chovných staniciach v nitrianskom kraji?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31457 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Pozri sa na tejto adresa v kontaktoch. Veľká jednotka čo sa týka chovu!
<br/>www.slovenskystavac.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31486 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Chery dik za typ, poslal som maila na m.urbana zatial mi sa mi neozval, skusim este iny mal tam toho viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 269 návštevníkov a žiadni členovia on-line