Slovensky hrubosrsty stavac

pred 14 rokmi 3 týždnami #53965 od RadoKriek
Odpoveď od RadoKriek na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Ja som bol.Nepodarilo sa odhlasovat ani program schodze.Zabétonovaní výborníci čo Slováka už dlhé roky nechovajú ,nevlastnia ,nevedú aninedali hlasovat o návrhu na zmenu programu.Tí čo pre klub zhánajú peniaze aniečo sa snažia pre plemeno robit súpodla pana predsedu vhodní na disciplinárne riešenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #53970 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Bol som, videl som a dodnes som z toho v soku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 týždnami #53975 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Treba ich riesit, urcite!!! Podla nezodpovedne zodpovednych konaju proti zaujmom klubu, a mozno si tym dovoluju narusat i medziludske vztahy v klube! Typicky bolsevizmus- kto nie je s nami, je proti nam! Pani, Vas nezodpovedne zodpovednych uz poriesi leda tak priroda. A o minutu dvanast, vsetci vedmo priznate, ze Vase tela patria bohu- aj ked ste po cely zivot tvrdili cosi ine... Slovenskemu stavacovi zdar! S Vami pani??? No nazdar! PS: Nebojite sa toho, ze bude musiet prist k tomu, k comu prislo u kopovciarov, hmm?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 týždňom #54258 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Rád by so vedel ako to dopadlo s tým shs co ste cvicil. diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 týždňom #54259 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Co sa tyka vycviku pocas doby kedy som sa im venoval sme urobili kopu roboty, psik pekne hladal hoc na kratsie vzdialenosti ako u inych plemien stavacov sme zvyknuty, vystavovanie sa utvrdilo a bolo pevne, kludy pred pernatov 100%, odovzdanie aportu hoc akeho pekne s predsadnutim na povel odovzdaval. problem bol s pokojom pred srstnatou pes mal tendenciu prehnat zajaca. na tom pracoval majitel a po mesiaci sme sa rozisli pre jeho casovu zaneprazdnenost. Ci pes absolvoval v minulej sezone jesenne skusky neviem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #56115 od RadoKriek
Odpoveď od RadoKriek na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Priaznivcom nášho plemena chcem oznámiť že 28.08.2010 uhynula pravdepodobne najcennejšia suka našej populácie SHS Brita z Rúženice , počas svojho života absolvovala všetky stavačiarske skúšky väčšinou v I.c .Je matkou štyroch svetových víťazov a jej dcéry a vnučky sú momentálne základom slovenského chovu SHS.Je málo jedincov v plemene, ktorý tak výrazne ovplivnili celú populáciu a Brita bola jedným z nich.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56536 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Bola to výnimočná suka, dobre som ju poznal. Ale zanechala tu dobrú krv, tak snáď sa na tom niečo dobré postaví aj v budúcnosti. Nech jej je teda dobre v psom nebíčku ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56580 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Mali ste mať konferenciu. Konala sa? Ak áno, ako dopadla???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56614 od RadoKriek
Odpoveď od RadoKriek na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Na poslednej členskej schodzi veľa členov výboru verejne z funkcii odstúpila ,takže výbor bol prakticky nefunkčný.Na základe uznesenia nasledujúceho zasadnutia KRSPZ bol predseda klubu poverený do 90 dní zvolaním konferencie klubu.Samozrejme nič také sa neudialo ani za 150 dní.
<br/>Na základe podkladov od pokladníka klubu k 30.06. malo zaplatený členský poplatok asi 15 členov, čiže podľa našich stanov bodu 5 odsek 3, členstvo v klube zaniká nezaplatením členského poplatku do konca prvej polovici roka. Takže náš klub je asi 15 členný.
<br/>My zostávajúci členovia sme na základe článku VIII odsek 1 našich stanov svojimi podpismi poverili zvolaním konferencie klubu Ing.Urbana.Konferencia sa konala 23.10.2010 v Kráľovej pri Senci.Tu bol zvolený nový pracovný výbor, ktorého hlavnou úlohou je pripraviť novú členskú schodzu a informovanie starých členov o situácii v klube.Pripomínam ,že o všetkom bola priebežne informovaná KRSPZ.Napriek písomnému a aj telefonickému pozvaniu sa žiadny zástupca z KR konferencie nezúčastnil.Tu vidieť záujem o naše národné plemeno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56632 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Neprekvapi ma, ak sa sudruhovia posnazia spochybnit vasu schodzu a navratit stav, ktory tu uz bol... A to akymkolvek sposobom, aj keby si mali platne pravidla vysvetlit po svojom! Ved nebude to po prvy raz a zial verim, ze ani naposledy! Nechajte to sudruhovia konecne robit ludi, ktori Slovakov vodia, chovaju a poluju s nimi- timto menovanym zrejme na Slovakovi naozaj zalezi!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57743 od RadoKriek
Odpoveď od RadoKriek na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Všetci členovia klubu a priaznivci plemena naprehliadnite prosím pokyny k úhrade členského na rok 2011.Podrobnosti sú na klubovej stránke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #59959 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky hrubosrsty stavac
poprosím o niekoho zainteresovaného o nejaké vysvetlenie k informácii zo stránky spz /www.polovnictvo.sk/index.php?site=4&amp;id=355 [/]zlé vzťahy . darmo kukám do stanov spz, skj, klubu a nevidím nič, čo by oprávňovalo spz k takémuto kroku. totalita tuším pokračuje, nebere ohľad na nič.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60253 od RadoKriek
Odpoveď od RadoKriek na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Všetkých priaznivcov plemena a iných stavačov pozývame na Pohár KCHSHS- JSS + SVP so zadávaním titulu CACT. Propozície a prihláška na klubovej stránke
<br/> [/] www.kchshs.com/index_subory/aktuality.htm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61237 od RadoKriek
Odpoveď od RadoKriek na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Všsetkých chovateľov, majiteľov a priaznivcov plemena pozývame na členskú schôdzu KCHSHS 17.03.2012 do kultúrneho domu v Čataji o 10 00.Pozvánky s programom, budú rozosielané poštou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 8 rokmi 9 mesiacmi #64011 od danibull
Odpoveď od danibull na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Chovateľská stanica plemena Slovenský hrubosrstý stavača - Danibull - www.danibull.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 8 rokmi 4 mesiacmi #64034 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Zdravím všetkých.....ako čerstvý majitel Slováka by som bol rád ak by sa niekto podelil o skúsenosti ...výchova, výcvik..vsetko co sa toho týka....dobré aj zlé stránky, na čo si mám dať pozor....psík má 6 mesiacov skôr mäkšej povahy aj keď vie byť niekedy tvrdohlavý....ďakujem.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.104 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 816 návštevníkov a žiadni členovia on-line