Slovensky hrubosrsty stavac

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31487 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Skús mu cinknúť na mobil, ten funguje na 100 %.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31493 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Urcite skusim, potom napisem s akym vysledkom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31511 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Klucí na www.myslivost.cz v Radíme si,se pořád ptá jedna slečna na slovenskýho stavače,tak jí někdo něco napište at má taky radost:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31701 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Slovensky hrubosrsty stavac
vcera som dostal odpoved mam sa ozvat v aprili,vtedy bude mat uz nejake info. inac chery dik za adresu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31709 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Za malinko!
<br/>A ohľadne voľby Shs - určite neoľutuješ! Mali sme jedného a bol to pán Pes. Teraz už lovia spolu s mojou jazvečíčkou niekde v psom nebíčku , tak ako za najlepších čias tu dole. Boli zohraná parta. :):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46708 od RadoKriek
Odpoveď od RadoKriek na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Pozrite si našu novú stránku www.kchshs.com .Ešte tam músíme niečo doplniť ,ale na90% by už mala byť hotová.Dúfam že aj ona prispeje k propagácii nášho národného plemena o ktoré je paradoxne väčší záujem v zahraničí ako u nás doma.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46710 od DKo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46719 od RadoKriek
Odpoveď od RadoKriek na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Už by to malo fachčiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46983 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Stránka sa vám podarila, veľmi sa mi páči, ale nechápem jednej veci a to: Mám psa SHS. Tento rok v septembri bude mať 9 rokov. Jeho otec bol pudelpointer a mama SHS. Stále sa vraví že je nedostatok psou na krytie. Tento už raz kril a potom sa sním už nerátalo. Jeho potomkovia sú po svete a myslím že sú aj uchovnený a pracovne sú dobrý, čo viem. Našiel som to na zahraničných stránkach. Pes má super srsť, štvorkovú ostrosť a je to vynikajúci vodár. Je síce hnedý, no je to nová krv. Pochádza z kritia ktoré robili pán Šiška a pán Hajas. Je to Rex Hajasov dvor. Preto by som rád vedel že ako to je. Tvorí sa nová krv, no keď už je tu tak sa nevyužije. Prečo? To by ma zaujímalo. Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47044 od RadoKriek
Odpoveď od RadoKriek na tému Slovensky hrubosrsty stavac
O psovo Rex Hajasov samozrejme vie poradca chovu aj všetci čo sa trocha viac oSHS zaujímajú ,ale je tam jeden základný problém, jeho otec je nositeľ dosť ťažkej dedičnej vady tkz. zrastavosť hrudníkov , kde posledné 2 rebrá sú k hrudnej kosti pripojené nie pružnou chrupavkou ako je to bežné ,ale táto chrupavka je skostnatená takže pes to po väčšej námahe ti nevie rozdýchať-nevie dostatočne roztiahnuť hrudník.Aj v uahraničí sa po tomto psovi objavili vyššje spomínané problémy.Takže v záujme zdravia populácie sa tento pes , ktorý je s vysokou pravdepodobnosťou nositeľom tejto vady nepoužíva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47050 od cechurik
Odpoveď od cechurik na tému Slovensky hrubosrsty stavac
no musim uznat, ze stranka sa ti vydarila...ta povodna bola troska menej prehladna..
<br/>uz len postupne podoplnat obsah ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47081 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Slovensky hrubosrsty stavac
mn stale vyhadzuje na nete ze stranku nevie najst aka je adresa diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47085 od Carouse
Odpoveď od Carouse na tému Slovensky hrubosrsty stavac
trosku mame este problemy s vyhladavacmi, ale skus ist na adresu: www.kchshs.com

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47086 od Carouse
Odpoveď od Carouse na tému Slovensky hrubosrsty stavac
traja ludia sme sa snazili pozhanat co najviac informacii k chovnym zvieratam atd. Aj napriek prislubom niektorych clenov vyboru sme nic viac nezohnali. Postupne budeme doplnat fotky k jednotlivym sukam a psom a aj dalsie info ohladom skusok a vystav. Je to beh na dlhu trat, ale ciel je uz viditelny. Verim, ze &quot;slovak&quot; si postupne najde cestu aj k slovenskym polovnikom!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47091 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Tak tie miskove suky su krasne a aj sikovne, tie fotky nie su zle aj sa vam podarili celkom pekne vystrihat z toho pdf.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47093 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Dík za odpoveď. Konečne mi dakto povedal prečo sa nepoužíva. Nikto mi to nevedel povedať, takže teraz už viem čo je vo veci. Ešte raz dik a kynológii Zdar!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47102 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Nie som nejakou fanusickou SHS a nikdy nou asi ani nebudem. Na sutaziach vidim, ze napriklad na velkom poli Slovak nama sancu zakonkurovat dobre chodivemu kratasovi, ci nadupanemu pointerovi, jednoducho nema! Nech mi kazdy hovori, co chce. To si vsimne aj lajk, ked to vidi...O to viac ma tesi, ze sa snazite SHS presadit ako spolahliveho pracovneho stavaca v praxi. To beriem, aj takeho poznam. A klobuk dole pred mladymi chalanmi typu M. Urbana, kt. sa s plemenom snazia nieco urobit, lebo pokial mam informacie, je to boj! Slovakom a mladym chalanom okolo nich zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47113 od cechurik
Odpoveď od cechurik na tému Slovensky hrubosrsty stavac
no, keby si mal zaujem o par foto z minulorocneho Pohara KCHSHS v Nitrianskej Blatnici, tak napis maila na teba. Par kde je aj SHS min. z nastupu mam, nejaka sa mozno najde aj z reviru..aj vysledkovu listinu mam. Pekny den
<br/>danka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47123 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Slovensky hrubosrsty stavac
trochu ti budem oponovat, poznam shs co behaju po poli ako dabli a kratasom mozu uplne konkurovat, pointer je kategoria sama o sebe, ale ani zdaleka to nie su taky pracanti, vodari, ostre psy ako nemci, fuskovia,shs. Plne suhlasim s tym, ze bez Michala by boli SHS v .... nepoznam nikoho, kto urobil tolko pre shs.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47128 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovensky hrubosrsty stavac
Napis mi prosim Ta mena SHS, kt. za posledne roky dostali na memorialoch z discipliny hladanie 4, hmm? Budes to mat tazke...Zazitky z minulorocnych jeseniek- videla som 4- 5 ceskych fuzkov vypadnut na poslednej discipline- prinasanie z hlbokej vody, cumela som...Nieze by nepriniesli, ani ich vodici do vody nedostali! Pointery, kt. som v ramci jeseniek videla( bolo ich 5) , naproti tomu na vode nezavahali. Pisem len o tom, co som videla.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 366 návštevníkov a žiadni členovia on-line