vycvik polovnickeho psa a skusky polovnej upotrebitelnosti

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32210 od Jaro
hej stefan ten je dobry a ozaj je blizko :D:D:D:D coby kamenom dohodil .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32213 od matulkoh
presne tak co by kamenom z lietadla dohodil

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #34040 od Finist
Caute priatelia. Ake mate skusenosti s poslusnostou kopovov. Vsade sa pise,ze to maju vrodene. Ten moj je urcite rodeny duric,len ta poslusnost mi nejde do hlavy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #34043 od nugy
O kopovoch priamo neviem, ale vo všeobecnosti platí :ako si psa poslušnosti naučíš, tak ťa bude aj poslúchať. Myslím si, že každého psa treba poslušnosti učiť a to hned od šteňaťa. Sídce len hrou a len sem tam ale treba.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34044 od Jaro
co ti na tom nejde do hlavy ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34063 od abba
Kde si čítal, že to majú vrodené? Mne sa takúto lieratúru nepodarilo zohnať.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34064 od abba
Kde si čítal, že to majú vrodené? Mne sa takúto lieratúru nepodarilo zohnať.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34065 od Jaro
ako pise Abba , temperament maju vrodeny ale poslusnost je na panovi ako si urobi tak bude mat . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34066 od Jaro
finist uz si mal nejake skusenosti s duricmi pred tym , podla toho co pises je to asi tvoj prvy kopov .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34077 od energy
Ja chovam kopov.uz dlho a poviem ti,ze tak ako u kazdeho plemena su viec a menej temperamentny jedinci.Pri tych tvrdohlavejsich naturach treba zvolit aj adekvatny sposob.Drzim palce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34093 od Finist
Je to moj prvy kopov a vsetci hovoria,ze je az prehnane temperamentny. Ak plati aky pan taky pes ,tak ho nevycvici asi nikto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34094 od Finist
Pokial je na remeni poslucha na slovo.ale na volno namam sancu ani ho privolat. Profesionalny cvicitel mi poradil nechat mu remen aj ked ma volno ..nech beha aj s nim,aby mal pes pocit,ze ho stale ovladam. Netrvalo dlho a pes zistil,ze uz vlastne nemusi posluchat ani ked je na remeni,takze som docielil opak. O odvolani od diviaka v obore uz ani nehovorim. Pritom odlozenie pes urobi aj bez remena....toto tiez nechapem. Aj ked este nazotrva na mieste viac ako 2 az 3 minuty bezi vzdy rovno po stope ku mne. Ma 13 mesiacov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34100 od Jaro
Finist mas doma pubertaka , myslim ze na to ides dobre len musis vydrzat vo svojom usili . Inak privolat durica - kopova zo stopy tak to sa ti nepodari asi nikdy v zivote jednoducho tie lovecke instinkty su take silne .
<br/>
<br/>ako psa privolavas ? teraz myslim ci slovne alebo na trubku alebo iny zvuk .
<br/>
<br/>ako psa odmenujes ked po privolani pride ? ci len pochvala alebo aj nasledna odmena v podobe povedzme vareneho masa .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34121 od puro
Mozno nemam pravdu,ale mam pocit ze mas u psa maly respekt.Trocu treba pritvrdit a ukazat psikovi kto je panom.Treba trvat na splneni kazdeho povelu.Inak ako pise Jaro tazko privolas durica na teplej stope.Prajem vela uspechov v chove.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34122 od abba
Pobehávanie s remeňom môže mať tragické následky. Odkiaľ si, ak máš záujem môžem pomôcť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34127 od Finist
Som z BB. Kazda rada dobra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34128 od Finist
Privolavam slovne...Ku mne. Odmena je pochvala,susene maso a potom mu dam volno...a tak dokola.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34130 od stanopariza
nazdar!!! skus vyuzit to, ze po odlozeni bezi k tebe. preco asi? pes si mysli, ze odchadzas a rychlo ta hlada. ja som takymto sposobom vycvicil svoje psy. ked som ich privolaval, vzdy som sa im otocil chrbtom, akoze idem prec... no neveril by si ako to funguje!!! a za odmenu neboli ziadne maskrty, len slovna pochvala. a ja mam doma inych divochov :]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34131 od Finist
Nazdar. Vdaka za radu. Aj ty mas kopova?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34133 od stanopariza
nie, nemam kopova. ja chovam bernske durice! to privolanie skus tak, ako som ti napisal. verim, ze to urcite zaberie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 540 návštevníkov a žiadni členovia on-line