vycvik polovnickeho psa a skusky polovnej upotrebitelnosti

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39858 od Dwiliams07
Ahojte vsetci,
<br/>
<br/>zaobstaral som si Bavorskeho farbiara ktory mal vcera uz 5 masiacov je to moj prvy psik Aris, chcel by som Vas vsetkych poprost ci by ste mi nevedeli nieco poslat o vycviku bavorskeho farbiara na moj mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., chcel by som ho vycvicit na polovnicke ucely ale aj na vystavy.
<br/>
<br/>Vopred DAKUJEM

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39861 od Jaro
Uz Vas je tolko ze by sa tusim uchytil aj kurz pripravy farbiara do praxe. Len ma troska prekvapuje ze najprv sa zaobstara pes a az potom info o tom co obnasa priprava takehoto psika. Nemalo by to byt naopak ?:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41359 od lanus
Jaro - máš úplnú pravdu,avšak nie každý vie prečo to tak je !!!
<br/>
<br/>Drvivá väčšina ,takto sa spytujúcich má psa z donútenia!!! aby sa dostala resp. udržala v poľovných združeniach ! Väčšina združení pre kynologiu nič nerobí,alebo dokonca kynologických nadšencov obmedzuje v činnosti,dokonca má problém platiť dostatočné stravné na vlasných psov ,oháňa sa vyhláškou z minulého tisícročia !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41362 od trapa
koukni se sem na tyto stranky - je toho tam dost uzitecneho ke stazeni!
<br/>
<br/>www.hannoversky-barvar.estranky.cz/stranka/literatura

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41370 od lanus
trapa - pravdepodobne si si pomýlil adresáta ,Tvoja odpoveď by skôr pasovala pre
<br/>Dwiliams07 a besana . (Len pre informáciu ja mám bavorákov už 20 rokov).:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41391 od eros
tak som si klikol na tebou udanu stranku a cuduj sa svete- ako standard plemena hannoversky farbiar je na obrazku moj pes - EROS - VIDOV VRCH. Pan Pomoty z Babinej pri Zvolene - od neho som mal stena, by mal urcite radost, ze jeho chov sa prezentuje ako standard plemena .Uz som ho videl na niekolkych inych ceskych strankach,paradox je, ze ja som ho na ne nedaval.Uz davnejsie som ho nasiel aj ako vysledok chovu jedneho nemenovaneho chovatela, ktory si ho prezentuje ako vysledok svojho chovu a on sa asi postaral o jeho zviditelnenie. Mna pohlad na mojho psika vzdy potesi, ci vsak je to spravne po etickej stranke necham na usudok inych.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41483 od trapa
sem se jen uklikl.... slo o ten odkaz a ne o to, ze ty je mas 20 let....
<br/>
<br/>nebo mam rict, ze jsem spetne porozumel cizi reci ???? to byl joke !!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41495 od jager
Zdravím eros, tak sa mi zdá, že máš v tom trocha zmätok. Pripadá mi to tak ako keby si usiloval o to, že tento pes s pôvodnej krvnej línie, z PRALESA PU , je tvojím chovateľským úspechom. Zrejme nemáš dostatok skúsenosti a preto to omieľaš pri každej príležitosti, na každej stránke. Uvedom si, že ti si psa iba kúpil a dával mu žrať. nemáš žiadne zásluhy na chovateľskom úspechu tejto chovateľskej stanice a ani na exteriérových kvalitách tvojho erosa. Niekde si písal, že sa chválim cudzím perím. Presne toto čo ti robíš je chválenie sa cudzím perím.
<br/>Eros a iný ďalší jedinci, to je výsledok dlhodobého, cieľavedomého ustaľovania exteriérových a tiež povahových predností. Ti si mal to šťastie a do rúk sa ti dostal hotový produkt tohto dlhoročného snaženia.
<br/>Alebo si stále myslíš, že ak si si kúpil Mercedes a vozíš sa na ňom, že máš naň aj patentové práva? Nechcel som takto písať, ale vyprovokoval si ma opakovaným pripomienkovaním zverejnenia fotky Erosa. Mal si prekrásneho jedinca Hann. farbiara, ale zároveň si mal aj smolu a to ma mrzí. Dúfam, že si sa nenahneval a že si mi porozumel.
<br/>M. Učeň
<br/>
<br/>Horidóóó !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41498 od eros
pre objasnenie,
<br/> opakujem, som rad, ak svojho psa niekde vidim a urcite v tom nemam zmatok. Eros Vidov vrch nema nic spolocne s Tvojou chovnou stanicou Z Pralesa PU. Mas pravdu, kupil som stena od p.POMOTYHO,ale rovnako ako aj ty svoju sucku,a toto maju spolocne toto je ta krvna linia, ktoru spominas.! Ak teda si ma niekto robit na nieco narok, uznaj, ze iba Pomoty.A ten sa aj moze chvalit vysledkom svojej snahy.Toto je ten zasadny rozdiel v pohlade na vec. Nemam nic voci tebe, ale su veci, ktore by sa nemali robit - ani v kynologii.Mam nazor, ze kazdy chovatel, ktory chce ponukat na predaj svoje stenata, na ktorych sa natrapil, sa ale musi prezentovat aj svojimi vysledkami. Nemenoval som ta, nevydrzal si, na tvoju skodu.
<br/>M. Púčala

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47897 od izatrans
Ahojte kolegovia!Mam sucku nds 9mesacna.chcem sa oopytat ako mam ucyt aby isla do vody?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47898 od matulkoh
v tom veku postupne hrou a s citom, pockaj ked budu horka, hadz jej lopticku, aport, tesne pred nost, breh by sa mal postupne zvazovat. hlavne netlacit nasilu. v lete si s nou zaplavaj, drz na rukach, nech citi istotu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47916 od Akela
Úplne najlepšie je ak budeš do vody chodiť s ňou. Aj mne sa to osvedčilo a môj stavač sa teraz okúpe aj v januári medzi kryhami. Tiež mu to chvíľu trvalo, kým pochopil, že voda je super.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47924 od Jenda
Jestli chceš učit aport tak aby ti pes na 99% aportoval tak mu tam nehaž loptičku a jestli budeš cvičit na vodní zkoušky tak mu tam nejdřív nehaž vůbec nic. Jinak ti při každém vstoupení dovody přinese kus klacky listu atd. nakonec vynosí všechno co je na vode a neprokáže ochotu tak jak by měl.
<br/>Jak píše Akela nejlepší je tam s ním jít buď v létě v plavkách, nebo ve vysokých holinkách. Může se stát že nebude umět plavat -bude předníma nohama cákat, hrbat vodu - tak jí budeš muset pomoct s držením těla.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 295 návštevníkov a jeden člen on-line