AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36151 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zdravím...
<br/>
<br/>ešte si Stokodej zabudol povedať, že ten istý chovateľ vyhral aj so sukou SLOVENSKÉHO KOPOVA ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36152 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Servus Viktore, pošlem Ti foto mailom..... pošlem ti víťazov mailom...... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36154 od stokodej
Odpoveď od stokodej na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Veď som to zistil keď som pozeral fotky a išlo ma poraziť, asi má fakt šťastie na psov keď sa mu tak darí......:):{:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36155 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
No nepovedal by som o šťastí na psov..... ale to, že sa musíš vedieť &quot;narodiť&quot;... 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36210 od fatran
Odpoveď od fatran na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
zdravím ťa Jaro môj e-mail je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36214 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Slavo ďakujem za tie fotky a komentar k tej výstave no je to dosť veľka hanba keď vyhrala takato fenka, myslím si že si to presne napísal treba sa vedieť narodiť alebo byť dlhe roky vo vedení nejakeho klubu aby si potom vyhrával na výstavach. Fenka nebola ani dobre predvedena, no niekedy je aj škoda reči.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36228 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Viktor, to máš tak chovateľ si ani neuvedomuje a kazí si tým len meno ... a potom sa to ťažšie napráva... &quot;Toľko peňazí som vrazil do toho šteňaťa resp. do tej suky keby som ju neuchovnil&quot; .... a takto vyzerajú psíkovia na výstavách (o skúškach ani nehovorím)... Chcel by som upozorniť všetkých, ktorí kupujú šteňa aby si dobre preverili chovnú stanicu a tak sa vyhnú zbytočným problémom a &quot;prekvapeniam&quot;... Jedine tak sa dá bojovať proti tomu ..... lebo keď pes raz nemá na to, tak proste nemá a musím sa s tým zmieriť a nie za každú cenu tlačiť ho do chovu...
<br/>
<br/>KYNOLÓGIÍ ZDAR A DAXLOM ZVLÁŠŤ... 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36242 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Slavo presne toho nazoru som aj ja, psíka mam tiež pekneho práca v revíri dobra keby ho mal niekto iný bol by šťastný ako blcha ale mne sa ta práce zdá slaba hlavne čo sa týka oplôtku, v prírode je to iné kafe, a povedal som že ho nebudem tlačiť do chovu lebo pes musí inač robiť na diviaky, keby som chcel tak by som s ním urobil tie SD aj v lepšej cene ale nieje to jedinec ktorý by mal byť v chove tkaže asi tak, toť moj názor, preot už s ním nepôjdem ani na ´dalšie SD hoci je to ešte len 3 ročný psík a možno vo štvrtom roku prekvapí videl som už takého daxla, ale môj názor a predstava o chovných jedincoch je iná.
<br/>Takže do chovu ho nedám.
<br/>
<br/>pre zaujímavosť si môžte kuk stránku su tam ocenenia z výstav a taktiež zo skúšok, www.satanzhruna,wz.cz
<br/>
<br/>Kynológií zdar !!!!
<br/>
<br/>PS a o peniazoch ktore som ja vrazil do psa tu radšej ani nebudem písať niekomu by sa možno zatočilo v hlave.
<br/>;););):D:D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36243 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36248 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Viktor par chovatelov by sa mohlo od teba ucit !!!! ;) a to su od teba mozno o generaciu starsi niektori mozno aj viac .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36249 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
tak v tom máš pravdu JARDO....... tak ako hovoríš....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36355 od stokodej
Odpoveď od stokodej na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zdravím, mal by som otázky ohľadom záverečnéeho vypracovania nácviku stopy. Keď cvičíte stopu čo nechávate na konci: farbiarske dreváky, ratice, nejakú kožu, krv alebo odmenu? Pred koncom keď vypustíte psa čo nasleduje: pozeráte ako sa správa, schováte sa či bude sám hlásiť alebo sa po Vás vracia alebo s ním idete na remeni až ku návnade a potom ho odmeníte? Ďakujem za Vášu odpoveď a prajem príjemný deň. Daxlom zdar!8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36363 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zdravím... ja som na konci stopy nechával vždy dreváky v takej výške, aby ich psík nestrhol a aby ich aj videl a čakal som ako sa bude správať ... no psík to len oňuchával a nič viac .....tak som potom musel zobrať dreváku a vyhecoval ho k tomu aby zahlásil........ skúšal som aj to že na konci stopy som nechal kožu diviaka pod, ktorou bola klietka s mačkou psík pekne hlásil ale máloktorý pes zahlásili zhasnutú zver to musí mať vrodené ... ale výcvikom sa to dá potlačiť........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36365 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Stokodej vsetko zalezi na tom na co psik bude reagovat , su psy ktori ti budu hlasit misku so zradlo , ineho nazhavi koža , dalsieho len ziva navnada . Je to individualne a ty musis sam zistit co tvojeho psa najviac bude zaujimat , ci to budu ratice , koža , ziva navnada a pod.
<br/>Ak chces zo psa hlasica na skuskach tak je to o trpezlivosti nebude to behom tyzdna .Najprv musis psa naucit hlasit v kludnom prostredi kde nie je nicim vyrusovany .
<br/>Pokial nemas psa utvrdene na stope asi ho nebudes vypustat z lezoviska . Vzdy vypracujes stopu az do konca . Ak chces psa ucit na oznamovaca alebo hlasica tak si dohladavku pri nacviku rozdelis na dve casti . Psa budes utvrdzovat na stope to bude prva cast a druha bude pozostavat z vypustenia psa z lezoviska . Ak mas natrenovane hlasenie tak psa vypustis a budes cakat . Jasne ze to bude najprv kratsia vzdialenost ktoru budes casom predlzovat .Ak mas psa oznamovaca tak na kratku vzdialenost budes sam vidiet ci pes overil kus a ide k tebe a oznami . Ak to budes robit na vacsiu vzdialenost tak potrebujes pomocnika , ktory ti povie ci pes kus overil . Alebo si konecnu fazu urobis v prehladnom terene do kopca aby si psa pocas celej drahy od vypustenia videl ci overil kus. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36385 od Keisanda
Odpoveď od Keisanda na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zdravím, prečo silou mocou robiť nasilu so psa hlásiča. To musí mať pes vrodené inak to nikdy nebude na 100%. Ak psík sám oznamuje treba ho utvrdiť v tom a nie nútiť do niečoho čo mu nieje blízke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36406 od stokodej
Odpoveď od stokodej na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Nám by stačil oznamovač a od naučenia nasilu hlásiť cez dráždenie drevákov sme už upustili. Musíme ako tvrdí Jaro utvrdiť ho v tom čo už vie a rozvíjať to. Ale zatiaľ má fenka AJD iba 11 mesiacov a je ešte ako decko nevybúrená.:P, ale vďaka všetkým za rady;) Daxlom zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36407 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
ty aj tak malo píšeš čo a ako ste s ňou už robili to je dôležite a potom sa daju dať aj ďalšie rady,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36408 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Co som videl daxle tak mali tendenciu oznamovat , neviem ako je na tom tvoja fena . Ak ma tuto tendenciu tak to treba cvicit na kratku vzdialenost , vela chvalit ak robi to co ma a postupovat vzdy tym istym sposobom aby z toho bola v uvodzovkach rutina . Pes si to zapise do tej svojej makovici a potom uz to ide . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36410 od Keisanda
Odpoveď od Keisanda na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Moja daxlica hlási sama od seba ale iba vysokú Pf má v I.cene ako hlásič, všetko ostatné oznamuje...Neviem čo ju to napadlo hlásiť iba vysokú...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36416 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
možno ma rešpekt pred veľkým kusom, ;););):-p:-p:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.111 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 155 návštevníkov a žiadni členovia on-line