AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20086 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Slavo poslal som ti to

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20088 od macek
Odpoveď od macek na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20105 od Juraj168
Odpoveď od Juraj168 na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Niekto z okolia Kvacian alebo Zuberca kto chova daxle??Mne ucarili pracou a exterierom,proste srdcova zalezitos :).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20147 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Taky gratulujeme ke krásnému výsledku, Satan je šikovnej, a páníček mu to nepokazil;)
<br/>Jen tak dál:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20300 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Pani ide niekto do Sv. Antona so psikom na klubovu vystavu s medzinarodnou ucastou?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20314 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Ja idem len omrknuť psíky, so svojim som tam bol minuly rok. A ty tam ideš so psíkom? Ak ano môžme hodiť reč. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20317 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Budem tam isto, ci so psikom este neviem.Ale rad sa pozriem na kruh,mozeme pokecat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20327 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Viktor vyborne. Zda sa ze odlozenie si uz docvicil;) Gratulujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20516 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zalesak kolko ma tvoj psik ?Myslim toho zo skusok,zo sliedicmi som robieval skusky v 3 roku.Napiste ako je to u vas s ajd.V ktorom roku podla vas dospievaju?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20594 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Puro je to dosť indivihualne od plemena a jedinca , pretože niektorí psi začnu robíť skôr, ale ak zobereme psychicku vyspelošt psa že sa už nespráva ako šťeňa tak ja hovorím že najskôr so psom na SD 2,5 roka. čo sa týka farbiarských skúšok tak FSMP v kľude od roka ale PF najskôr od 2 rokov. A treba mať natrenované nie ako som videl na jedných FSMP že bpl jeden chalan s jagoškou a nič s nou netrenoval a takto to aj dopadlo na stope ani ťuk aj keď vyzerala fena náruživý pracant mala v oku pracovnu iskru.
<br/>
<br/>Asi tak

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20633 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Slo mi o ,SD nechcem psika pokazit mojou prilisnou horlivostou v obore.Na fsmp chcem ist na rok a fd asi tiez .LOVU LESU, dakujem za odpoved.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20634 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
zo stefanom cimbalikom sme sa na inom fore debatovali o tom ze majitelia duricov su prilis horlivy a snazia sa tlacit psy cim skor na SD kvoli mnoho veciam . a pritom duric ako taky je dobry na durenie az niekedy okolo 4 roka zivota . nebyt obmädzenia veku na 12mes na SD urcite by sme videli na skuskach psy mladsie ako 8mes ale tu pochybujem o zdravom rozume majitela psa !!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20636 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Puro no ak raz zapracuješ psa na durenie je ťažko z neho kresať farbiara videl som to na svojom psovi ja pri dvanasť hodinovej stope frčal s vysokým nosom po stope ale treningom sme to upravili. Preto navrhujem urobiť najprv so psom všetky farbiarky ktore potrebuješ a potom zapracovať psa na durenie diviakov a vôbec sa neboj že niečo pokazíš ke´d s ním začneš pracovať na rurenie až v treťom roku života raz až 2 krat pri ňom strelíš diviaka a ukáže sa ti čo ma v génoch.
<br/>
<br/>Čau a kynológii zdar.
<br/>
<br/>Viktor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20637 od sibo
Odpoveď od sibo na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
suhlasim, mi tiez pripravujeme fenu najprv na PF. ma nieco cez rok a ak vsetko dobre pojde tak v oktobri ich chceme absolvovat. na diviak ma dost casu aj neskor. ale oplotok sme uz videli asi z 1 metra za plotom a pekne hlasila.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20640 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Ved hovorim ze ako prve chcem mat fsmp a fd,potom sa uvidi co dalej.Kamarat ide s ajd na sutaz do Nemecka a bude zakladat stopu,tak idem skusit psika k nemu na nieco tazsie,uvidime.Drzi sa dobre len treba zacat makat.kYNOLOGII ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20858 od puro
Odpoveď od puro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Este jeden postreh na vystavu.Psici su deleni do pracovnej a vystavnej formy.Pracovna forma je jasna ,psik je lahsi a jeho ramec nie je taky robusny ako pri forme vystavnej.A mne sa zda ze na to doplacaju niektore psiki, jednoducho sa preferuju doslova vykrmene jedince, ktore v reviri moc prace ohladne pracovnej kondicie nespravia.Nemalo by sa toto zohladnovat viac pri posudzovani?Je to iba postreh ako to vnimate?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20859 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
puro ked si vsimnes rakuske AJD tiez su takeho tazsieho ramca a su pouzivane v praxi . ale na druhej strane je to dobry postreh kedy rozhodcovia radsej uprednostnia tazzsi typ . je to aj u inych plemien nie len u AJD. na osvaleneho psa ktory ma nebehane km ti povedia ze je chudy hoci je samy sval a slacha . ale cele rozhodovanie je subjektivne . skor zalezi teda aspon mne na posudku od rozhodcu . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20867 od marian-so
Odpoveď od marian-so na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
No bohuzial je to tak stretol som sa s tym aj ja(u slovenskeho kopova) napr. na vystave v Kosiciach kde polsky rozhodca preferoval tazsie typi.Do posudku mi napisal ze pes ma slabsie proporcie,ale chvalabohu dostal vybornu.KAzdy den je v reviry a nabeha kopa kilometrov.Doplatil vsak nato jeden psik v triede pracovnej kde mu rozhodca povedal ze je chudy.Neviem si vsak predstavit tie vykrmene psy v reviry.Asi ho na polroka zavriem a budem ho vykrmovat ako osipane.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20881 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
No Marian ja mam s tým tiež taketo skúsenosti so svojím Daxlom som skončil dva krát na druhom mieste na klubovej výstave a to tiež len kvôli tomu že vyhral vyžranejší a robustnejší pes, môj je ako atlet pohyblivý. Takže asi tak, čo už stale je to od pohľadu rozhodcu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20883 od marian-so
Odpoveď od marian-so na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Ja som len cumel ake vykrmene robusne jedince boli v triede mlladych.Ved do
<br/>18 mesiacov este dospievaju a oni mali postavu ako 5rocny.Nemal by nahodou rozhodca aspon v triede pracovnej prihliadat na to,ze pes je urceny na pracu??Lebo ako som spominal jeden psik v pracovnej triede dostal velmi dobru za to,ze ma velmi lahku postavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 208 návštevníkov a žiadni členovia on-line