AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37802 od kchajd_admin
Odpoveď od kchajd_admin na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
No tak naco potom na jednej stane pises ze je zhnite vedenie a na na druhej z neho polovicu vyberes, tak do buducna skor nez niekoho oznacis za hniteho a rodinkarskeho tak laskavo menuj. Lebo potom to tak vyzera hlavne pre nezaujatych ludi ze vsetci su tam podla teba zly.
<br/>A pana Pilata som ti spominal nato lebo prave on bol ten kto ti tak vadil ako robil bonitaciu, preto som ti spominal zaco bol oceneny a nie nato aby si sa nam ty pochvalil o vojenskych vyznamenanich. /osobne klobuk dole/ pre mna za mna mozes mat aj rad varešky zlate, ale bude to aktulane ked sa budeme bavit o armade, misiach vzahranici alebo o kulinarstve. Ale toto je kynologicke forum. a Pan Pilat je tiez clenom vedenia klubu.
<br/>Mne tvoje nazory nevadia, ako vravim tvoj clanok o antole je tam na fore a je verejny,ale nepaci sa mi ak kydas na klub celkovo a potomto vyzera tak ze tam prd robime a len sa niekam chodime najest do motorestu za klubove peniaze.
<br/>
<br/>Praca nad casovy ramec, myslel som tym ze to ludia robia na ukor inych svojich veci. napr. obaja manzelia studeničovci su vo vedeni klubu, klobuk dole nad ich robotou. No bohuzial pani studeničova proste robotu ekonomky klubu nestiha a oznamila nam svoje ukoncenie od noveho roka. Nech sa paci mas priestor sa ujat tejto funkcie, na najblizsom vybore ta mozem na tuto funkciu navrhnut. Pisem znova, iniciative sa medze nekladu. je velmi jednoduche ani brvou nepohnut a len pindat.
<br/>
<br/>A k tomu ze je to zalostne malo. coho je malo? toho ze Adami a spol sa isli x rokov potrhat preto aby sa stal daxell farbiarom na slovensku, a ked na poziadanie SKJ o predlozenie poctu dohladavok niesme schopny ich dat. Preco? lebo ani jeden clen nic take neposle, hlavne ze kazdy chcel aby bol daxel uplatneny aj na dohladavku vysokej zvere ako farbiar. a nie len ako duric. Suchy Aleš /vycvikar/ sa moze zbesniet ze to opakuje kde sa da dookola a kolko dostal vyplnenych tabuliek o dohladavkach? na jednej ruke zratam!
<br/>
<br/>Nikto navystavach nehodnoti ludi!!! opakujem este raz bol si tam mal si sa ozvat na mieste / moj osbny nazor na tu suku: je mi to lauter jedno nakolko sa o exterier vobec nezaujimam ale o vycvik a osvetu, aby si si nemyslel ze niekomu nadrziavam/
<br/>Ked ti vadila suka mal si sa ozvat o suke na fore, a nie do podhajeckeho vrtat. Absolutne ho nepoznas ale uz ho sudis aky on je chovatel. a toto teda nieje na mieste.
<br/>Viac by sa mi pacilo keby si sa ozval aky chodia vystavovatelia na vystavu pripraveny, ze kopec z nich nema paru o tom co je to vystavny poriadok, ze psa treba pripravit. ze o standarde AJD poculi niekde tak pri pive. preco si toto nespomenul? ze prihlasky poslu 1-2 dni pred uzavrierkou a pritom ich kazdy jeden dostal v infromatore postou alebo boli na webe zavesene.
<br/>
<br/>A neviem akym matematickym vzorcom si vyratal ze ja svoj nazor neviem prejavit verejne, klobuk dole nad tvojimi matematickymi znalostami /zasluzis nobelovu cenu/.
<br/>-ani raz si nebol na vybore
<br/>-ani raz si nepocul s kym sa ja o com bavim
<br/>tak ako ty vies zase posudit ???? / jaaaaj zabudol som, ty sudis ludi aj ktorych nepoznas, vid priklad podhajecky/
<br/>asi si to predstavujes tak ze budem nosit tricko s mojim nazorom, alebo nabuducu v antole ukradnem mikrofon a vykricim to tam??? trosku smiesne nie???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37804 od stokodej
Odpoveď od stokodej na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Pozdravujem všetkých priateľov psíkov naposledy sa zapojím do debaty o klube CHAJD, lebo vidím kam smeruje naša debata: nikam a nezainteresovaný návštevník fóra z toho nič nemá. Mne vôbec nevadil Pilat ako robil bonitáciu mne vadila úroveň, miesto atď. chápeš! Ja nespochybňujem nikoho vedomosti ani som to nikdy nerobil. Ja nechcem vyhodiť polovicu predsedníctva ani som to nikdy v mojích príspevkoch nenavrhoval, nechápeš že moja kritika smeruje len ku skvalitneniu práce a nič viac a že niekomu poviem že je dedko alebo komouš no proste je to tak a nič s tým neurobíš lebo toto ich myslenie nám bolo vtåkané 50 rokov. Písal som už veľa mailov skoro každému z predsedníctva KCHAJD čo myslíš koľký mi odpísali okrem Teba? NIKTO!!!8-L8-L8-L Bože to chcem to toľko aby bola konečne vyššia úroveň Vašej práce, včas zverejňované info na webe, štartové čísla na výstave, dostatok katalógov, včas poslaná ročenka domov, potvrdená registrácia o členstve, zaslanie platby členského, nejaké výcvikové dni oblastí atď. Máme sa čo učiť napr. od bratov Čechov a nenahovárajme si nikdy si nezoberieme z debaty to pozítívne aby sme to v budúcnosti odstránili a preto nás vždy precikajú. Ja vždy robím všetko naplno a nedovolím si ísť na výstavu bez prípravy a preto neviem keď si niekto prečíta napr. aké má byť hodnotenie exteriéru napr. hodnotenie výborný prečo potom tak nehodnotí keď má na to papiere. A čo sa týka mojích matematických vedomostí mám ich celkom dobré, počul som Ťa osobne (mám aj svedkov ak chceš) ako si sa bavil napr. s Parvanovom alebo Hoššovou a stačilo mi to aby som pochopil.... :P:P:P Ukončím tuto debatu lebo proste si nechcete priznať chybu a nesnažíte sa vôbec aspoň o tom popremýšľať. Začnime každý od seba a spytujme si svedomie či sme vždy robili všetko podľa pravidiel a snažme sa napredovať. Kynológii a daxlom zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37817 od kchajd_admin
Odpoveď od kchajd_admin na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
pozri ja ti nato mozem povedat, a len za seba ze ja budem svoju robotu robit naplo aj nadalej aby soms a za nic nemusel hanbit. lebo to podobne debaty nemaju konca kraja.
<br/>AJD ZDAR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37835 od jager
Odpoveď od jager na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zdravím priateľu,
<br/>Si asi nadšenec kynológie, ale zároveň ti chýbajú potrebné skúsenosti, aby si mohol pochopiť, že nie kluby, ale celkové vedenie SKJ potrebuje urýchlene zmeny. To, že to potom v kluboch vypadá takto, že klub sú štyria ľudia a ostatných dvesto členov je tam preto, aby títo 4 osoby mali nadštandardné výhody, či už v podobe organizovania si spoločných výletov dobre oblečený s dobrým jedlom, zakamuflovaných pod hlavičkou kynologickej akcie, bohu žiaľ. Mnohý s týchto pánov posudzujú axterier na výstavách, posudzujú práce na skúškach a veľa z nich nikdy nevychovali a ani nepredviedli žiadneho psa. Ale pozor ! Majú za sebou človeka na ústredí SKJ a ten vie ako mu zabezpečiť voľné poukazy na kynologické výlety, plné zábavy, dobrého jedla a vína, tak, že mu pripraví stoličku a stane sa členom výboru nejakého klubu. Česť výnimkám, ktorých strašne bolí srdce, keď sa na toto všetko musia prizerať.
<br/>Si lojálny ku klubu. Tak to má byť. Ale ak si človek, ktorému budúcnosť Slovenskej kynológie leží na srdci, zváž čí títo ľudia stoja zato, aby si ich bezhlavo obhajoval.
<br/>Pretože verím aj v lepšiu budúcnosť kynológie, dovolím si tvrdiť, že mnohý, ktorý sa teraz vystrkujú a sami medzi sebou sa navrhujú na rôzne vyznamenania, budú raz braný na zodpovednosť za devastáciu S Kynológie. Bude sa o mnohých hovoriť ako o parazitoch, ktorí prežívali v skazenom prostredí SKJ. Bude sa o období v rokoch 2000 až 2010 hovoriť a písať v knihách o hystérií Slo. kynológie, ako o rokoch hlbokého morálneho úpadku SKJ. Tomu verím!
<br/>Dobre si zváž, čí stojíš o to aby raz o tebe hovorili ako o jednom z nich, alebo chceš aby ťa budúce generácie kynológov vyzdvihovali, ako človeka, ktorý zo všetkých síl v týchto spomínaných krízových rokoch, bojoval za zmeny a lepšiu budúcnosť Slov. kynológie, bez ohľadu na dôsledky? Ale ak si myslíš, že tí za ktorých teraz bojuješ sú tímy pravými nestormi SK, tak už radšej nepíš také dlhé príspevky a uskromni sa z jednou dvoma vetami. Lebo potom to fakt vypadá, že sa ti páči čo robia a ako to robia a preto usiluješ byť s nimi a pri nich. Aj na mňa ten článok zapôsobil tak ako už tu ktosi napísal, prepáč, že ty si taký drž taška. Ja mám pre podobných ľudí iné prirovnanie oveľa tvrdšie a mnohý sa tu už s ním mohli zoznámiť osobne. Teba nepoznám a preto radšej počkám na tvoju reakciu.
<br/>
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37842 od shunter
Odpoveď od shunter na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Prezrad nam, na ktory klub narazas? ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37884 od kchajd_admin
Odpoveď od kchajd_admin na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Ako toto je forum o AJD takze rozoberat tu klub beriem ale motat do toho celu SKJ by som nemotal. Ako vravim spomeniem dozadu napr pracu byvaleho predsedu Adamiho, ano svojim sposobom trosku zvlastny pan a obcas nevychadzal s ludmi ale podme ku problematike vykrmovania sa za klubove peniaze. Lebo ked si spomeniem dozadu on osobne zabezpecoval z vlastneho vrecka ako spoznorske darceky pre vitazov a neboli to ziadne kefky na zuby na 17,50, ale vzdy kvalitna spotrebna elektronika, z vlastneho obchiodu MADOV / spomeniem kamarat vyhral na PGK znackovy holiaci strojcek/ tak ake vyjedanie klubovych penazi alebo nebodaj zo SKJ. detto novy predseda, zabezpecil vzdy ceny na urovni, osobne poznam minimalne 4 ludi z vedenia ktory z vlastneho vrecka podotykam dali na klubove akcie sponzorske prispevky /financne/. a to nie pre seba ale pre vitazov.
<br/>tolko asi ku tejto teme, moznno v inych kluboch je to inak ale v KCHAJD urcite nie.
<br/>
<br/>obcas si pripadam ako na zš ked sme prisli za ucitelkou a povedali sme len to ze ,,niekto,, rozbil okno , vzdy len ,,niekto,, ukradol desiatu a podobne. vzdy ,,niekto,,. Ona uz nemala nervy na to slovo niekto, a tak isto to nemam ani ja. To tu nikto z vas nema odvahu povedat konretne meno???? ak sa niekomu nieco nepaci nech napise ten a ten robi toto a to zle. lebo vzdy len pisete ze su to bud deduskovia, alebo vedenie z ktoreho je nakoniec polka ta dobra alebo zase ten ..niekto,,
<br/>
<br/>Ako ja si zastavam svoju funkciu vo vybore a prve co rano je robim kavej a prisam bohu so zalepenymi ocami zapinam pc a prezeram nove maily inzercie prispevky kynologickeho fora, neskor spekulujem co zmenit a vylepsit na stranke aby bola ,,in,, dufam aj ze diplomy z antola sa vam pacili, moja robota, aj ked na nich som mal menej casu. snazim sa si robit svoju robotu svedomite a vcas, tak mozem hovorit za seba. ked starnka nejde viete hned ze som daco neurobil dobre a aha Vukušič. no a meno je na svete. tak prosim konkretizujte, aspon komu drzim tasku :]:]:]
<br/>
<br/>No a ako spominam, treba nam novu ekonomku / ekonoma do klubu, to tu niekto nieje ochotny pridat rurku k dielu? ale len kritizovat? prosim stane sa clenom vyboru a osobne bude pritomny ako sa tam co deje a potom ked to tu bude kriticky referovat ocenim, alebo sa kritici boja ze ich umlcime vypražanym reznom za peniaze clenov klubu?? alebo nebodaj dostane drzat tasku :]:]:]
<br/>ja nemam nic proti kritike ale prosim kritzujme konkretnych ludi a ich ciny, ved na klubovej stranke je rozpisany kazdy jeden co ma nastarosti tak napiste konkretne meno a nie cele vedenie oznacit za prehnite.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37886 od kchajd_admin
Odpoveď od kchajd_admin na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
este dodam, ak si clenom klubu a plati to pre vsetkych clenov tu je odkaz na nasu stranku: kchajd.sk/index.php?id=97. osbne by som odporucal prestudovat si prava clenov klubu a to ze najvyssi oranom klubu je valne zhromazdenie jeho clenov, a tam vacsina demokraticky rozhodne. neni co riesit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37887 od kchajd_admin
Odpoveď od kchajd_admin na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37897 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
No ja ti to poviem asi takto Gabo ja si myslím že v našom klube nieje v poriadku predseda, myslím že ten človek nieje na tu funkciu, a ryba smrdí od hlavy, je to len môj nazor, mam oči a dobre zatiaľ počujem takže len toľko. A už nebudem rozoberať na tejto stránke klub.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40401 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Dnes na spolocnej polovacke 3 daxle vytlacili samostatne 11 diviakov a pekne pracovali 2 su moje fenka a pes a jednu fenku som kupil pre Kamosa ja takze som nadmieru spokojny na vyrade 3 ks jeden kanec a dva lanstiaky,
<br/>
<br/>Vek daxlov 3 roky fena a pes a 2 roky fenka parada
<br/>
<br/>Zdar Daxlom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40534 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
27.11.2008 na spoločnej moja hladkosrstá jezevčice vek 5 let vyhnala několik prasat, pak s přestávkou hlásila 15 minut postřelené sele. :P:-p:-p:D:D:D:D;)
<br/>Na výřadu 13 diviakou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40555 od medard
Odpoveď od medard na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Jenda, ty provokatér... :D:D:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40622 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
nieje nahodou ten jazvecik prekrizeny z daxlom ??? :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40623 od LEON
Odpoveď od LEON na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Jendo zapoměl jsi založit nové téma Science fiction tohle je téma o AJD:D:D:D:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40680 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Ne, je to minikopov:x Leone to není scifi, mám na to svědky...a proto KUPTE SI JEZEVČÍKA, VŠESTRANNÉHO TO PSA

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40714 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
8o8o8o8o:x:x:x:x:-o:-o:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40735 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
No,a môžeš rozmýšlať nad dalším psom....:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40744 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
polujem už asi 15 rokov a za ten čas som videl dosť daxlov pri práci,, a okrem asi 2 psov boli úplne nepoužiteľné, až som sa divil ako mohli urobiť skúšky duričov,, jedného ozaj kvalitného psa ma istý pán z Hornej Mičinej ktorý ma doma diviači oplotok,, len ten psík stratil prirodzenú plachosť alebo opatrnosť pred diviakom a bol aj poranený na spoločnej poľovačke,, ale inak klobúk dole pred jeho vytrvalosťou a ostrosťou,, ale zvyšok čo som videl mohlo slúžiť len ako izbové hračky. Môj názor kopovom sa vyrovná málo daxlov,,ale opakujem je to len moja skúsenosť alebo smola že som natrafil na nepodarené psíky,,alebo nepodarených majiteľov.. :{ lebo aj s najgeniálnejšieho psa jeho gazda môže urobiť izbovú čivavu. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40752 od medard
Odpoveď od medard na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
máš veľkú pravdu, každého psa robí z 3/4 jeho majiteľ či vodič a toto, čo tu dnes máme je dôsledok toho, kto všetko psov dnes má... zúčastnil som sa na mnohých skúškach a mimo kluboviek a brloháriek (to sú podľa mňa jediné objektívne skúšky, aj keď aj tam sa všeličo vidí) som videl vypadnúť iba 2 psov (1 bol môj na SV :((( poväčšine to býva tak, že keď si už vodič skúšky zaplatí (a často nemalou čiastkou), tak ich aj vždy urobí, aspoň v III. cene - to je hlavná tragédia poľovníckej kynológie, smutné je, že človek alebo celé združenie sa má potom spoliehať na takých vodičov a psov :[:{:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40801 od stokodej
Odpoveď od stokodej na tému AJD-VAŠ NÁZOR NA PLEMENO.
Zdravím neporovnávajte hrušky s jablkami ani daxlov s kopovmi lebo sa to ani nedá. Treba sa pri porovnávaní pozrieť na mnoho vecí ako sú fyzické predpoklady, stavba tela, terén a podmienky na Slovensku, výcvik a samozrejme majitelia. Naš daxlík urobil FSMP aj SD v I.cene do veku 15 mesiacov a ostali za ním mnohé kopovy vo veku 3 rokov a viac. Takže keď bude mať naša Bonka 3 roky a naberie viac skúseností a tie sa dajú nabrať len praxou tak bude hviezda:P:P:P8-L8-L8-L. Viem ale na druhej strane že pre daxlov sa toho mohlo urobiť viac lebo viem aká je úroveň na slovensku a aká trebárs v ČR čo sa týka výcviku, chovu atď a to nekritizujem vedenie KCHAJD, ktoré je podobné ako u KCHSK. Takže keď sa Vám podarí zohnať si psíka s aspoň troška poľovnými predkami a venujete sa mu tak sa výsledok určite dostaví a je jedno či je to kopov, daxel alebo jezvečík. Záverom Kopov, daxel a štajerák sú asi nejlepšie psy do slovenských hôr!;););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.153 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1069 návštevníkov a žiadni členovia on-line