Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22598 od petob
Dík za tú adresu .Už som si ich stiahol.Sú dobré.Ešte keby vedel pes čítať tak by to bolo super.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #22908 od radis
podla mna kopov ... jednoznacne :-p:-p:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #22953 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků
Těch plemen na divočáky je mnoho,ale dle mého je to hlavně o psech jednotlivcích,protože v každém plemeni se najde pes výborný a pes k ničemu..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23168 od RadekS
Petře, tak jak říkáš, je to o jedincích a hodně o přístupu, pokud by sis koupil kopova a byl dva roky zavřený ve sklepě, tak s nim možeš jít zrovna na cintorín a pes, klidně i plemeno, které není přímo na diviaky určené, pokud bude pracovat, tak ho strčí do kapse.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23289 od body25
som mlady polovnik ale kopov je na diviaki dobry ja som spokojni

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23302 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků
:)jojo přesně tak

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27841 od petob
Kto vie poradiť. V sobotu som postrelil asi 35 kg prasa a môj pes akosi nejavil o neho záujem. Iba behal okolo neho. Vôbec nedorážal. Držal si od neho asi 3m odstup. Bolo to jeho prvé stretnutie z diviakom. Je to Nemecký Prepeličiar a má 14 mesiacov. Môže to biť vekom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27842 od abba
Prasa bolo živé, alebo zhasnuté?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27844 od petob
Malo prestrelené zadné stehno a len sa točilo dokola. Nemohlo ujsť. Po dostrelení trochu dorážal keď som ho na neho huckal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27845 od MILKO
Určite že to môže byť vekom.NP dozrieva neskoršie a ak to je sučka tak duplovane.Treba mať s tým trpezlivosť a takýchto prípadov ako opisuješ viacej.Mám tiež to to plemeno aj moji kamarádi a potvrdia ti to isté.Kamarátova suka začala hlásiť zhasnutého diviaka až v dvoch rokoch.Takže je to individualne.Držím ti palce a napíš ako sa vola pes aj rodičia by ma zaujímali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27847 od petob
Je to TEX z Javorového vrchu-Beskyd.Otec je Pady z Vetrné paseky a matka je Madam z Javorového vrchu.Všetky skúšky majú v prvej cene.Na drobnú pracuje dobre.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27849 od abba
Bola to vynikajúca príležitosť na zobudenie záujmu a odvahy, mal si ho viac povzbudzovať, alebo ešte lepšie pomôcť mu iným aspoň trochu skúseným psom. Ako sa správa pri mačke, alebo inej škodlivej?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27852 od petob
Bol po ruke len stavač a ten prasa chytil za nos a držal. Potom majitel stavača odtiahol a prasa som dostrelil. Postrelenú mačku nezadrhne ale mŕtvu pekne prinesie. Presne v sobotu ho jedna poškriabala a potom do nej už nešiel. Až keď som ju dostrelil. Doma máme malé mača a s tím sa hrá. Možno to je chyba. Predtým som mal stavača a ten mačku v sekunde zadrhol a potom si ju meter vyhadzoval do vzduchu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27853 od MILKO
Poznam rodičov,tak predpoklad by tam mal byť.Môj pes začal byť na mačku ostrý až v 10.mesiacoch a teraz má len jeden rok.Nedá sa to porovnať s ostrosťou iných psov čo mam doma lebo tí to už robili v 4.mesiacoch.To isté platí aj z líškou,trvalo mu to dlhšie kým s ňou začal pracovať.Snažím sa aby bol čo najviac v kontakte so zhasnutou zverou a je to jedno či so škodnou alebo diviak,vysoká.Napr.zhasnutú vysokú mi hlási ale diviaka ešte nie len sem tam do neho hryzne.Ale kožu z diviaka len tak prevesenú hlási sám od seba.V oplôtku diviaky nájde ale zatial ta robota je so zažmúrenými očami za dva.Je pravda že som bol len tri krát s ním v oplôtku ale zatial ma to netrápi,lebo sa sním venujem iným disciplínam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27857 od petob
Aj mne sa zdá že je ešte krpec lebo ani cikať nevie ako dospelí pes. Dúfam že nevie čítať lebo mi to spočíta. Teplú stopu zajaca šteká a na mäkko aj vystavuje zaľahnutú drobnú zver.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27861 od MILKO
Prosím ťa odkial si a kde poluješ so svojím psom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27862 od petob
Som od Nových Zámkov a poľujem v poľnom revíry s kúskom lesa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 659 návštevníkov a žiadni členovia on-line