Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19492 od Jenda
Jardoooooo.To píšu teď za rok budu psát něco jiného :D Otočím kabát:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19533 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků
Kámo dej na mě,na jaře ho koupíš a na podzim ho půjdeš vodbouchnout za barák............:D:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19534 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků
Né dělám si prdel......no co no uvidíme co nám s ním předvedeš za parádu.....No já jsem ted pořád jen v práci ,zítra mám volno,ale budu lítat po úřadech:((;/a od čtvrtka do soboty jsem zas v práci,ale co aspon budou prachy...:Pno a v neděli ráno jedem s Markétkou pro štajerátko a na to už se strašně moc těším.....tak se taky mějte hezky a snad pokecáme příští tejden,čau čau ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19542 od Jenda
Peťo Peťo zase máš ruku v nočníku :D Neříkám že z něj udělám U psa, ale ten pes k něčemu bude, něco ho jistě naučím....... Uvidíme říkal slepej;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19551 od ptl
ano sdružení přispívá na lovecky upotřebitelné psi;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19757 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků
No však já ti taky fandím,ale až mi vyroste to moje malé štajerátko,který jsem v neděli přivez,tak ti to nandáme:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19808 od Jenda
OK sejdeme se na norovačkách:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19809 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků
udělej umělou noru ze 40cítek trubek a nevidim v tom problém:)):D:D:D né bez srandy,Frony už mi prolezla 40cítkovej kanál!! Jinak včera odpoledne jsem střílel další prase,tak jsem spárky a kus deky odvezl malému štajerátku a prcek mi udělal radost,nejdřív si se spárkem hrál a pak ho začal nosit po zahradě.Takže z něj bude taky dobrej lovec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19835 od Jenda
Kdyby bylo štajerátko nažraný, tak si toho ani nevšimne :]:]:]:]:]
<br/>Kdyby u nás bylo tolik prasat, aby jsme střelili prase, vzali si jen deku a spárky a jeli domů.......;/;/;/;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20102 od tibo
Nič v zlom - no dospelý jagoš by mal lištičku vytiahnuť z brlohu,no dospelý štajerák môže tahať?.......možno ..Pendolíno z tunelu.;):]:]:]:]:]:]:]:]:] Pošlite foto z norovačiek;)8-L:]:]:]:]:]:]
<br/>Inak nech sa psíkom darí,aj majiteľom!!!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22306 od petob
Aký je váš názor na Nemeckého Prepeličiara ? Na jar som si doviezol šteniatko z Moravy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22319 od marian-so
Odpoveď od marian-so na tému Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků
Moj dobry znamy ho ma.Pes ma asi 4roky a vyuziva ho na diviaky velmi si ho chvali,je hlasity a primerane ostry.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22364 od RadekS
Peťo, není jich u nás moc, ale ti co jsou předvádívelmi dobrou všestranou práci. Myslím si že se dá velice dobře na prasátka využít, bude záležet na tobě, jak se mu budeš věnovat. Pokud bych byl v revíru s drobnou i černou a dělali by jsme na tuto zvěř společné polovačky, tak bych o křepelákovy hodně moc uvažoval. Přeju ať se daří

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22372 od petob
Ďakujem za odpoveď. U nás je drobnej dosť a občas sú aj divočáci. Lovíme aj kačice. Takže bude vo svojom živle. Už ho len previesť cez skúšky. Stále je hraví a nechce moc aportovať. Pustí kozlík po ceste. Takže ťažko na cvičisku. Ale splnil som si sen ešte z kurzu. Dúfam že nebudem banovať.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22402 od Jenda
Peto na rozdíl od oblasti kde žije Radek jsou u nás vidět prepeličiary poměrně dost. Já říkám kdo chce psa na drobnou a nechce ohaře kvůli vystavování, tak bych prepeličiara vřele doporučoval. Co jsem viděl jsou to vášniví vodaři a na černou předvedli taky hezkou práci, ikdyž s honičem se to nedá srovnat.Je to prostě to co nemají někteří pejskaři rádi a to že je to univerzální pes :-) Přeji ti hodně zdaru a pochlub se pak jak jsi spokojen;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22403 od Jenda
Ikdyž kdo chce U psa nechť si pořídí maďara:D:D:D:D:-p:-p:P:P:P .................... nebo bedlingtona????????????????,:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22408 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků
hahaha, bedlingtona, kde je dost drobnej je urcite prepeliciar univerzalnejsi, v nedelu som zistil, ze skratka 9kg psik v hustom sachore nic nezmoze ani v riecke s prudom, plne zuby toho maly aj slovaci. ak nenorujes tak prepeliciar je to prave, madar ked zbada pizamaka tak ani s nim nic neurobi, o diviakoch ani nehovorim, ak stavac tak skor nks, hrubak, slovak. je to fyzickej dispozicii, chuti, ostrosti, vytrvalosti, odolnosti....... do tvojho reviru by bola super kombinacia, napr. jeden zo spominanych stavacov + terrier alebo jazvec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22409 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Nejlepší lovecké plemeno na lov divočáků
a ak jeden pes tak si si lepsie nemohol vybrat ako prepeliciara.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22412 od Jenda
chytrolíne kolik jsi viděl těch maďarů při práci na diviaka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22417 od papo
chytrolíne, koľko je výška maďara v kohútiku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.118 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 221 návštevníkov a žiadni členovia on-line