guľový dvoják alebo expres

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42601 od Akela
Odpoveď od Akela na tému guľový dvoják alebo expres
Si mal dnes hodne štipľavý guláš. Nechodia sem len tvrdí profíci ako si Ty ale aj obyčajní poľovníci, ktorí sa možno chystajú na zakúpenie svojej prvej zbrane. Dá sa reagovať aj slušne, alebo nereagovať vôbec. Fakt si ma prekvapil...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42605 od Castor
Odpoveď od Castor na tému guľový dvoják alebo expres
Tajfi dufam, ze tak nerobis flinty ako ovladas gramatiku....Skor nez zacnes niekomu nadavat do idiotov....pozri sa do ucebnice SJ pre 5. az 8. rocnik ZS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42606 od Vasilij
Odpoveď od Vasilij na tému guľový dvoják alebo expres
Tajfi, ten bylinkový čajík by som odporučil tebe. Je zrejmé, že v danej problematike sa nevyznáš. A svoj tón nabudúce mierni. Keď nevieš prispieť niečím normálnym, nepíš vôbec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42613 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému guľový dvoják alebo expres
Takže pre zaujimavosť CASTROL mam nový PC s úplne inou klávesnicou tak tie chyby beriem...Jager133 ty sa začny normálne vyjadrovať dolu píšeš dvoják verzus kozlica a hore spomýnaš brok. dvojku verzus kozlicu tak čo vlastne máš na mysli...:x:x ak si myslíš že je to to isté tak ja som ten IDIOT. citát :chcel by som prispieť k výberu dvoják vs kozlica: - Tajfi, buď slušný. Zober si teraz do rúk dvojku a kozlicu a skús zamieriť, rozoznávaš v tom rozdiel? ..VASILIJ tu sa už nedá normálne vyjadrovať lebo sa chováte ako dáky autisty ktorí žijú vo svojom iluzívne vytvorenom svete o zbraniach a veríte tým nezmyslom.Čo je horšie začnete o tom presviedčať aj okolie. príklad je v inej téme spomýnané dva stúpania vývrtu na .223 rem. Je daná norma a hotovo.ale to len na okraj.:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42615 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému guľový dvoják alebo expres
Tajfi, tak čo, vyskúšal si si to? Je v tom rozdiel? .... ale nechaj to tak ;) ináč ja som si to skúsil, okrem guľovej kozlice, ktorú nemám a stojím si za svojím. Nech sa ti darí ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42616 od mirob
Odpoveď od mirob na tému guľový dvoják alebo expres
čo som to rozpútal..jaj,jaj:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42617 od Castor
Odpoveď od Castor na tému guľový dvoják alebo expres
Tajfik...bud chlap...uznaj ze nevies vsetko a hlavne GRAMATIKU..nevyhovaraj sa ako maly fagan... ;) Ale to nie je az take podstatne...horsie je, ze mas syndrom maleho arogantneho prasiatka. Ak jednas takto so zakaznikmi a mas stale dost roboty...musis byt velmi dobry zbrojar...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42620 od mirek
Odpoveď od mirek na tému guľový dvoják alebo expres
CASTOR alebo CASTROL ( tak Ťa nazval p. TaJfI ) s tým prasiatkom to je dobré :D Prasiatko sa dá vyhrať aj v tombole ale ja by som sa tej tombolovej ceny vzdal...:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42624 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému guľový dvoják alebo expres
ja som tiez velkeho cervika v hlave,ale v jednom mam jasno bude to dvojak(vec vkusu) ja som rozhodnuty pre kaliber 9.3x74R v krajnom pripade 45-70 govt. Velka otazka je, aky dvojak, ci si dat vyrobit do baskule ZP, alebo rusa ktory by potreboval poriadne upravy alebo este dosetrit a kupit nieco pouzite, kvalitne z vonka (merkel,krieghof)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42626 od Vasilij
Odpoveď od Vasilij na tému guľový dvoják alebo expres
Ja osobne by som ti odporučil našetriť si na niečo lepšie, napr. na Merkel alebo Krieghoff. Veľmi pekné guľové dvojaky vyrába aj francúzska firma Chapue -arms.Na ruské guľové dvojaky veľa ľudí frfle, aj ja som si preto kúpil radšej expres-a. Ak rozmýšľaš nad ZP, tak to už radšej kúpiť hotovú zbraň a neprispôsobovať hlavne k baskuli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42628 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému guľový dvoják alebo expres
Do ZP si mozes dat vyrobiť aj nieco silnejsie...vydrzi to.Za poriadny 2 jak das minimalne 4000€ a viac.Vyroba ta bude stat do 3000€ ak nie aj menej.Zalezimod narocnosti.1500-1700€ hlavne a cca 900€ drevo aj s robotou u pana majstra Cerovskeho v Hrinovej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42629 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému guľový dvoják alebo expres
Nehadajte sa!!! Bavte sa normalne o zbraniach a hotovo.Neuskodi prestat provokovat ale aj chrlit ohen z druhej strany je zbytocne.Staci respekt a je to v pohode.Aj tak sme predsa na jednej lodi..alebo nie???Zdravim.Kua aj ja sa mylim pri tom pisani.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42630 od Castor
Odpoveď od Castor na tému guľový dvoják alebo expres
Suhlasim... je jasne, ze nie sme tu vsetci jazykovedci, podobne ako nie sme tu vsetci zbrojari. Ak niekto nevie gramatiku, este neznamena, ze mam pravo nadavat mu do somarov a pod. , ako to robi tajfi. Je tu par ludi, ktori sa vyznaju v problematike minimalne tak dobre ako tajfi, ak nie viac....no napriek tomu tu nikoho neurazaju a vecne diskutuju....z takychto prispevkov sa da vela naucit. Ja viem, ze ludia sme rozdielni, no nemali by sme tolerovat hrube spravanie niekomu len preto, ze je odbornik v comsi.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42638 od keri
Odpoveď od keri na tému guľový dvoják alebo expres
Aký je podľa Vás už dobrý sústrel, povedzme na 100m? a aký je priemerný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42654 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému guľový dvoják alebo expres
Nie som odbornik ani macher atd...ale ked ti takato,,hracka" udrzi na 100m 5-7cm,tak to mas asi velmi dobré.Ono fakt to nie je jednoduche,aby tie hlavne spolupracovali na 100 %.V podstate su to zbrane primarne urcene na spolocne polovacky atd.Nie na strelbu daleko cez 100m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42665 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému guľový dvoják alebo expres
tajfi si trocha vytiekol, nie? suhlasim s Tebou v tom, ze ak nie su hlavne zletovane do listy, tak je mozne nahanat sustrel roznymi retrifikacnymi mechanizmami, ALE treba jednym dychom dodat, ze sa zaroven odstrani bimetalicky efekt pri viacnasobnom pouziti zbrane v kratkom casovom useku
<br/>a k teme, skusme trocha zrazit hrebienok nasim puskarskym majstrom sveta: komplet gulovy zvazok (aj s objimkami, ziadne odrezat - zasunut) v dobrej Suhlskej manufakture od 2.000,-€

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42669 od pepies
Odpoveď od pepies na tému guľový dvoják alebo expres
Martin suhlasím s Tebou.a este jedna výhoda zbraní čo nemaju pevne zletované hlavne je:že nemáš problém s rôznymi gramážami streliva lebo si to vieš nastavit retifikačným mechanizmom a táto možnost u zbraní s pevne zletovanými hlavnami neexistuje.Apropo som sa dozvedel že si dávaš robit veľmi zaujímavu flintu na zakázku.dufam že sa podelíš s nami so skusenostami s nou a daš nejake foto do galerie.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42672 od Akela
Odpoveď od Akela na tému guľový dvoják alebo expres
Martin, chcem Ťa poprosiť ak máš nejakú stránku, kde by sa dali pozrieť ceny a práca Suhlských majstrov, mohol by si to sem hodiť? Resp. nejakú firmu s ktorou máš Ty osobne dobré skúsenosti. Nemčina nie je problém. Ak nie tak Ťa poprosím na môj mail:
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Ďakujem. Hľadám nejaký hrubší kolík od osmičky do kombinovanej zbrane za slušnú cenu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42679 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému guľový dvoják alebo expres
Martin povedal som si na vas kašlem ale zasa si napísal volovinu o bimetalických efektoch...nevadí ludia čítajte budete múdrejší.Dalšiu vec ktorú ti musím pripomenúť o nafúkaných puškároch je fakt že u mňa stojí zväzok 1800-2000eur a to nie ako si napísal ty:(aj s objimkami, ziadne odrezat - zasunut ja tie objímky vyrábam na každú zbraň extra tak si vyprosím aby si ma zaradoval medzi slovenských kováčov.Pepies strýka máš puškára tak trocha odbornejšie poprosím vieš že posuv hlavne o 0,5mm ti spraví aj 20cm preto u rusa nevieš spodnú hlaveň dostať k vrchnej , tak ako to bolo aj u českej ZH a hlavne pri vyšších kalibroch nakoľko tie trápne skrutky M3 nedokázali hlaveň držať po viacerých výstreloch . len toľko na okraj....ak sa mýlim môžete mi vynadať;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42685 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému guľový dvoják alebo expres
co hovorite na Guľový dvoják SERSZODI 8x57 JSR,baskula ZP, majitel ho ponuka za 4000eur ,je podla vas tato cena opodstatnena?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 229 návštevníkov a žiadni členovia on-line