Problém s CZ 527 222 REM

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45596 od 40E
Odpoveď od 40E na tému Problém s CZ 527 222 REM
to mirob: potreboval si nejaké papiere od policajtov, keď si šie do brodu s puškou na reklamáciu? Myslím zbrojný sprievodný list .............. Chystám sa dať si upraviť flintu priamo v brode, tak nech viem či ma čakajú nejaké papierovačky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45793 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Problém s CZ 527 222 REM
....nó...mal by som mať určite od polície papiere....ale bol som tak neštestný;)že som tam letel.....a ostatné už vieš...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45828 od 40E
Odpoveď od 40E na tému Problém s CZ 527 222 REM
Jaska, OK. Myslím, že aj ja sa tých formalít úšetrím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46020 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Problém s CZ 527 222 REM
tak že dnes som si prevzal zbraň..podľa slov pracovníka reklamačného oddelenia nastrielal cez pevné mieridlá rozptyl 2cm (ale nie strelivo SB ale hitenberg..alebo alé to)
<br/>terč som nedostal samozrejme...ani som ho nechcel...nastrielam si sám..tak že cez sviatky nastrielam a bude to...alebo aj nie...:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46039 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Problém s CZ 527 222 REM
PRECO SI NETRVAL NA VYSKUSANI ZBRANE TAM U NICH ????!! :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46068 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Problém s CZ 527 222 REM
lebo som sa brutálne ponáhlal a priznám sa že mi to tam liezlo celé na nervy....pán bol ok..stále mi však rozprával že to nemuseli urobiť lebo ich norma hovorí o 4cm na 50m...šak na 150 m by som netrafil kýbel.. ...uvidíme..skúsim...dám vedieť..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46075 od miso
Odpoveď od miso na tému Problém s CZ 527 222 REM
ta ich norma to je hroza a des. A s tymto oni chcu byt konkurencie-schopni Neuveritelne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 dňami #46501 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Problém s CZ 527 222 REM
ako dopadla tvoja kontrolná strelba....???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 dňami #46524 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Problém s CZ 527 222 REM
Tá ich norma slúži iba na to aby boli v prípade reklamácie krytí. Nemôžu garantovať menší rozptyl lebo sú si vedomí toho že by si srali do vlastného hniezda :D A podla mňa ani nemienia zapracovať na nejakom vylepšení pretože ich klientelu tvoria väčšinou bežní poľovníci (s bežnými príjmami) a nie streleckí fajnšmekri ktorí vedia čo presne od zbrane očakávajú...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 dňami #46525 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Problém s CZ 527 222 REM
Ja som mal zatiaľ dvakrát 223 a raz 222 všetko CZ 527 ale ani raz som nemal problém. Určite je to veľmi neprijemné. Poznám to po nákupe tureckej brokovej kozlice, chlapi nekupujte šmejdy! Všetko je o tom, že keď kúpiš takéto hov-no, ako sa postaví k tomu ten, čo Ťa presvedčil, že to je bohovsky výhodný nákup. Moja skúsenosť je veľmi zlá - záver, do tej predajne už nevkročím a &quot;vrelo&quot; ju odporučím všetkým svojím známym.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 dňami #46526 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Problém s CZ 527 222 REM
ešte som to neskúšal..priznám sa ako si ma prešla chuť a musel som si od toho oddýchnuť....tento víkend to pôjdem skúsiť....už konečne...
<br/>Akela máš recht..ja som ti tiež kúpil po IŽ-ke kozlicu Zaffer...a som si hovoril...aký som šikovný za 11tis takú fasa kozlicu...krásnu....nakoniec ostala len z 2metrov krásna...no ho...o neuveritelné...zlatá ruská puška...priznám sa kúpil som si Berettu ultralight a basta...ale jasne že som mohol aj lacnejšie a možno podobne kvalitne..tak ako moje tortúrie z gulovnicami...nakoniec S 202.....ale späť....mal som za to že gula na škodnú stačí aj CZ....a že pod túto kvalitu nepôjdem..len už aj táto latka neplatí....
<br/>no uvidíme..hádam zmením názor....len mi nieje jasné ako to mohlo opustiť fabriku..
<br/>Inak už fraňo mi hovoril že niečo nieje v poriadku (montoval mi puškohľad)...že je hlaveň ako si vyosená..lebo puškohľad musel naklikať uplne na jednu stranu a len tak tak to vydalo (a kontroloval aj šínu a montáž)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 dňami #46527 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Problém s CZ 527 222 REM
Vieš oni chcú predať za každú cenu a zbaviť sa aj zle vyrobeného kusa. Potom sa hľadajú zámienky ako reklamujúceho znechutiť a pod. Všetko je o poslednom článku, ktorý Ti pušku predal. On tiež do hlavne nevidí a mrzí ho /ak je normal obchodník/, že má s tým problém a Ty ako zákazník si nespokojný, tak to nejako aj na svoje náklady dorieši - to je ten lepší prípad, alebo to urobí ako predajca brokovníc Gazelle .- Tureckých šmejdov z Nových Zámkov a nechá Ťa dusiť sa vo vlastnej šťave až to vzdáš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 dňami #46531 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Problém s CZ 527 222 REM
šmejdi v podnikovej predajni...priamo v UB...inak sám som z NZ..kupoval som tu jedinú zbraň...a nekupujem tu nič..práve kvôli tomu čo ty (sice to nebola menovaná tur. hrúza ale tiež som dobre nepochodil)..všetko som kupoval kde kupuješ aj ty...(reklamu robiť nebudeme....dobré sa chvali samo) ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 dňami #46538 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Problém s CZ 527 222 REM
Nechcem robiť reklamu ani nič podobné ale keď prídem ku Fraňovi do NR tak tam mám poskytnutý komplet servis. Fakt ten prístup je tam ok a nik tam človeka zbytočne nepresviedča, skôr v dobrom poradí. A to musím povedať že mi to nie je ani dobrý kamarát ani známy. No ale už som sa veľmi rozkecal mimo tému, ale možno to niekomu do budúcna pomôže správne investovať a ne-o-dr-bať sa :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 dňami #46539 od pollo
Odpoveď od pollo na tému Problém s CZ 527 222 REM
CHlapi aj za komanča boli problemy z222 remingtonami ja som vystrelil vyšé100 nábojov než prestala hlaven rozhadzovať celý terč srnca dostrielany apotom akoby čosi sadlo amal som pokoj 8rokov ahlaven odišla počas treningu vydržala 4015 ran.Ale mal som tiež 222 kde hlaven nevydržala ani 200rán a išla na reklamačku do Brodu aešte sa prisahali že je to kovana hlaven.vtedy stačilo urobit ofuk na obchodnom abolo to hotove na počkanie aj zomluvou advomi krabičkami nábojov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 dňom #46574 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Problém s CZ 527 222 REM
nechcel som to takto.....ale fraňo je naozaj vzor pre obchodníkov....nikoho nepodceňuje....ani takého čo si príde kúpiť zbraň za 10 tis...kupoval som tam komplet všetko....ale toto je mimo..hoci asi je potrebné aby vedela verejnosť kde sa neodrbáva.....
<br/>uvidím zajtra či nepôjde puška do rajčín:o)))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46745 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Problém s CZ 527 222 REM
tak že..dnes som to bol skúsiť...nemal som vela času aby som to skúšal na viac krát...ale už je to ok...na 40m bol sustrel 3 rán asi 1,5cm...samozrejme s mojou chybou..nemal som stojan...ked som sa rozstrielal tak som triafal hlavičky špendlíkov ...používal som ich na upevnenie terčou (ide o špendlíky s plastovou hlavou ktoré sú používané do korkovej nástenky..)..tak že asi dobre...odľahlo mi..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46984 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Problém s CZ 527 222 REM
nazdar....a na nástrelnu vzdialenost...alebo aspon na 100m nevyskušaš,mne by to nedalo pokoj... 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46987 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Problém s CZ 527 222 REM
priznám sa nemal som čas....asi bud týždeň budem mať kľud a testnem to...hlavné je že sa to chovalo normálne...(hlavne ma zaujímalo či to bude ok aj po zahriatí....bolo to ok)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48182 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Problém s CZ 527 222 REM
Teraz mám dilemu ... Rozhodoval som sa medzi .222 alebo .22 hornet v prevedeni CZ 527 FS. Niečo také na zimné a jarné šúlačky na škodnú, ale zároveñ aj na strelnicu. Poraďte ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.099 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 518 návštevníkov a žiadni členovia on-line