Problém s CZ 527 222 REM

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48185 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Problém s CZ 527 222 REM
Ked sulat tak nie FS,naco nosit navyse drevo so sebou....a ako na to pozeram,tak to ma zase pazbu lomenu ako Lomnicak. Ked na to das puskohlad,tak z licnice budes mat akurat tak "bradnicu". Ked drevo,tak American - rovny chrbat,sklon optimalizovany pre puskohlad. Moj nazor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48187 od petob
Odpoveď od petob na tému Problém s CZ 527 222 REM
Skôr 222 rem má vynikajúcu balistiku aj na 200 m, dá sa použiť aj na srnčiu a je do nej aj lacnejšie strelivo na strelnicu. A či to bude FS alebo nie to na hmotnosti veľa nemení. FS je o 100 g ľahšia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48191 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Problém s CZ 527 222 REM
CZ 527 amerikan nízkou montáž a ráži 223 remington je větší výběr střeliva a je levnější než 222 rem. a když jdeš na střelnici je to znát v peněžence

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48196 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Problém s CZ 527 222 REM
. ..už to striela dobre.....aj som s ňou 9.6. strelil srnca...;)
<br/>moja je klasický lux...samozrejme som dal dole pevné mieridlá ..montáž je klasika celokovová pevná CZ..ak by som si mal vybrať tak pažbu jednoznačne american...klasická pažba lux by mala byť akože kompromis na strelbu cez mieridlá a cez puškohľad...len na puškohlad je velmi nepohodlná...je to velmi nízke..preto american...
<br/>a kaliber??..to je vec vkusu...mal som aj 223 a teraz mám 222....ako druhá guľovnica mi viac pasuje 222 (223 mi prišla zbytočne silná)..ale to je len pocitové..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48201 od petob
Odpoveď od petob na tému Problém s CZ 527 222 REM
Ten pocit je perfektný. Ako z malorážky. Včera to jedna mačka neprežila. Určite je to dobrá voľba ako druhá guľovnica.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48208 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Problém s CZ 527 222 REM
waldo - na posliedku považujem za ideálnu voľbu CZ 527 Carbine; (223 Rem./7,62x39):P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48219 od miros
Odpoveď od miros na tému Problém s CZ 527 222 REM
waldo ak na skodnu a na strelnicu tak pospekuluj uz len nad 2 vecami 22 hornet lacnejsie strelivo aj ked nie vela druhou ale v pohode ale kratsia vzdialenost niekde okolo 140 m je jeho max. potom to hodne pada ale neskutocne fajnova strelba viac kope vzduchovka. 222 to uz je nieco ine drahsie strelivo sirsi sort. ale hlavne dociahnes dalej ale uz zacnes spekulovat ze sa da aj srncia a sem tam aj prasiatko u mna uspel hornet a skodna na to hodne dobre pocuva

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.081 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 286 návštevníkov a žiadni členovia on-line