Guľovnica Antonio Zoli

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6260 od Akela
Guľovnica Antonio Zoli bolo vytvorené Akela
V poslednej dobe som videl pár pekných guľovníc tejto značky. Mohol by sa ozvať nejaký majiteľ, aký má kaliber, aké má s ňou doposiaľ skúsenosti, resp. porovnať ju s CZ 550? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6482 od leica
Odpoveď od leica na tému Guľovnica Antonio Zoli
Akela neviem aké máš skúsenosti s CZ550 ale myslím že z horšieho blata ju už uplácať nemohli, hrdzaveje to ako lopatky kompresora, , človek musí vyvinúť maximálne úsilie aby to aspoň trošku vyzeralo, presná je to nepopieram. No už dlhšie uvažujem že ju vymením. Tak že je to jednoduché pušky Antonio Zoli sú určite lepšie... ani jedna zbraň tak nehrdzaveje ako CZ550

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6486 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnica Antonio Zoli
Vďaka za názor a za akú značku by si ju chcel vymeniť? Nad čím uvažuješ, alebo čo sa Ti páci?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6572 od leica
Odpoveď od leica na tému Guľovnica Antonio Zoli
Páčia sa mi viaceré typy napr. sauer 202, práve sa mi niečo vyrába, ked to bude pošlem foto, zatiaľ sa k tomu nechcem vyjadrovať lebo sa vyskytli určité problémy, dúfam že to skoro bude, v minulosti som mal aj galašku v kalibre 8x57 JS výborná puška dobre mi sedela v ruke ale už bola moc vystrielaná tak som ju pustil, začínal som s ZH304 7x57/12... nebola zlá ale ani dobrá, zle sa nastrelovala, ale ked to prehrmelo tak to ušlo, tiež som ju už predal...momentálne mám tú CZ550.. ale čoskoro aj tá bude na predaj..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6573 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnica Antonio Zoli
S tým Sauerom je to zásah do čierneho. Mal som ich pár v ruke, momentálne je to mierne nad moje finančné možnosti. Je to podľa mňa super kvalitná guľovnica a má všetko čo má mať, vyvážená, záver ide ako po masle, jemný a tichý napináčik a skvelú piestovú poistku. Tam, kde ich chodím obzerať, garantujú rozptyl na 100m 2 cm - strelivo RWS. Je to môj favorit č. 1. Ak kúpiš, tak sa ozvi, nech sa radujeme s Tebou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6599 od eso
Odpoveď od eso na tému Guľovnica Antonio Zoli
Páni, mne sa taktiež veľmi páčil SAUER 202, pokiaľ som ho videl v katalógoch. Na výstave v Nitre som ho videl v originále a upustil som od nadšenia. Tá zbraň na mňa pôsobila mohutným dojmom. Niečo ako medveďobíjka. Neviem, či je to len klam, ale tá zbraň je strašne mohutná, oproti CZ, Blaseru, Steiru atď. Opravte ma ak sa mýlim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6602 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnica Antonio Zoli
Nuž neviem čo si držal v ruke, resp, prevedenie a kaliber, ja som ten dojem nemal. Skôr mi 8x57JS v prevedení Classic hlaveň 56cm pripadala veľmi šikovná a prekvapivo ľahká. Potvrdili mi to aj kamaráti čo boli so mnou Na Blaseri mi nesedí záver a Mannlicher jednoducho na Sauer nemá. CZ je v inej lige. Choď ku Fraňovi do NR a tam si všetky tieto 3 značky v pokoji porovnaj. Uvidíš, že zmeníš názor. A osobne mám radšej pri silnejších kalibroch ťažšia a masívnejšie zbrane - lepšie sa mi z nich strieľa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6605 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnica Antonio Zoli
Neviete, kde na Slovensku ešte predávajú A.Zoli okrem Zvolena, resp. kto ich dováža na Slovensko?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6673 od miros
Odpoveď od miros na tému Guľovnica Antonio Zoli
eso nechcem sa ta neako dotknut ale nepozeral si na Menlicher ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6680 od eso
Odpoveď od eso na tému Guľovnica Antonio Zoli
Určite nie, prepojenie predpažbia s pištolovou rukoveťou je nezameniteľné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6690 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnica Antonio Zoli
Neviete, kde na Slovensku ešte predávajú A.Zoli okrem Zvolena, resp. kto ich dováža na Slovensko?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6695 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Guľovnica Antonio Zoli
eso jaký typ a ráži jsi měl v ruce protože některá provedení sauer 202 jsou mohutná a magnum provedení i váhově je výš 3.8 kg se někomu zdá dost

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6701 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnica Antonio Zoli
Leon, strieľal si z CZ 55O cal. 7mmrem.magnum alebo 300WM prevedenie medium? To znamená odľahčená verzia klasickej magnum CZ? Vieš prečo bolo jeden čas toľko inzerátov na predaj týchto guľovníc? Lebo jednoducho pri tých váhových parametroch bola pre niektorých poľovníkov streľba s týmto typom nebezpečná. Kopanec ako sviňa, prípadne optika rozfaklila obočie - strach z výstrelu - preto sa ich zbavovali. Pri magnume mi 3,8 kg. nevadí. Skôr to považujem za výhodu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6703 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Guľovnica Antonio Zoli
Sauer 202 som mal v ruke a známemu, ktorý ju vlastnil sme dvaja nezávisle povedali že je to veľmi pekná puška ale na chrbte ju nosiť asi nie je žiadna radosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6711 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnica Antonio Zoli
Magnum kaliber považujem skôr za zbraň na posed a nie na posliedku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6720 od eso
Odpoveď od eso na tému Guľovnica Antonio Zoli
Som rád, že som sa nemýlil ohľadne 202ky, kaliber páni si nepamätám, bolo to na výstave.
<br/>AKELA, to, že niekto nevie strielať s ľahkou puškou razantnejšieho kalibru je len na jeho škodu. Ono vláčiť v revíri 4kilovú zbraň, len preto, že ju neviem dobre hodiť do pleca, je úplná blbosť. A to či hovoríš, že veľa poľovníkov predáva tieto razantné kalibre by som pripisoval skôr tomu, že strašne poškodzujú divinu. Lebo strelený srnec so 7mmRM, žiadna sláva. Rovno to môžeš natlačiť do klobás!!!8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6722 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Guľovnica Antonio Zoli
Guľovnica Sauer Classic 202 cal. 8x57JS váži 3,4 kg. Neviem či je nejaká extra ťažká zbraň. Mne sa zdá tak akurát.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6740 od perdix
Odpoveď od perdix na tému Guľovnica Antonio Zoli
Eso, kolik srnců jsi střelil z ráže 7mm Rem Mag a jakou střelou?? Zajímá mě to proto, že nemám rád, když někdo globálně posuzuje ráže podle něčeho, co jednou viděl nebo dokonce někde slyšel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6754 od eso
Odpoveď od eso na tému Guľovnica Antonio Zoli
Tak to nemáš rád- to je tvoj problém. Prečítaj si o čom som písal a nevytrhuj niečo z textu. To zase ja nemám rád!!!;) A keď napíšem že by som pripisoval skôr k niečomu, tak to ešte nemusí byť status quo - CHAPANDO?!?!?!?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6757 od perdix
Odpoveď od perdix na tému Guľovnica Antonio Zoli
Já jsem něco vytrhl z textu??? Ty jsi napsal, že zbraní těchto ráží se lidé zbravují nejspíš proto, že poškozují zvěřinu. Nenapsal jsi, že si myslíš, že poškozují zvěřinu, a proto se prodávají, ale zkrátka, že je z toho srnec &quot;žádná sláva&quot;, takže o tom musíš být přesvědčen. Proto se tě tedy ptám na tvoje konkrétní zkušenosti a nechci tě nijak napadat.
<br/>Čekal jsem ale vyjádření, ne schovávání se za latinu a pár vykřičníků.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.066 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 287 návštevníkov a žiadni členovia on-line