Brno 98

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57399 od Budos
Odpoveď od Budos na tému Brno 98
Veľmi pekne ďakujem Lanus. A ďakujem aj ostatným za názor. A prajem šťastné a veselé...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57423 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému Brno 98
Lanus aj ja ďakujem za informáciu, avšak ak ťa môžem požiadať, povedz mi, ktorých z týchto typov, na tej nemeckej stránke myslím, by sa hodil najlepšie pre BO 98, chcem si ho totiž kúpiť. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57424 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Brno 98
mdok1 - keď nevieš jazyk používaj "google prekladač" ! Na M 98 je určený "TY 101" (bez poistky s odporom spúšte 900-1800 g) ; "TY 301" má aj poistku (bol by však potrebný zásah do dreva) !
<br/>
<br/> Pozri aj : www.proarms.cz/ceniky/Prislusenstvi/Spor...te_Timney_MO2009.pdf
<br/> ako aj klikni na odkaz na firemnú stránku,ktorý sa Ti ponúkne po otvorení tohoto linku !
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57426 od belson
Odpoveď od belson na tému Brno 98
K tomu lanusovmu štedrovečernému &quot;mäsu do gulášu&quot; chcem len podotknúť, že kým ten prvý link (subrt) je o napínačiku, tie spúšte Timney sú síce dobre štelovateľné, ale nejde o napínačik! Ospravedlňujem sa, ak upozorňujem na niečo, čo je každému napohľad zrejmé...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57433 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Brno 98
Keď sme už pri tom mäsku do gulášu, tiež si ho zabezpečujem sám :) a vždy s napináčikom :).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57446 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému Brno 98
Ďakujem, ospravedlňujem sa zato, že viem len 3 jazyky okrem nemčiny, inak ďakujem za objasnenie veci, pýtal som sa slušne. Prajem všetkým pekný deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57448 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Brno 98
mdok1- aj ja som to myslel slušne,rozhodne nie ironicky! Ak si to tak nevnímal , prepáč ! Skutočnosť je však taká,že aj keby hneď vedel človek 10 jazykov, avšak nie ten, čo momentálne potrebuje, je rozumné použitie prekladača ! :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57539 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému Brno 98
Lanus, použil som ho, len mi to nejak čudne preložil. Musím však uviesť, že nie som až tak zbehlý v tom, ako vyzerá zvnútra napináčik a spúšť. Ide len o to, že svoju spúšť na BO 98 chcem poriešiť, je tvrdá, ako na vojenskej zbrani, čo určite neprispieva k pohodli a presnosti pri streľbe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57540 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Brno 98
mdok1 - originálné prevedenie spúšte na B 98 má veľký a najmä dlhý chod spúšte ! ktorý sa dá v rozumnej miere vyladiť kvalifikovaným zásahom šikovného puškára,(je to piplačka a nie každý puškár sa na to chytí!). Podstatne jednoduchšie je vymeniť pôvodný &quot;spúšťový komplet&quot; za zostavu s napínačikom
<br/>zbrane.subrt.cz/nahradni-dily-na-zbrane/napinacek-na-brno-98 (ktorý umožňuje streľbu aj bez jeho natiahnutia)! Druhou možnosťou je výmena pôvodného s. kompletu za plynulo regulovateľnú spúšť Timney typ: TY 101 . (Uvedené výmeny dokáže spraviť aj "domáci kutil").
<br/>
<br/> Najjednoduchšou voľbou bude však pre Teba návšteva puškára ,ktorý ti buď upraví spúšť resp.zabezpečí nákup a montáž vzájomne dohodnutej zostavy ! ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57541 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Brno 98
oprava ,doplnenie špecifikácie na :&quot; B 98 má veľký odpor a najmä dlhý chod spúšte !&quot; :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57585 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému Brno 98
Lanus, ďakujem, skúsim Uhrineka v Humennom...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57671 od saris
Odpoveď od saris na tému Brno 98
čaute,
<br/>kúpil som novú motýlikovú poistku na BRNO98 .....namontoval som ju ale nedá sa zaistiť. Neviete mi poradiť či tú poistku ešte treba najako upraviť??? alebo mám vydný kus???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57672 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Brno 98
treba ti to dat ku puškarovi ,mam ten isty problem davam druhy dalakohlad Meostar R1r 3x15-56RD-MR a tiež mi tam bude musiet dat tuto poistku a vravel že to bude treba upravit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57673 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Brno 98
oprava 3x12-56:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57676 od Budos
Odpoveď od Budos na tému Brno 98
Zdravím všetkých! Odkiaľ si kupoval tú poistku? Daj sem fotku alebo link. Ja som si ju montoval sám. Bol treba dobrúsiť a doleštiť plôšku, ktorá umožňuje zaistiť a odistiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57687 od saris
Odpoveď od saris na tému Brno 98
poistku som kupil cez internet www.afg.sk a foto je www.jgstrade.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=2041.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57696 od Budos
Odpoveď od Budos na tému Brno 98
Tak ja mam presne tú istú. Treba sa s tým troška pohrať a dobrúsiť a doleštiť tú plôšku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57697 od saris
Odpoveď od saris na tému Brno 98
už sa na tom robí :-) dal som ju puškárovi lebo chcem ešte aj iné úpravy. Ako Ti funguje tá poiska?? Aký má chod?? si s ňou spokojný???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57698 od Budos
Odpoveď od Budos na tému Brno 98
Tak oproti pôvodnej je to riadny rozdiel.Funguje mi spolahlivo a je nehľučná.
<br/>Samozrejme nedá sa to porovnať s poistkami na nových moderných zbraniach.
<br/>Treba si zvyknúť ale dá sa to naučiť ja ju ovládam palcom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57707 od Budos
Odpoveď od Budos na tému Brno 98
Tak dnes mi dorazil z Holíc napináčik na K98. Akonáhle budem mať času pustím sa do výmeny a následne ho vyskúšam. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 350 návštevníkov a žiadni členovia on-line