IŽ 94 Tajga guľobrok

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21210 od Peter33
IŽ 94 Tajga guľobrok bolo vytvorené Peter33
No čo na to hovoríte??Nemá niekto s tým skúsenosti?Rozmýšľal som o kúpe, ale nechcem to posrať tak sa Vás chcem na recenziu tejto zbrane opytat, aké má plusy a mínusy.Dík zatiaľ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21213 od Peter33
Odpoveď od Peter33 na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Som rozmýšľal nad 7,62x54R/12/76, alebo bezokrajový .308 W.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21221 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Uz som niekolkokrat opisoval anabazu kolegu s touto zbranou ..... Skusenosti len tie najhorsie !!! Za tie peniaze sa da urcite kupit jazdene ZH v slusnom stave ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21233 od Peter33
Odpoveď od Peter33 na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
No dik, aspon viem, co je to vlastne za flintu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21247 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
AAAAA!!!! Strasna zbran.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21254 od Akela
Odpoveď od Akela na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Pred týždňom som to čudo mal v rukách u Fraňa v NR. Nebrať ani zadarmo. ZH proti tomu Ferlach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21297 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Este ze robia tie zazracne jednusky, to sa 100% vymyka z "profilu" novodobych ruskych zbrani. Kde su casy starych IZ. S tymi sa dalo aj vo vode plavat a fachcilo to na 100%. No demokracia je demokracia. Hlavne v nasom bloku.:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21313 od Branislav
Odpoveď od Branislav na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Zbran som mal v rukach, no nestrielal som z nej. Celkove spracovanie typicky ruske, velmi neotesana zbran. Hlavne posobia dojmom vodovodnych trubiek a su divne spojene - ziadna pajka. Spust velmi tvrda. Podla jedneho nestastneho majitela je to takmer nenastrelitelna zbran. Jo a este jedna vec - Rusi nikdy nijake nahradne diely nedodavaju, cize ak sa nieco po..., pripadna oprava sa moze komplikovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21315 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
A bolo niekedy treba nejaky nahradny diel? Co mam ja skusenosti, tak iba udernik po cca 30 rokoch pouzivania ale ten nebol problem zohnat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21317 od Branislav
Odpoveď od Branislav na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Na novych kozliciach vraj obcas uleti s prazdnou nabojnicou aj ejektor :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21318 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Myslim, ze aj ten udernik, kusok klinca to spravi. A tie trubky. No vystihol si to presne. Ked som s nou nastupil do Avie, uskrny mi potvrdili, ze nooo skutocne vkusna zbran. Kto nemal, neuveri. Myslim, ze Martinou kamarat ju skusal nastrelit a taka mensia zavaada: utrhol sa mu stelovaci sroub. Nic zavazne, troska bodnutia elektrodou, pripadne kusok radlovacieho drotu :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21320 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Tieto zavady sa stanu ci mas Perazzi alebo Berettu .. vsetko co sa pouziva sa moze pokazit..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21322 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
No jasne, to mas pravdu, . Tak ako sa kazda spusti, tak neexistuje asi bezporuchova vec. Len ked si das reklamovat v Berette, ci Merkel tak ti ju v zaruke s hlbokym uklonom opravia, kdezto rus je rus. Davaj, vsio v pariadku. Kakoj problem. Hlavne ze je puska predana a vyleti rana. Ako skutocne, nakupna cena zodpoveda kvalite. Pri Berette, Stayeri ci inej znackovej zbrani mas poruchovy z 1000 ks 1ks. Staci len taky Blaser. Kdezto tu je to naopak. Kto kupi vydarenu IZ moze ist hned davat LOTTO, lebo ma veeeeeelmi stastny den.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21323 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Nechcem sa tu velmi rozpisovat, ale aj ja si obcas zajdem na strelnicu a vidim kto s cim striela a ako mu to funguje, ake sa objavia poruchy atď. ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21326 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Mas pravdu, tak ako pri soferovani najhorsi je medzikus. Medzi volantom a sedadlom. Na spravca strelnice, a to uz mal v ruke kadejaku zbran, tvrdi, ze presnejsiu zbran/samozrejme spomedzi zbrani nas obycajnych smrtelnikov/ ako ZKK600 v razi 7x64 nepozna. Ale na ruske by ti vedel porozpravat. Nic proti rusom, ja tiez cely den beham v Nive, ale musis uznat, ze im chyba koncovka. A zelezo uz tiez nie to, co byvalo. Moja IZ zahrdzavela hned po prvej polovacke. A to nie som Sam Howkins, aby som nechaval zbrane po polovacke na "samovyvoj". No aj cigan cele Michalovce presiel a krajsie decko ako svoje nevidel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21328 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Asi ta sklamem, nevlastnim ziadnu rusku gulovu zbran, takze ta narazka v podobe poslednej vety v tvojom prispevku sa minula ucinku na moju osobu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21330 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Nemyslel som teba, ale celkovo, ked clovek nieco ma, tazko uz potom sam seba presviedca, ze je to nie je dobre. Ja som ju mal tyzden a vratil som ju, s tym ze som prisiel o petku. Moja chyba. Peter chcel nieco vediet o tej puske, tak som mu odpisal svoje skusenosti. Skoda tych rusov, lebo ich zbrane boli niekedy pre polovnikov, ktori nepotrebovali ziadnu luxusnu zbran spolahlive a vecsina funguje dodnes. A amici tiez iba okopirovali v 308 ich naboj. Podobne aj lietadla, fotaky a ostatnu techiku. Bohuzial, pre obycajnych smrtelnikov uz zostalo iba dno. Staci im, ze je to lepsie ako brokovnica a je to. Aj Nivy. Ci si zoberies tu spred 20 rokov, ci mi dosla teraz nova, az na par plastov, je to takmer to iste. A este do toho drbli elektroniku, taksem tam niekto zostane s novym autom v lese, lebo ma imobilizer, ktory nedovoli nastartovat nikomu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21346 od Branislav
Odpoveď od Branislav na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
Sice sa to temy presne netyka, ale aby sme celkom na Rusov nenadavali, vlastnim malorazku TOZ 78. Mam ju vyse roka a vystrielal som z nej cez 5000 nabojov. Uplna spokojnost, nijake problemy, presna a sikovna zbran. Ale aj tak sa na prvy pohlad da uhadnut, ze je to Rus :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21349 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
len na upresnenie:
<br/>
<br/>TOZ je ina znacka, iny vyrobca - Tulsky Oruzheiny Zavod - www.tulatoz.ru[/]www stránka
<br/>Bajkal IZ - Izhevskyj mechaniceskyj zavod imzcorp.ru[/]www stránka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21351 od sibo
Odpoveď od sibo na tému IŽ 94 Tajga guľobrok
a je to rozna kvalita?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.135 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 780 návštevníkov a žiadni členovia on-line