Kormorán

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61254 od papo
Odpoveď od papo na tému Kormorán
blahoželám, lovu zdar! my sme vybehli po 13 hod, no už bolo neskoro, lietajú si ako chcú. ale na jojke www.joj.sk/relacia-noviny/noviny-archiv/...4-noviny-tv-joj.html [/]tu čapni od cca 9. minúty dávali reportáž od ilavského, tomu tam tuším trochu nabehli. tu je stále málo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61256 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Kormorán
...vraj "mäso z ulovených zvierat by asi nechutilo ani psovi"....:D to nie je príliš motivančné :D
<br/>
<br/>....ja som zatiaľ neochutnal ale verím že nie je zlé mäso....len zlý kuchár.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61259 od papo
Odpoveď od papo na tému Kormorán
blažená nevedomosť udržuje vysoké stavy:{.... môžem ubezpečiť, že prsíčka sú pruuuudko jedlé;)... len aby ich bolo! v tejto súvislosti si treba uvedomiť, že vtáky s čiernym perím sú čosi viac ako dospelé a ešte nemám odskúšanú kvalitu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61618 od papo
Odpoveď od papo na tému Kormorán
počas doobedia som dostal dve správy, že sa ukázalo cca 30 kormorníkov. dvojhodinová vychádzka priniesla výsledok.... minimálne 14 nemusí späť k moru. na trojku strelcov výborný výkon. zmenil som broky na dubnické CGT- éčka 3,75 minimag a úspešnosť vysoko nad priemer. som presvedčený, že tieto dubnické broky si nájdu cestu k širšiemu využívaniu. na 50metrov minimálne 10 násobný priestrel... to sa nevidí často pri kormoránovi tvrdému na ranu. snáď na zajtra nastúpia ich náhradníci....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61619 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Kormorán
........za dva dni máme dvaja 34ks :-p
<br/>Srieľam 3,0mm (najradšej) alebo 3,5mm....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61621 od papo
Odpoveď od papo na tému Kormorán
blahoželáááám!!!! lovu zdar! a držím palec!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61638 od papo
Odpoveď od papo na tému Kormorán
tak v sobotu sme pridali 12... napriek tej biede, čo tu máme. zrejme sa sem pomaličky naťahujú ďalšie. litajú po jednom, po dvoch. kŕdle žiadne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61639 od Jardo-TO
Odpoveď od Jardo-TO na tému Kormorán
Chlapy len ich tlčte,lebo to čo vyvádza tento chránený vták na rybách nie je už možné.Nemám však na mysly ich vyplieniť ale iba znížiť ich vysoké počty.Takže Lovu Zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61932 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Kormorán
Vážení....nie je tu niekto z okolia Dubnice, Trenčína či Púchova ???
<br/>od nás denne odlieta á200ks kormoránov kdesi k Dubnici nocovať...videl som ich 2x medzi Dubnicou a Trenčínom ale to nebolo večer tak nocujú možno kúsok inde .....že by ste im tam trochu ponaprávajú morálku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61933 od papo
Odpoveď od papo na tému Kormorán
ak môžem poprosiť, aj mne môžte čosi potlačiť hore vodou, ja tu nemám ničoho:{ a sezóna ešte beží... výr, snáď ťa poteší aspoň toto: www.polovnictvo.com/userimages/thumbs/1330116232.951464.800.jpg [/]opatrne klikni :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61934 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Kormorán
Pekný výsledok. Typujem že to bolo v ten týždeň čo boli tie chumelice a mráz....dalo sa zapoľovať. Fotku s dovolením použijem na rybárskom webe...môžem ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61935 od papo
Odpoveď od papo na tému Kormorán
bolo to 24.2. počasie skôr k nornálu, no naletel krdeľ nevycvičených... domáce nás obchádzajú neuveriteľnými fintami. boli sme traja, a krkúne lietali nízko, asi boli tak naučené na predošlom mieste, kde bolo zrejme bezpečno. ono celá sezóna bola akási divná...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61946 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Kormorán
Pekný výrad papo :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 931 návštevníkov a žiadni členovia on-line