norovanie

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44004 od theCat
Odpoveď od theCat na tému norovanie
Na jednej fotke som videl vykopanu lisku a sedem malych. Vedla nich 4 srncie hlavy, z toho jeden srnec v lyku a jednu zajaciu. Neverim tomu, ze liska dokaze strhut dospelu srnciu. Podla mna ich nasla uhynute, co v tomto obdobi by nemal byt problem. Myslim tym kusi, co boli zakryte snehom, alebo tie, co mali problemy s prechodom potravy na nieco zelene. AK sa mylim, opravte ma. Diki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46113 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému norovanie
Kamarati, tak co? Uz?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46130 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému norovanie
cclapci len norujte a nenechajte si do toho kecat,lebo sa ho nezbavite:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46132 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému norovanie
som sa tyzden zrazal krizom-krazom po svete, ale od stvrtka som v tom ... u nas (Myjavske kopanice) maju liscata momentalne cca 10 - 14 dni a stare listice vecer opustaju noru ako svajc. hodinky (napr. vcera 20,07hod.)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46147 od nugy
Odpoveď od nugy na tému norovanie
Mne sa už bol sťažovať majiteľ jednej záhrady že videl u neho líšku a zmizlo mu už 6 sliepok.Išiel za ňou a zatiahla slepicu do nori čo značí že čochvíľa už pôjdeme na to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46330 od pepco
Odpoveď od pepco na tému norovanie
kluci 10 aprila sme norovali, 6ks liscat, asi 2-3 tyzdnove....stara tam nebola, ale nora bola dlhe roky nedobitna....ked sme odkopali kotol, tolko kosti zo zajaca, bazantich kridiel, srncie ratice, proste nosi vsetko doradu, a vo velkom pocte...a potom ze chov zajaca polneho:I v jednom clanku raz pisali, tusim hubertlov, kolko zajacov ulovi liska pre mlade....a vychadzalo tam cislo okolo 30ks rocne....jedna liska...tak vela zdaru aj ostatnym, u nas to tento rok celkom ide s liskami....uz mame vyse 10ks

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46345 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému norovanie
od januara do dnes v okoli Senca 11lisok a 4 mlade, predpokladam, ze nejake to lkisca si to odnieslo a nenasli sme ho. Mame este tak max 10 dni a smitec, rozlezu sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 199 návštevníkov a žiadni členovia on-line