PZ-zmení svoj názov na polovnú spoločnosť aby sa vyhlo rozhodnutiu SPZ a právnym dôsledkom.Čo vy na

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63050 od papo
lubo, dám ti naozaj jednoduchú otázku: vravíš, že rok o tom vieš. rok čakáš kedy niekto iný niečo spraví?
<br/>
<br/> od mája sa vie, že prezident spz si aj za tvoje peniaze dodnes užíva nelegálne získaný revír. a ty sa spýtaš, kto v tom niečo robí? že spz do tohtoročného snemu nemalo ani len štatutára, to vieš tiež. že stanovy spz sú v rozpore so zákonom o poľovníctve dodnes, vieš tiež. ja sa ti ospravedlňujem, že ťa používam ako príklad za ďalších 57 000 ďalších poľovníkov, ktorí v rozpore so zákonom užívajú revír a pre mňa sú obyčajní pečienkári, ktorí za kus mäsa vymenili právnosť, slušnosť, morálku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63051 od lubenko
Jarko omyl,napisal som že rok to tu čitam a vieš že na nič nečakam,za mna nik nič robit nemusi ešte to viem spravit sam:P:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63052 od lubenko
apropo,ja si ten kusok mjasa poctivo odrobim,nič mi nikdo neda zadarmo a nechci ma nasrat:) i ty robiš z kormošou prsička a vyraz pečienkar skus použit v inom prirovnani:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63053 od lubenko
dufam,že sa mezi tych 57000 počitaš i ty:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63054 od lubenko
a ešte niečo ,reagoval som na gustava,pretože o tebe viem že sa v tom angažuješ až moc

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63055 od papo
som rád, že si ma aspoň v tomto pochopil;) no uznaj, že toto všetko vie celá republika, i úrady, i ministerstvo. mafia funguje a členovia spz platia pytliakovi revír ďalej, ďalej užívajú revíry v rozpore s zákonom a výdatne živia členskými príspevkami mafiu. to je zarážajúce, čo všetko sú ochotní pre kus mäsa urobiť. bez hanby. a ešte sa necháte urážať kadejakými disciplinárkami a okresnými výbormi spz. veď oni nesmú nič, všetko, čo robia, je nezákonné! uvedomuje si to vôbec niekto? asi nie, lebo trestajú, pokutujú, volia bez zábran a členovia im to žerú, ešte si ich aj platia. a to všetko za kus mäsa....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63056 od DKo
.. pôvodne si niekto pozabudol uhradiť členské

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63059 od mary
V tomto prípade sa asi netreba oháňať zákonom,aj keď vieme,aký je! Ukončenie členstva v poľ.organizacii /aj v PZ/
<br/>je iste definované aj v stanovách,ktoré členovia sami odhlasovali a aj podpísali .Dobrovolné ukončenie členstva nezaplatením príspevku nie je právny úkon !!! A pre gustáva: nikto nikoho nepotrestal,akurát člen sám seba,tak nech sa aj sám zažaluje!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63060 od gustav
Hlasovanie o stanovách nie je právny úkon? Vyberanie peňazí nie je právny úkon?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63061 od DKo
vypracovanie a registrácia stavov je aký úkon? inicializačný alebo iniciačný? 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63062 od Lubo1
ďalších 57 000 ďalších poľovníkov, ktorí v rozpore so zákonom užívajú revír a pre mňa sú obyčajní pečienkári, ktorí za kus mäsa vymenili právnosť, slušnosť, morálku - teda aj členov Pribiny, kde si napríklad stačí pozrieť fotku v časopise Naše poľovníctvo na strane 20, kde jej jeden nemenovaný člen sa veselo fotí pri srncovi pekne položenom na ľavom boku, trošku nafúknutom, s poľovníkom, ktorý má zavretý záver na guľovej zbrani, veľmi pekné svetlo na hlavni a ten zálomok v strede čela je skutočne v súlade s poľovníckymi tradíciami. Takže zlatý pečienkár, pchaj si do toho vreca koho chceš, ale nájdeš tam aj svojich.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63063 od DKo
Lubo, nikto nie je dokonalý. Ani ja, ani ty, ani Papo, ani spomínaných 57 000 ostatných. To len Papo si myslí, že on dokonalý je, tak mu to neber. Je to jeho problém a jeho omyl. Pribina Papa nestvorila. Za to aký je skôr môže SPZ, resp. to ako on vníma SPZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63064 od papo
takto to tu funguje. ak niečo zargumentujeme, ozvú sa dvaja mudráci. ani jeden k veci. čo keby ste mi povedali, že sa mýlim, a prečo. na také niečo zrejme nie ste vychovaní. ale na krákanie ste ako stvorení. jeden sa nedokáže ani priznať, že ho ,,volili,, delegáti, o ktorých rozhodol ústredný výbor, ani si neuvedomuje, že celé jeho opk je mimo zákon, že v rozpore so zákonom vydáva poľovné lístky, atd... druhý rozumbrada, ktorý ani netuší, v akom je postavení. lebo keby si to uvedomoval, tak by v duchu svojej múdrosti žiadal o nápravu. nežiada, tak o čo mu ide? škoda s vami, súdruhovia, debatiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63065 od DKo
.. a asi ani nie sme podľa gusta spôsobilí k právnym úkonom 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63066 od papo
podľa teba, na základe čoho si spôsobilý /PZ SPZ/ k právnym úkonom? poukáž mi na príslušné uatanovenie zákona, prosím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63067 od papo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63068 od DKo
už dávno som pochopil, že ja ti to vysvetliť nedokážem, ale zabehni na OLÚ do MT, tam ti to (možno) kvalifikovane vysvetlia :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63069 od papo
no ak spochybňuješ, že nemáme pravdu, tak hádam len na základe niečoho si si vytvoril taký názor. a na to sa ťa pýtam. keď sa budem chcieť opýtať OLU, tak sa budem pýtať ich a nebudem sa pýtať teba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63070 od DKo
Ale ja, že niekde spochybňujem nejakú vašu pravdu? To si zas niečo vymyslel príp. namyslel ako obvykle! Ja len píšem, že OLÚ je pre PZ SPZ (štátnou) autoritou, ktorá určuje, či dané PZ SPZ je alebo nie je spôsobilé k právnym úkonom. Ver-never, ale je to tak, bez ohľadu, či je to podľa vás v súlade so zákonom alebo nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63071 od gustav
IČO: 36132314
<br/>Obchodné meno: Poľovnícke združenie Lysec-Hôsec
<br/>Právna forma: 731 - Organizačná jednotka združenia
<br/>Dátum vzniku: 19.12.1996
<br/>Dátum zániku: -
<br/>Adresa sídla: Belá-Dulice , 038 11 Belá - Dulice
<br/>Okres: Martin
<br/>
<br/>Ktorý konkrétny úradnik LU rozhodol o tom,že tvoja organizačná jednotka má právnu su-bjektivitu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.081 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 267 návštevníkov a žiadni členovia on-line