lov lukom a kušou, áno-nie

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51275 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
no on svoju robotu urobi na vzdialenost podla toho aka je pripstna aj strelba ale urcite nemieni nik usmrcovat zver na 200 m a to ani palnou zbranou.Takze je to v ramcii noriem ale na tych 120 m ak ovsem zasiahnes ciel ma to este dost energie aby usmrtilo hocico.ale je to vec nahody trafit a nie este usmrtit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51276 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému lov lukom a kušou, áno-nie
asi som sa nevyjadril zrozumitelne.prepač!vravel si že si rezal pilkou napoly cvičný hrot.mal som na mysli dražku v hrote!lebo ak ju narežeš krivo tak leti do....preč:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51277 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
Noo ty mas odpozorovane viedea a ja mam odskusane 8-L v realite .Vsade v europe kde sa lovi lukom a kusou a su tiez pravidla kde mozes strielat zver ale na chrbticu akurat tak v amerike tam sa neseru s tymi pravidlami .Ako u palnych zbrani pouzivanych urcenych k lovu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51278 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
mal si na mysli tie zarezy : Ja som si spravil podla priemeru cvicneho hrotu taku sablonku podla snurky a vyratal 3-mi a narezal.Inac sa to da presnejsie podla lepicky na pierka a tam to mas presne.Ja ten hrot nemam v umysle ani pouzivat ako presny .bol iba vyrobeny na moje testy a zatial vydrzal .Inac pouzivam 3 britve titanove hroty Wasp

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51279 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému lov lukom a kušou, áno-nie
o tom sa aninebudem bavit lebo to je hlupost čo za vzdialenost si napisal!ale osobne si myslimže kto streli na zver na viac ako 40m je ........:xa to som nechcel nikoho urazit!ved aj ja trafom na 40 m pivnu tacku bez optiky /lukom/ale to neznamena že by som na nu aj lovil

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51280 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
Ved jasne ze nie .rozoberame teoriu ved ja tiez nestrielam na vysoku na 200 m z gulovnice .Iba tvrdim na kolo metrov si verim zasiahnut zver 8-L8-L kusou .Podotykam ze na 70 m je zasah ako aj na tych tvojich 40m . Mam ju nastrelenu na 80m a nemam problem strielat na 100-120 m na ciel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51281 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému lov lukom a kušou, áno-nie
no ved počkaj ak sa mi podari nejake ukutit tak odskušam aj ja:]ani v amerike nestrielaju na chrbticu len ak striela na vetšiu dialku tak zver počuje vystrel a predtym než stihne skočit musi sa zohnut a odrazit! ked sa stihne zohnut tak ju trafiš namiesto srdca do chrbtice! to nemam zo žiadnej literatury ale myslim že je to tak!či?:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51282 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
Ale ak si chces overit svoje schopnosti v realite tak vedla na ukraine za smiesnu sumu si to mozes aj zrealizovat a uvidis ze na 70-100 metrov zhasne zver ako aj pri 40 m. Na dlhsiu vzdialenost nestrielam takz. z ruky ale lezmo a pomocou dvojnozky- Bipod

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51283 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému lov lukom a kušou, áno-nie
presne to som mal na mysli:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51284 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
Zver zacuje cvaknut a tetivu prasknut a tak isto trva tu niejaku milisekundu kym sip doleti az k nej a vtedy sa cukne a podskoci.Vsade sa striela na vzdialenost okolo 50 metrov a dalej to uz je riziko.Sipy nestoja par korun ako naboj z 22

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51285 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému lov lukom a kušou, áno-nie
ved jasné!ani sa s tebou nehaadam ved luk a kuča su dve rozdielne zbrane! a to ten moj sa s tvojim delom ani neda porovnat:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51286 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
Ja mam naklopnu montaz na optike a je na clik takze mam tam znacky.rysky ktore su nastrelene na urcitu vzdialenost takze pred strelbou na vzdialenost ktoru tazko odhadnem naklikam a vystrelim .Mam to po 10 m. az do 80 m a potom mam strop 120 m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51287 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému lov lukom a kušou, áno-nie
si z vychodu že spominaš ukrainu?odskušat si to nechcem,lebo si mysli, že ešte na to nemam skusenosti ale o stretku by som uvažoval keby si bol z blizka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51288 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
No ono to zalezi aj dost na strelcovi .mozes mat co chces ale ak nemas odhad vzdialenosti a dobru techniku co je dolezita najma u luku tak mozes strielat kolko chces.Moje zaciatky boli mizerne a myslel som to ze vzdam a nehovorim o stratenych a znicenych sipoch.Teraz je to v pohode. Strielam aj z palnych zbrani a pri kazdej jednej zbrani je ina balistika a iny nastrel tak trva ten niejaky rocik kym vsetko das dokopy aby clovek pochopil kazdu zbran

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51289 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému lov lukom a kušou, áno-nie
to sa ti striela z podperou čo:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51290 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
Som zo stredneho slovenska .Na ukraine som bol uz 5 krat a 5 krasnych zazitkov ktore sa nedaju porovnat s nasim polovnictvom.Medzi polovackou a lovom kusou je veeeelky rozdiel.U nas sa to vola polovacka a kusou to je lov na zver a to sa neda porovnat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51291 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
Na vsetkych zbraniach pozuvam dvojnozku Bipod.Aj koli strelbe ale aj koli polozeniu a mas ju stale pripravenu.ak ju nechcem iba odopnem a palim z ruky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51292 od bosax
Odpoveď od bosax na tému lov lukom a kušou, áno-nie
No kusa mu tu vyhodu ze natiahnes a mozes ju kludne opriet na dvojnozku a vystrelis az ked chces

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51293 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému lov lukom a kušou, áno-nie
ved to je jasne že to trva dlho a pri každej zbrani inak! a tie šipy ani nehovorim! ale pri mojej vzdialenosti mam už aj problem že ničim šipy a pierka tym že trafim sem tam do seba alebo vedla seba/samozrejme do terča na prvnu vzdialenost/a čo sa tyka ostatnych zbrani luk by som nemenil ani neplanujem inu zbran:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51294 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému lov lukom a kušou, áno-nie
no to si myslim že sa to neda porovnat!ved preto trenujem lukom:] len to ma jeden hačik že este niesom v o vasich radoch:xale verim že raz aj to bude:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 402 návštevníkov a žiadni členovia on-line