Správa pre administrátora

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31679 od Edo
Správa pre administrátora bolo vytvorené Edo
Nový vzhľad stránky je prehľadný, dobre členený, dobre a rýchle si vyhľadám čo chcem.
<br/>Chcem podakovať všetkým , ktorý sa na ňom podielali. Díky moc a gratuľujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31788 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Správa pre administrátora
Len teoreticky - nebolo by možné pri inzercii predaj nejako označiť inzerát, že vec je už predaná? Mám telefonáty na pomerne starý inzerát a vec je už dávno predaná. Alebo mám napísať akože inzerát, že ten pôvodný je už bezpredmetný?
<br/>
<br/>Inak nová stránka je super. Veľmi pekné kresby tej slečny. Len pre zaujímavosť, poľuje?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #33941 od bombarder
Odpoveď od bombarder na tému Správa pre administrátora
A takto doby lovu tu niekde dat,by bol velky problem?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34034 od Trapper
Odpoveď od Trapper na tému Správa pre administrátora
Tie fázy mesiaca su premakané.ďakujem !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34745 od Gerry
Odpoveď od Gerry na tému Správa pre administrátora
Mozem sa opytat ako by som mohol zariadit to,aby som si mohol pridat viac fotoalbumov a fotiek??Dakujem:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34905 od redakcia
Odpoveď od redakcia na tému Správa pre administrátora
Zväčšenie kapacity fotografií v galérii je podmienené prispením k rozvoju PID. Je teda potrebné spracovať príspevok (odborný článok, reportáž z nejakého podujatia ...) na niektorú z poľovníckych disciplín. Po zverejnení na PID bude galéria navýšená o určitý počet fotografií podľa dohody.
<br/>S pozdravom
<br/>redakcia PID

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35875 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Správa pre administrátora
Dobrý deň p.Takacs.Chcel by som Vás o niečo poprosiť.Pri prehliadke vašej galerie som našiel sekciu neznámy sokoliary.Spoznal som tam môjho velmi dobrého známeho Mariana Poliaka.Nakolko si toho človeka veľmi vážim lebo urobil veľa pre rozvoj sokoliarstva a pre moju osobu strašne vela.Poprosil by som Vás preto aby ste premenovali tu zložku podla Mariana Poliaka.V kratkosti Vám o tom človeku môžem povedat toto:celý jeho život je spätý z prírodou.Bol jeden zo zakladajúcich členou BOL-Biologickej Ochrany Letísk,okem toho bol správcom rezervacie Zlatna na Ostrove...Tie fotky vznikly na letisku v Bratislave.Inač dost by ma zaujímalo ako sa tie fotky dostali ku vám.Jednou z možností by mohla byť tá.Že donedávna mal chatu v blízkosti vášho bydliska v dedinke Čotfa .Ďakujem vam a verím že mojej prozbe vyhoviete.S pozdravom Peter Šutta ml.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36279 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Správa pre administrátora
dobry den p. Takacz poprosil by som Vas o informaciu. Na stretnuti pidkarou sme sa rozpravali ze budete u vas organizovat polovnicke slavnosti a ze by sme sa tam ako pidkari mohli stretnut,mozte upresnit ci je to aktualne a ci v tej veci budete nieco podnikat . Dakujem. S pozdravom Lesu lovu zdar Lubo Kratky :lubenko:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37348 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému Správa pre administrátora
Mohl by jsem poprosit aby mi nebyly zasilany informacni maily. Nema to pro mne vyznam,protoze na PID jsem skoro kazdy den a tak nepotrebuji byt dodatecne informovan. Je skoda, ze v pripade kdy clovek nema zajem o tyto informativni maily,nejdou odhlasit ,nebo nejakym jinym zpusobem pozastavit. Za kladne vyrizeni me zadosti predem dekuji. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37368 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému Správa pre administrátora
Musim se omluvit. Diky Leonovi jsem zjistil, ze v nastaveni je moznost tyto maily pozastavit. Jeste jednou pardon ! :D:D:D;););):x:x:x:liar::liar::liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39513 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Správa pre administrátora
moderatori,administrator....neviem,ake maily mate funkcne alebo aktivne,pisal som Baikalovi pred istou dobou na mail,pisal som pomocou funkcie list redaktorovi....ziadne odpovede som nedostal. Ako sa vas da kontaktovat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39543 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
Prepacte,
<br/>
<br/>ale musim vsak skonstatovat, ze ziadny mail od lovec_1 v mojej schranke nie je doruceny a mailovu adresu mam funkcnu. Skuste mail preposlat este raz.
<br/>
<br/>S pozdravom
<br/>
<br/>Baikal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39546 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Správa pre administrátora
Pisal som na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , skusim preposlat este raz. Funkcia "list redaktorovi" takisto nic?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39597 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Správa pre administrátora
Stale nic neprislo? Je to divne,pretoze ostatna mailova komunikacia mi ide bez problemov.
<br/>Nema to suvis s tym,ze mailova adresa je na polovnictvo.com a forum je tusim teraz na polovnictvo.sk? Alebo je to nieco ine?
<br/>Baikal,napis mi prosim na moj mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a ja ti poslem v odpovedi veci,ktore som uz skusal poslat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39599 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
email som poslal...
<br/>
<br/>Baikal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40492 od hoyt
Odpoveď od hoyt na tému Správa pre administrátora
sorry založil som temu ktorá mála byť pod inou kategoriou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40495 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Správa pre administrátora
nevadi ... vyriesime to

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41397 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Správa pre administrátora
Vážený pán Admin,
<br/>Mám len jednu otázku a jednu prosbu.
<br/>
<br/>Otázka: Nevadí Vám čo sa deje v témach na fóre?? Akú úroveň má pridávanie príspevkov v jednotlivých témach, konkrétne tie v ktorých otázky kladie nick s názvom DIVOZIENKA??
<br/>Má takto vyzerať fórum podľa vás?? Je to už všetko premiešané otázkymi a odpoveďami, ktoré ak si prečíta nový prihlásený, určite si o tomto nič dobré nepomyslí a vyberie sa inam.
<br/>Ja sám som párkrát zareagoval ale zistil som, že je to len prilievanie do ohňa, ktorý nakoniec je cieľom tohto &quot;prispievateľa&quot;
<br/>
<br/>Prosba: Prosím Vás ak máte na toto nejaký liek tak začnite liečiť, lebo tento vírus je tak silný že je schopný nakaziť aj tému &quot; Na rozveselenie&quot;.
<br/>Nech každý návštevník, ktorého zaujímajú rady, skúsenosti, odporúčania iných, má možnosť sa niečo zaujímavé aj dozvedieť, nie čítať toto čo momentálne sa tam píše.
<br/>
<br/>Ešte jedna prosba na ostatných prispievateľov, nereagujte na príspevky nicku DIVOZIENKA, ja som to vzdal, keď mu nikto nič neodpíše nebude sa pýtať azda.
<br/>
<br/>Lovu Zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41401 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Správa pre administrátora
Janos jediný a účinný lék je nezájem o trapné příspěvky tak doufám že to snad ti co se snažily a zbytečně odpovídali pochopí;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41403 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Správa pre administrátora
LEON mal by si si uvedomit ty ze nikdy sa zbytecne neodpoveda;)je to forum,tak pozor na to:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 435 návštevníkov a žiadni členovia on-line